Atsiliepimai

Atsiliepimai

dovileev

Favoritai!

Vienas nuostabiausių kvapų, kokius esu turėjus! O jų esu turėjus tikrai nemažai, nes esu tikra kvapomanė :D Naudoju jau antrą buteliuką, turbūt atsiras ir trečias! Visiškai neatsibostantis kvapas, naudoju tiek žiemą tiek vasarą, visada sulaukiu pagyrų, o merginos dažnai paklausia kuo esu pasikėpinus. 10/10!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

PopiPop

Super gerai išliekantys kvepalai

Kvapas prabangus ir pakerintis. Vienas didžiausių pliusų, kaip ir prieš tai minėjo lankytojas, kad kvapas tikrai labai gerai išsilaiko, jo sunku neužuosti. Tiek atėjus į pasikvepinusios kolegės gabinetą tiek jai atėjus pas mane, eina stiprus kvepalų šleifas, kuris neerzina, o tiesiog puikiai kvepia.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Puikūs kvepalai.

Ilgai išliekantis kvapas stebina, nes purkšelti ant kūno ar rūbų tereikia vos poros kartų, o kvapas išsilaiko ilgai. Kvepalai gana solidaus kvapo, nėra labai saldūs. Kainos ir kokybės santykis geras. Įsigyti galima įvairiose kosmetikos prekių parduotuvėse arba galima siųstis internetu, tačiau tada yra problema, kad įsigysite ne originalius kvepalus, kurie nesilaikys taip ilgai ant kūno ar rūbų ir kvapas gali šiek tiek skirtis nuo originalo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai