Atsiliepimai

Atsiliepimai

Raimonda

Bloga višta

Užsisakiau vištienos šašlyką,o ji kai atnešė iškart kvapas buvo kaip papuvusios vištos. Administratorė pasakė, kad tai prieskoniai, bet kituose grill london tokių prieskonių nebūna. Liūdna ir apmaudu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marija

Purvini indai bei įrankiai

Sveiki, mėgstu pas jus lankytis, bet šiandien pasibaisėjau , kai pateikė gėrimus purvinuose induose bei atnešė neišvalytus įrankius. Žmonių buvo tikrai daug, patiems teko laukti eilėje, bet tai nėra paisteisinimas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alina

Nusivyliau. LABAI.

Šeštadienio vakarą (21:30) laukėme eilėje prie Grill London Vilniaus g., Grill'yje lankomės dažnai ir esame šios vietos gerbėjos. Buvome pirmos eilėje su drauge. Už mūsų dar kelios kompanijos žmonių. Viskas buvo gerai, kol prie apsauginio priėjo kompanija matomai jam pažįstamų žmonių, vienas iš jų paspaudė ranką apsauginiui, jie pasikalbėjo, girdėjome frazę: " bet čia jau laukia žmonės eilėje". Apsauginis nuėjo į salę pasikalbėjo su padavėja ir jam grįžus visi 6 žmonės buvo įleisti į vidų- jie gavo staliuką. O mes supratome, kad laukti ne tik neverta, bet ir visai nebesinori.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Numeris 1

Neradau dar geresnės vietos! Viską ką teko ragauti labai skanu. Lankiausi visuose Vilniuje esančiuose restoranuose ir visi puikūs. Tiesa visada reikia laukti norint gauti staliuką, tačiau prisėdus nei karto neteko ilgai laukti maisto. Geriausia vieta!
Puikus maistas, gražus interjeras

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

simonasruo

Puikus restoranas

Šie restoranai turi labai jaukią aplinką. Maistas labai skanus, porcijos gaunasi ganėtinai didelės pagal kainą, kadangi prie griliays patiekalo nemokamai gali pasirinkti garnyrą ir salotas. Puiku!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Kokybiškas maistas

Cezario salotos - kažkas tokio! Aplinka jauki, kainos prieinamos, o svarbiausia - maistas tikrai skanus ir kokybiškas. Dar neteko nusivilt, dažnai čia užsukam. Tikimės, kad kokybė neprastės :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Rekomenduoju

Valgai tai ką išsirenki, o rinktis tikrai yra iš ko ir viskas skanu. Maistas visada šviežias ir kokybiškas. Labai patinka, kad viskas kepta grilyje ir be riebalų. Kainos tikrai nesikandžioja. Aptarnavimas visada malonus. Tikrai super vieta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Rekomenduoju apsilankyti

Žiauriai skanūs burgeriai. Maistas visada šviežus, niekada neteko nusivilti. Patinka, kad meniu galima išsirinkti iš daug bulvių variantų, labiausiai mėgstu kroketus. Nors maisto kaina nėra maža, tačiau verta gaunamo skonio. Rekomenduoju apsilankyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristupas

Skanu, prašmatnu, įkandama dantims ir piniginei

Maistas aukštos kokybės, skaniai iškepama mėsa, daržovės ant grotelių ir šviežumas tiesiog jaučiasi.
Galite sukomponuoti savo patiekalą iš skirtingai paruoštų mėsų, daržovių ir garnyrų pasirinkimų.
Interjero atmosfera prašmatni , o kainos nesikandžioja.
Rekomenduoju. Ir grįšiu vėl.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Skanus maistas

Tai vieta, į kurią norisi sugrįžti kasdien. Lankausi ten tikrai dažnai, ir nei karto nebuvau nusivylusi, kad ir ką bevalgyčiau. Maistas tikrai skanus,o ir kainos nėra didelės. Kainos maisto, jei ir pakiltų, vistiek ten dažnai lankyčiausi, jei kokybė išliktų tokia pat, kaip iki šios dienos!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai