Atsiliepimai

Atsiliepimai

Arnoldas

Silke pataluose be silkes ????

Pirkau vakar iki parduotuvej silke pataluose, šiandien galvoju butu visai nieko pradedu valgyti bet kazkaip vienos darzoves dar pakapščiau ogi be silkes ,,. Jaučiuosi apgautas

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Juratees

Aptarnavimas

Panevezyje .Rozino IKI neimanoma uzvazuoti i parduotuve.viena kasininke dirma turi speti kasoje dirbti savitarnoje patvirtinimo reikia laukti po 15 min.o terminale isvis neimanoma niekas neprieina .kas ten dedasi darbuotoju nera .nebesinori i ta parduotuve vazuoti nes uzgaisti 1 val.kol apsiperki
Truksta pardaveju

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaida

Vietoj grietiniečio ,sausainis

Nupirktas grietinietis, pasirodė esantis papraščiausias sausainis. Taigi klausimas, kur dingo varškė? Perkant prekę, tikimasi gauti tai už ką ir sumokame pinigus, o ne tik prekės pavadinimą. Šitokius grietiniečius parduoda Mažeikių iki, sedos gatvė 18.

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

koshi

blogas produktų kiekis

mano draugė nuėjo į ikiuką ir negalėjo surasti pomidorų pastos ir kahini padažo jinai klausinėjo konsultantų, bet jie sakė jai, kad pas juos nėra ir žiūrejome iki parduotuvės websaitą ir ten radome visus produktus tai konsultantai jai melavo

Atsiliepimas parašytas: 2023.01.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Atsargiai!!! Pardavėja Jevgenija Klaipėdos Studlendo IKI

Šiandien, 2022-12-16, 14 h lankiausi IKI parduotuvėje, esančioje Klaipėdos PC "Studlendas". Šokiravo kasininkės Jevgenijos aptarnavimas. Tuo labiau, kad aptarnavusios darbuotojos amžiaus labai garbingas, ne mažiau 70. Kalbėjo rusišku/lietuvišku mixu. Atrodo nutikusi situacija eilinė, dažnai pasitaikanti, bet tokio ''naglo'' kasininkės elgesio tikrai nesitikėjau. Net turguje taip nebūna!
Taigi. Matyt netyčia buvo nuskenuota už manęs eilėje buvusio kliento prekė - alkoholinis gėrimas. Apie tai pasakius kasininkei, sureagavo sakydama ''ničevo''... Tas klientas pasiėmė arčiau savo prekę. Atsiskaičius iškart patikrinau čekį ir pastebėjau, kad vis dėlto buvau susimokėjusi už nepirktą gėrimą. Paklausus, kodėl neištaisyta klaida ir paprašius grąžinti pinigus, kasininkę ištiko staigi atminties amnezija, sakė nieko nežinau, negali būti''. Bet šalia buvę pirkėjai paliudijo matę, kad buvo ''įmušta'' man kito kliento prekė. Tada kasininkė atsakė, kad nenori taisyti klaidos, pasiūlė nubėgti pasiimti alkoholio, nes greit šventės! Man nesutikus su jos pasiūlymu, atidavė pinigus šaukdama ''ŪŽAS, NI BABA!'' Paprašius čekio, nedavė!
Gal amžius, gal sunkus darbas, o gal tiesiog rusiškas charakteris ir mentalitetas? Tikrai ne veltui rusai turi patarlę ''naglost - vtoroe sčastje!''

Linkėjimai kasininkei Jevgenijai!

Atsiliepimas parašytas: 2022.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

bigas

IKI akcijų apgaulės

IKI paskelbė savaitgalines akcijas, bei atsiuntė į paštą konkrečių produktų akcijas. Buvo paskelbta nuolaida "Sumuštuinių duonai", atsiųsta į paštą, taip pat parduotuvėje nurodyta etiketėje. Tačiau pasirodė, kad tokiai prekei nuolaida netaikoma. Nors lentynoje sudėta prekė ir nurodytas pavadinimas kainos etiketėje sutampa, bet padaryti skirtingi kodai. Pagal parduotuvės atstovą, šito produkto pagal kainos etiketėje nurodyta kodą "neturi", o to produkto kur sudėtas į lentyna nėra uždėta kaina. Be to kainų taisyti (nuimti nesamo produkto) nesiruošė, turbūt kad apsigautų daugiau žmonių. Ši situacija susidarė Taikos pr. 81, Kaunas.
Dar nėra.
Pastovūs nesusipratimai su kainomis pirkėjo nenaudai.

Atsiliepimas parašytas: 2022.12.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lopas1

Virstam i Ukraina

Jums viskas ten gerai su smegenim, kad samdot ukrainietes i vietas kur butina vietine kalba (bent anglu)? Paprasai ko nors, stovi, ziuri kaip apuokai "ja nipanimaju", tai kokio sudo darbintis i vietas kur pagrindinis dalykas kuris reikalingas toj vietoj yra vietine kalba?? Jau ne viena karta prakeikiau IKI, kad zuvies/mesos/kepiniu skyriuose nera aptarnaujanciu padaveju, arba dirba tik viena ir turi aplakstyti visus skyrius, o dabar is vis kazkoks kosmosas, nusamde ukrainietes nebiles... Paskutini karta einu as i ta IKI, negana to, kad kainos daug didesnes uz Maxima, tai dar ir aptarnavimas prastas...
Veiksmas: Klaipeda, Studlendas
Aukstos kainos
Geriau net nepradesiu...

Atsiliepimas parašytas: 2022.10.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

VIKA

Apie vykstantį žaidimą "Iš Gimtadienio ratais išvažiuojam" bilietų sugeneravimo

Apsiperkant bet kurioje "IKI' parduotuvėje, trijų dienų laikotarpyje turi būti sugeneruotas žaidimo "Iš Gimtadienio ratais išvažiuojam" bilietas. Jau antras kartas, kai tas nedaroma. 2021-11-19 dieną ir 2021-12-21 buvo pirkta prekių daugiau kaip už dešimt eurų, bet bilietai taip ir nebuvo sugeneruoti mano "Iki" premija paskyroje. Kodėl? Gal jų prireikė kažkam kitam? O žaidimas tai vyksta. Šiandien taip pat pirkau prekių daugiau kaip už dešimt eurų, lauksiu bilieto. Bus-ne?

Atsiliepimas parašytas: 2021.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Izaura

Iki Didlaukio 80 A

Mėsos, žuvies skyriuose pastoviai nėra darbuotojų, skambinant niekas neprieina. Laukti po 10 minučių aptarnavimo nėra normalu.

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

v-0219

Blogas aptarnavimas ir ne tik

Skaidiškiu iki , bjaurus aptarnavimas bei kasininkė Šafoval, nežinau ar tikrai jos pavarde. Kasininkė bjaurei elgesi su pirkėjais.

Atsiliepimas parašytas: 2021.11.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Klientė33
Panevėžyje Kniaudiškių g.esančioje IKI parduotuvėje teko lankytis šiandien iš ryto,kainos nepakeistos ,salės darbuotojos susiraukę nieko nežino ,ko paklausi to negausi.Priėjus prie kasos kasininkė pasiuntė apsipirkti Bitutės kasoje,nes nei vienos kasininkės nebuvo.Ten pastovi betvarkė.O salės darbuotojos labai nemandagios,apie sveriamo skyriaus darbuotojas nebešneku,nes tų ponių turi laukti po 10min kol teiksis prieiti,nes jos nugaras atsukusios klientui tvarkosi savo reikalus.Sėkmės prekyboje ir gerų pardavimų,trūksta gero vadovo šioje parduotuvėje.

Klientė33 parašė klausimą 2021.11.22

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Eglė123
Kaip sekasi pardavinėti sugedusią mėsą?

Eglė123 parašė klausimą 2020.07.31

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti