Atsiliepimai

Atsiliepimai

Danguota

Daug naudingų medžiagų

Labai geras kremas, kuriame daug natūralių medžiagų. Jis yra pagamintos iš natūralaus gydančio ramunėlių ekstrakto bei kitų raminančių ir drėkinančių ingredientų. Priemonės yra be dirbtinių dažiklių ir draugiškos odai, o man tai labai aktualu. Užsitepus, jaučiasi švelnus malonus kvapas, ne toks, koks būna kremuose, kuriuose daug visokių dirbtinių kvapiklių ir t.t. Turėtų išbandyti tie, kurie vertina gamtą ir jos naudą odai bei organizmui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Vidutiniškas

Kremas gana ''grubus'' - tiesiog atlieka savo funkciją t.y drėkinti rankas, tačiau nesuteikia komforto, kurį suteikia kiti kremai - neturi malonaus kvapo, įpakavimas taip pat nedailus. Patiko, kad pats kremas yra su glicerinu - rankas tarsi padengia plėvele, tad gerai naudojosi žiemos metu. Šiaip už kainą neblogas, tačiau antrą kartą nepirkčiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Geros kokybės rankų kremas

Vokiečių gamybos, vienas iš geriausių rankų kremų. Teko pradėti naudoti šį kremą, nes rankos kritiškai išsausėjo ir pradėjo atsiverti oda, palikdama skausmingas žaizdas, tad teko pereiti prie rimtesnių kremų. Šis vienas iš maloniausių - puikiai drėkina rankas, susigėręs palieka rankas dar šiek tiek sudrėkintas, dėl ko nebelieka nemalonaus "rankų kibimo" prie šiurkštesnių daiktų, taip pat nuima skausmą iš žaizdelių, nes oda tampa elastinga. Pilnai įsigeria gal per 20 min., malonaus kvapo ir gan nebrangus. Tinka ir kasdieniam naudojimui, bet aš kasdienai naudoju švelnesnį kremą, kuris nedaug sudrėkina, nes šis drėkina tikrai rimčiau ir padeda gydytis rankas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai