Atsiliepimai

Gintarinė vaistinė

www.gintarine.lt

Atsiliepimai

Kamilė

Nemalonus aptarnavimas

Gintarinė vaistinė Mingaugo IKI, aptarnavo du žmonės, moteris - super maloni, gražiai ir aiškiai bendrauja, tačiau vyras vaistininkas buvo ypač nemalonus, man nesupratus jo prašymo kalbėjo pakeltu ir labai nemaloniu tonu, man paklausus ar gali bendrauti šiek tiek maloniau tik nusijuokė. Šioje vaistinėje lankausi ne pirmą kartą, ir visus kartus mane apatarnavusios moterys buvo ypatingai malonios bei padėjo visais klausimas. Labai nemalonu rašyti neigiamą atsiliepimą, bet išėjau iš jūsų vaistinės labai nemaloniai nustebinta ir be prekių kurias norėjau įsigyti.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Tragedija

Žemynos g. 2 vaistinė. Niekada čia neinu, nes net nesant nei vieno žmogaus, užtrunki labai ilgai. Dirba senyva super lėta vaistininkė. Situacija tikrai tragiška. Dabar dirba dar viena. Užėjau tik todėl, kad reikėjo gaminamų vaistų. Deja .... Reikėjo nepatingėti ir nuvažiuoti į kitą, nors ši šalia. Dviese kuičiasi, bando išsiaiškinti, kaip mušti akcijines prekes, ieško prekių.... Niekada nerašau atsiliepimų, nenoriu pakenkti žmonėms, bet kažkas baisaus.... Su vaiku, sergant tikrai ten neįmanoma išlaukti.
Gaminami vaistai
Užtruksi amžinybę, jei nebus nei vieno žmogaus eilėje

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egle

Nedirba pagal grafiką

Garliavos Lozoraičio g. Gintarinė vaistinė nedirba pagal grafiką, skelbiasi, kad dirba iki 20 val., bet atėjus 19:45 jau uždaryta.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rūta

Gintarinė vaistinė P.Lukšio g. 58

2019-07-16 mano 82-ejų metų mama vaistinėje Gintarinė P.Lukšio g. 58, Kaune norėjo nusipirkti akių lašų Hypromeloza-P. Su savimi atsinešė tuščią šių lašų buteliuką, kad nusipirktų būtent tuos lašus. Vaistinės darbuotoja Gytė Gutauskienė kažkodėl mamai pardavė lašus Strazolin HydroBalance (labai panašios išvaizdos), senąjį buteliuką paėmė, sakė, kad jie surenka. Mama neprigirdi, prastai mato, ji net nesuprato, kad dėžutėje kiti lašai.
Atėjau į vaistinę 2019-07-23 su tokiu pačiu Hypromeloza-P lašų buteliuku. Darbuotoja Gytė Gutauskienė mielai jau ruošėsi man juos parduoti, tik paklausus kodėl prieš savaitę mano mamai pardavė kitus, o ne šiuos prašomus lašus, man paaiškino, kad ji mamai pasiūlė ilgesnio galiojimo lašus, kad jos pareiga yra pasiūlyti. Kodėl nesiūlė man? Ir jos pasiūlyti lašai nepigesni. Dirba tokioje vietoje ir nesupranta (o gal labai gerai supranta), kad vyresnio amžiaus žmogui reikia labai aiškiai paaiškinti, stebėti ar jis tikrai išgirdo, ar suprato. Kad mausto turguje senjorus, tai aišku, bet manau panašiai ir vaistinėse. Kalbantis su darbuotoja Gyte Gutauskiene neišgirdau apgailestavimo, gana aršiai gynė savo poziciją motyvuodama savo pareiga pasiūlyti, aiškino, kad pasiūlė ilgesnio galiojimo, kas dar labiau sukėlė abejones šios darbuotojos sąžiningumu.
Būkim geresni, nes tik gėris gimdo gėrį. O senatvė labai greita pasiveja kiekvieną.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nuolaida su kodu Gintarinė

Facebook eina reklama su kodu Gintarinė prekės 20% pigiau, vaistinėje nieko nežino. Pirkau Hydroless Ryo, Panevėžyje 07.14. Aptarnavo Giedrė. Nesupratau ar gal internetu reikia pirkti, konkrečiai nenurodyta. Reklama eina. Geros dienos.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jovita

Naujas vaistinės triukas

Penktadienį 12.07 apsipirkau Gintarinėje vaistinėje K. Kalinausko g. 4, pirkau maisto papildą Livosil, namuose atsidariau pakuotę, o ten vietoje 30 kapsulių, tik 15, t.y. vienas lapelis vietoje dviejų, gaila, kad nepasiemiau čekio, bet matyt ir jis nebūtų padėjęs. Čia gal naujas pirkėjų apgaudinėjimo triukas??? Reikia ir vaistų pakuotės turinį tikrinti prie kasos...

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Vaistinė kaip vaistinė

Vaistinė kaip vaistinė. Lankausi čia retai, bet aptarnavimas visada malonus. Pliusas tas, kad ir ilgų eilių čia nebūna.Keista, bet būtent čia gavau vaistų, kuriuos išrašė gydytoja paskutinį kartą, o kitose vsistinėse ieškojau ir negavau, nes sakė, kad seniai jų negauna ir net neleido užsisakyti. O Gintarinėje vaistinėje jų buvo. Ką gi , kitą kartą , kai ko prireiks, nepraeisiu pro šalį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Nuostabus aptarnavimas

Vaistinė kaip vaistinė, nesilankau jose dažnai, kad galėčiau palyginti kainas, tačiau aptarnavimas čia visada malonus. Konsultantės visada nuoširdžiai pataria ir rūpinasi, kad piniginės turinys kuo mažiau sumažėtų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Gera vaistinė norint sutaupyti

Vaistinė turi didelį vaistų, maisto papildų ir kitų prekių pasirinkimą.Kainos ne pačios mažiausios, bet esant nuolaidoms pakankamai konkurencingos.Gintarinės vaistinės kortelė suteikia 5% kaupiamają nuolaidą.Su sukauptais pinigais galima padengti iki 50% prekių sumos.Vaistininkės itin malonios, visada sutinka su šypsena ir noriai atsako į turimus klausimus.Vaistinė nuolat taiko įvairias akcijas, todėl čia tikrai verta apsilankyti, norint šiek tiek sutaupyti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RTS

Gintarine

Pliusai - labai malonus bei paslaugus personalas visada pasiruošęs padėti, nekiša nereikalingų vaistų bei papildų. Kainos sakyčiau vidutiniškos. Užsisakius internetu prekes pristato jau kitą darbo dieną. Minusas - perkant internetu neretai pasitaiko, kad prekių iš savo pasiūlos tuo metu jie neturi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai