Atsiliepimai

Atsiliepimai

Blackbeard

Imu įsimylėti Hama produktus

Kuo toliau, tuo labiau vokiečiai su Hama nustebina. Kainos jų produktų vienos iš mažiausių, o kokybė tikrai šauni. Kaip jau minėjo, mygtukai tikrai tylūs (išskyrus šoninius), praktiškai begarsiai, tad tikrai neužknisite namiškių. Man (194 cm) jos dydis idealus. Delne priglunda maloniai ir suteikia aukštos kokybės jausmą. Nykštys prisiglaus prie guminio šonelio. Man baterija laiko apie 40 dienų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Nesutikčiau su žemiau parašytu atsiliepimu

Puiki ergonomiška belaidė pelė, kokybiškai surinkta, begarsiai mygtukai ir ratukas - vienas malonumas dirbti, kai nėra "klik klik" traškėjimo. Lazerinis jutiklis tikslus, tiksliai veikia kad ir ant pūkuoto paviršiaus, ir spindulys nematomas. Kaip kažkas minėjo, kad pelė naudoja daug energijos, tai sakyčiau priešingai, mano patirtis visai kitokia, pelė naudoja labai mažai energijos - baterijų komplekto užteko daugiau kaip pusei metų dirbant kasdien. Siųstuvas/imtuvas taip pat puikūs - valdymas tikslus ir be šokinėjimo net ir kelių metrų atstumu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Imli baterijoms

Viskas būtų gerai su šia pele- dizainas puikus, ergonomika nuostabi, mygtukai begarsiai, atrodo viskas puiku, bet.... baterijų pakanka mažiau nei savaitei. Nežinau ar tik man tokia buvo pakliuvus, ar visos taip ėda baterijas.... žodžiu, gerai, kad nukrito nuo stalo, o aš nepastebėjęs užmyniau ir ši pelė išvyko į geresnį kompiuterinių pelių pasaulį, kur nereikia baterijų...

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai