Atsiliepimai

Gjensidige

www.gjensidige.lt

Atsiliepimai

Lana

Blogai

Pirkau KASKO ir CD, buvo gera kaina. Dabar teko susidurti dėl avarijos ir buvau šokiruota kada atsisakė priimti deklaraciją ir dokumentus dėl tuo, kad kaltininkas, kuris sudužo mano Honda, buvo iš Rusijos su Rusijos kompanijos draudimą. Viena konsultantė pagal 1626 informavo kreiptis pačiai i ta Rusiška draudimą, kita informavo registruoti eismo įvykio deklaracija pas OPS SYSTEM Lietuva /kita draudimo kompanija/ kuri aiškinasi su Rusijos draudikais. Pagal Lietuvos draudiku biuro konsultacija Gjensidige privalo priimti pagal KASKO draudimą. Žodžiui, mokėk pinigus, a mes tave "futbolinsime" tokiais atvėjais. Rašysiu skundą i LB.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Martynas

Puiki savitarnos sistema. Greitai gauta išmoka.

Draudžiausi Internetu prieš kelionę į Aziją. Deja, jau trečią kelionės dieną pasigavau viršutinių kvėpavimo takų infekciją ir teko kreiptis į kliniką, nes kosulys kankino nežmoniškai. Apžiūrėjo, išrašė vaistų ir išleido gydytis ambulatoriškai. Apsilankymas kainavo ~65,- EUR. Grįžęs į viešbuti nufotografavau sąskaita, kurioje buvo nurodyta diagnozė ir apmokėjimo čekį. Prisijungiau prie Gjesindige savitartos sistemos, viską suvedžiau per dvi minutes. Po poros dienos gavau išmoką - 65,- EUR. Jokių klausimų, jokių susirašinėjimų su klientų aptarnavimo specialistu nuo draudimo įsigijimo (per savitarną Internetu, iki išmokos gavimo). Labai rekomenduoju.
Labai greita ir patogi savitarna Internetu, kuri veikia, taip kaip ir turėtų veikti. Jokio streso, jokių ginčų.
Nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evelina

Ilgai laukti dokumentai

Esu nepatenkinta šios įmonės darbu. Jau mėnesį laukiu savo draudimo istorijos ir vis nesulaukiu.
Kitos draudimo įmonės draudimo istorijas atsiuntė per kelias valandas.
Apgailėtina.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Geras draudimas

Geras draudimas, patiko, kad nebrangus. Draudžiausi kelis metus, eismo įvykių neturėjau, tai negaliu daugiau nieko pasakyti.Rekomenduočiau išbandyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Pagalba kelyje fantastiška turint KASKO

Kadangi turiu Kasko draudimą ant savo naujojo Toyota automobilio, pamaniau jog būtu puiku išnaudoti "Pagalba kelyje" kai reikėjo mašina pervežti nes buvo sugedęs variklis, na padėjo - kaip ir visi pliusai su šita kompanija.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Pigus draudimas

Sesė draudėsi čia automobilį, neturi daug stažo. Už metus sumokėjo apie 600 eurų, iš visų bendrovių čia buvo pigiausias variantas. Didelis privalumas - pagalba kelyje. Automobilis sugedo, atvažiavo tralas, pakrovė ir pristatė į reikiamą vietą nemokamai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

3 metu išeilės kaip suteikia patraukliausia kainą rinkoje

Jau 3 metus draudžiuosi savo audi automobilį ir gaunu pigiausia kaina rinkoje. Prieš pasibaigiant draudimui brokeriai visad paskambina ir pasiūlo pratęsti.Dar vienas patrauklus dalykas, kad yra pagalba kelyje, bet dar neteko pasinaudoti

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

pigiausiai pasiūlė kai reikėjo

turėjau 4 metus stažo, bet nebuvau draudęs nei karto mašinos, t.y. istorijos draudimo jokios nebuvo, nes tiesiog nepirkau mašinos kai išlaikiau teises. Pasiūlė geriausią kainą, kurį tikrai stipriai skyrėsi nuo kitų bendrovių, lyginau per e-skaičiuoklę. Paskui pasukau jiems, paklausiau ar galima kažkaip suderinti geresnę kainą, sakė per telefoną tik didesnė bus, tai per intika užsisakius yra pigiausia. Eismo įvykių neturėjau, tad negaliu nieko pasakyti apie išmokas ir pan., bet kad jie pigiausi neturintiems draudimo istorijos ar vairavimo stažo - girdėjau ne karta ir iš pažystamų

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spokslas

Geriausia kaina.

Tai buvo pirmas mano automobilio draudėjas. Rinkausi būtent šį dėl kainos, kuri, kaip vairuotojui neturinčiam 2 metų stažo buvo mažiausia tuo metu - rudenį. Nors kiti draudėjai žalią kortą siūlo atskirai, Gjensidige ją padovanojo. Eismo įvykių, draudimo laikotarpiu, neturėjau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Kasko buvo pigiausias nei kitur.

Pirkau čia kasko savo "Bmw e46" ir jie pasiūlė pigiausiai, na manau tai vienas iš pliusų, įvykių dar nebuvo, bet vien kaina rinkaus šiuos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai