Atsiliepimai

illusion rooms

www.illusions.lt

Atsiliepimai

Lilly

Rekomenduoju apsilankyti!

Buvome čia su šeima. Labai įdomūs kambariai, malonus personalas ir dar gavome nuolaidą apsilankymui! Vaikai tiesiog negalėjo atsidžiaugti tokia pramoga, taigi rekomenduoju!
Įdomūs kambariai, daug nuolaidų, malonus personalas
noretųsi daugiau tokių pramogų

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Akvile

Labai patiko!

Esu buvusi ir anksčiau, bet dabar ir atsinaujinę ir nuotraukos nerealios ir praskaidrino nuotaiką, likome patenkinti, rekomenduoju!
įdomus veidrodžių kambarys, jauki atmosfera
vaikams labirinte sunkoka šiek tiek

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Antrą kartą neeičiau

Už 10 min. sumoki 8 EUR. Neverta ir jokios naudos. Antrą kartą tikrai neeičiau, todėl nerekomenduoju ir kitiems. Ten nėra ką veikti.

-
Patiko tik veidrodžių labirintas.

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Trumpalaikė pramoga

Iš tikrųjų ši pramoga trunka tikrai trumpai ir greitai baigiasi. Tai bene didžiausias minusas, nes šiaip pirmą kartą apsilankyti yra tikrai įdomu. Tačiau antrą kartą į Illusion Rooms neičiau, pilnai pakako vieno karto.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Vienkartinė pramoga

Teko lankytis Illusion rooms Druskininkuose. Didelio įspūdžio nepaliko - vieta pasifotografuoti ir tiek, tačiau praskaidrinti kasdienybę tinka. Labiausiai patiko Galaktikos kambarys, tik gaila, kad būvimo laikas jame ribojamas. Taigi, kartą pabandyti verta, tačiau tai vienkartinė pramoga, kurios nekartosiu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Gera ir įdomi pramoga, kokios dar Lietuvoje nebuvo

Neseniai sužinojau, kad Vilniuje atsidarė nauja pramoga iliuzijų kambariai. Jie yra 2 vietose Vilniuje, aš buvau Vokiečiu gatvėje. Kainavo kaip studentui 6 eurus. Šiaip užtrunki apie valandą, ilgiausiai užtrunka pirmasis kambarys kol iš jo išeini - veidrodžių labirintas, nu tikrai yra ką paveikti. Toliau yra kiti kambariai kaip tavo ūgio sumažinimo, kitas man labai patikęs kambarys, kuriame sukasi tiltas (bent vizualiai), nesunku apsivemti, nes galva gerai apsisuka. Toliau geras ir apverstas kambarys ten daugiausia kas fotkinasi facebook nuotraukoms. Šiaip su vaikais pramoga tai šauni.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai