Atsiliepimai

Atsiliepimai

Evaldas

Didelė kaina, kobybė nebloga

Seniau sportavau čia, patiko tas kad dar studentui su studento pažymėjimu kainos tikrai buvo geros, tačiau dabar kainos yra kosmosas, o įranga likus ta pati. Aišku patalpos gražios, švarios, tvarkingos, bet nežinau perėjau dabar sportuoti į paprastą rusį, kažkaip malonesnė atmosfera, nei Impulse, ten apolonai ir pupytės daugiau vaikšto ir žiūri į veidrodžius nei sportuoja.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marciakas

Sporto klubas

Didelis pasirinkimas, yra pigesnių klubų su paprastais treniruokliais, baseinu ir pirtimi, yra brangesnių, su didele įvairove treniruoklių, daug pirčių, baseinų, tačiau lyginant su kitais sporto klubais Impuls yra vienas brangesnių lyginant kainą ir kokybę

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Seniau čia sportavau

Prieš kokius 3 metus sportuodavau Impulse, viskas tikrai labai šaunu ten, bet per pastaruosius 2 metus kainos labai išaugo, na o įranga kiek žinau ta pati likus

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Brangu

Kokybė, erdvės, patogumas - super, bet už tai moki pinigus. Viskas nauja, čia ne rūsyje įsikūrusi sporto salė su 10 skirtingų treniruoklių už 10 eurų į mėnesį. Neskaitant kainos - sunku prie kažko prisikabinti, tačiau ar tikrai už tai verta TOKIĄ sumą mokėti? Verčiau renkuosi, kažką pigiau ir nepastebiu didelių nepatogumų dėl to, už tad sutaupau daug daugiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Geras sporto klubas

Jau daugiau nei metus lankausi Savanorių sporto klube ir porą mėnesių naujajame, Vienuolio g. Impuls. Skirtumas tarp šių dviejų juntamas akivaizdžiai (viskas nauja, tvarkinga, daugiau erdvės ir pnš.), dėl to ir abonimento kaina naujajame yra kiek didesnė. Didelis Impuls tinklo pliusas - turint brangesniąją narystę, galima lankytis visuose Lietuvos Impuls sporto klubuose. Šiaip abiejuose klubuose dirbantis personalas malonus, dažniausiai pasitinka su šypsena, padeda jei iškyla kokių klausimų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Teko apsilankyt Klaipedos impulse

Klubas kaip klubas, bet narystės mokestis tai čia nesamaniu nesąmonė. Kol taikys narystės mokestį rinksiuosi kitus klubus. Baseinas ir nėra labai šiltas. Dar be to ir vieta nėra patogi. Mano patarimas klubui būtų susiprotėti su kainom

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Kaina neatitinka kokybės

Impuls sporto klubai yra gan brangus tačiau įranga ir treneriai nėra tokie geri kad vertėtu už sporto klubą mokėti tokius pinigus. Esu išbandes 2 impuls klubus Kaune, abiejuose treneriai nėra suinteresuoti padėti jei mato kaip žmogus netaisiklingai atlieka pratimus tol kol nenusipirksi iš jų programos. Mano nuomone daugiausiai renkasi žmonės kurie nori užsidėti pliusiuka kad lanko sporto kluba, asmeniškai aš renkuosi kitą sporto kluba nes impuls nėra verti tokių pinigų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Brangiausias klubas

Turbūt brangiausias sporto klubas, dar naujiems žmonėms prašo vos ne 50 eurų įstojimo mokestį. Už ką? Kitur gali visą mėnesį sportuoti už 50 eurų. Savanoriuose gan maži baseinai, jeigu yra daugiau žmonių, visi grūdasi. Nežinau, už ką jie tokias kainas lupa, nėra įspūdingas klubas, visur tas pats "metalas", treniruokliai nėra patys moderniausi ar pan. Nebrangu nebent yra tada, kai imi 12 mėnesių abonementą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Brangiausiame Kauno klube norėtųsi, kad bent karštas vanduo būtų... deja

Vienam iš brangiausių sporto klubų norėtųsi, kad karštas dušas bent per piką veiktų. Jau pora savaičių po darbo(17:30-18:30) Žalgirio arenos vyrų duše bėga tik šaltas vanduo. Pereini per dešimt dušų, ir surandi gal vieną drungną. Jeigu negalite per trumpą laiką sutaisyti, tai bent užklijuokit įspėjimus, kurie dušai neveikia, kad nereiktų 10min ieškot šilto ir dėl to peršalti. Galbūt tai yra trumpa, tik valandą trunkanti problema, bet manau, sprendimas kaip pataisyti, arba perspėti ir taupyti klientų laiką tikrai yra. Administratores apie tai perspėjau visada ir nuolat, bet vis atrodo, kad apie tai jos girdi pirmą kartą. Visa kita gerai, treniruokliai nauji, švara tenkinama, treneriai galėtų šiek tiek labiau pasistengti dėl tų, kurie neišsiperka privačios treniruotės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Mano mėgstamiausias sporto klubas!!

Man labiausiai patinkantis sporto klubas! Jis yra super, nes jeigu kartais nenorėčiau ar negalėčiau sportuot treniruoklių salėje, ar grupiniame užsiėmime, tai tiesiog galiu eiti pamirkti džakuzėje ar paplaukioti baseine arba pasikaitinti pirtyje. Neiškeisčiau jo į jokį kitą :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai