Atsiliepimai

Fotofabrikas.lt

www.fotofabrikas.lt

Atsiliepimai

Tadini

Pirmas gavau Panasonic s1

Laukiau naujojo Panasonic s1, šiek tiek vėlavo - bet tokį daiktą sunku buvo manau ir jiem gaut. Bet pamačiau, kad Panasonic pro atstovai - taigi kas daugiau jei ne jie....
Kamera super - mano darbo įrankis
Didelė kaina

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Kokybiškos nuotraukos

Reikėjo išsiryškinti šiek tiek nuotraukų, viską atliko greitai ir už prieinamą kainą.Dirba labai profesionaliai, atsižvelgia į kliento pageidavimus.Nuotraukų kokybė labai aukšta.Ateityje toliau naudosiuosi jų paslaugomis.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

FOTOFABRIKAS

Teko ne kartą nuotraukas gamintis Fotobarikas.lt. Dar neteko nusivilti nuotraukų kokybe. Pagamina greit, kainos prieinamos ir labai malonus personalas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Ko gero, geriausi profesionalai

Ne veltui Fotofabrikas yra bene pirmoji rimta fotopaslaugų įmonė Lietuvoje. Internetinė svetainė veikia puikiai, apgalvota kiekviena smulkmena. Nuotraukas pagamina greitai (patinka, kad nereikia daug primokėti už skubų pagaminimą). Darbuotojai dažniausiai būna labai profesionalūs. Vieni pliusai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

AugusteD

Greitai ir kokybiškai pagamina nuotraukas

Teko ryškinti nemažą kiekį nuotraukų. Pirmiausiai fotofabrikas.lt puslapyje susikūriau asmeninę paskyrą, tai buvo visai nesunku. Sukėliau nuotraukas kurias norėjau išryškinti ir atlikau užsakymą. Užsakymą dariau vakare, o jau kitą dieną atsiėmiau nuotraukas. El. svetainėje suteikiama visa informacija apie kainas, atsiėmimą bei kitus dalykus. Nuotraukos daromos pagal visus reikalavimus. Nuotraukas taip pat siunčia į namus. Esu patenkinta šia paslauga, rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai