Atsiliepimai

Fielmann

www.fielmann.lt

Atsiliepimai

Iveta

Nuostabus aptarnavimas

Puikus aptarnavimas, atėjau pasitikrinti regos. Iškart prisistatė konsultantė, nuvedė prie stalo, atnešė užpildyti anketą, viską išsamiai paiškino ir dar pasiūlė pasivaišinti kava. Pranešė ,jog reikės laukti 20min ,nes daug žmonių, bet tereikėjo tik 5min. Atėjusi specialistė buvo labai maloni, viską išsamiai paiškino ir davė patarimų. Regos testas praėjo greitai ir sklandžiai. Specialistė patarė neužsisakineti akinuku,nes jų dar tikrai nereikia,kitaip tik sugadinčiau savo regą.Stebėjau kitas konsultantes ,kurios padėjo žmonėms rinktis akinukus, iškart pastebimas noras padėti,paslaugumas. Kalbu apie PC Akropolis Vilnius Fielmann optikos salona. Tik geriausi atsiliepimai.
Paslaugumas. Puikus aptarnavimas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

domisrim

Aukščiausio lygio klientų aptarnavimas, akiniai pagaminti vos per 2 dienas!

Esu be galo patenkintas Fielmann darbuotojų aptarnavimu. Savaitę vaikščiojau po įvairias optikas ir ieškojau sau akinių. Esu studentas, suprantama, norėjau biudžetinio varianto. Labiausiai traukė Vision Express, kadangi ten rėmelius gaminantis pas juos, lęšiai - nemokamai iki rugsėjo galo. Problema tame, kad nesugebėjau nei Kauno Akropolyje, nei Megoje rasti akinių. Tuomet užsukau į Megos Fielmann, nors ir buvau nusistatęs priešiškai, nes galvojau, kad bus labai brangu. Tik čia sugebėjau rasti sau tinkamus akinius (beje, gal per 10 min :)) ). Tuo pačiu pasitikrinau regėjimą. Nustebino gydytojo kruopštus darbas, papasakojo apie mano problemą (astigmatizmas), kokius akinius reikia įsigyti, kodėl juos reikia įsigyti ir taip toliau. Akiniai mano rankose buvo po vos 2 dienų. Esu labai patenkintas nauju pirkiniu! AČIŪ!
Puikus klientų aptarnavimas, didelis pasirinkimas, nedidelės kainos, paslaugus personalas

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justina

Deja dedu dideli minusą

Kai pirkau akinius aptarnavimas nuostabus... kai po metų atėjau su garantiniu dėl lęšių broko, jau dingo visa pompastika :D iš aukštos klasės aptarnavimo liko turgaus lygio rėkiančios bobos :D

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ru

Fielmanas recepto gailina

Tikrinome vaikui akis oze rugsejo 3 d.Viskas su gydytoja gerai. Susimokėjome 30 Eur už patikrą. Atstumas pažymoje buvo nurodytas skirtingas, tad paprašiau recepto akiniam. Toks jausmas, kad nusikaltimą darau. Tai darbuotoja tiesiog ant lapelio išvedė vidurkį ir padavė. Likau apšalusi, moki už paslaugą pilnai ir va taip...Planavom akinius Fielmane pirkti, bet vaikas sau nerado ten tinkamų, kitą kart svarstymų apie Fielmaną net nebus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gin

Kauno akropolio fielmann

Šiandien (2019.09.04) lankiausi Kauno akropolio Fielmann optikoje, ir esu labai patenkinta darbuotojų aptarnavimu:)) Gydytoja kruopšiai ištyrė regėjimą, kitos darbuotojos buvo labai malonios ir paslaugios. Pasitiko su šypsena,atsakė į klausimus, padėjo išsirinkti rėmelius, lęšius, paaiškino kaip kas. Labai didelis AČIŪ JOMS!! Dabar su nekantrumu laukiu akinuku!! Rekomenduoju šią optiką!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Invictus

Venkite

Buvo išrašyti per stipr0s akiniai dėl kurių vos netekau regos. Nekompetetingas kolektyvas, aiškiai matosi, kad darbuotojai stokoja žinių ir patirties. Visada siūlo pačius brangiausius variantus, kainos neracionalios.

Didelis rėmelių pasirinkimas.
Neracionalios kainos, nekompetetingi darbuotojai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rosita

Tobulas aptarnavimas

Apsilankiau Fielmann parduotuvėje, esančioje Kauno akropolyje. Aptarnaujantis personalas puikus. Visas dėmesys klientui. Puikus poreikių išsiaiškinimas. Konsultantės atitinka aukšiausio lygio aptarnavimo standartus. Ypatingai dėkoju Jolantai už kantrybę. Įmonė gali didžiuotis savo darbuotojais.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Saulius

Eyezen akiniai

Sveiki, uzsisakiau Eyezen akinius, pasirodo jos gamina Prancuzijoje, stikliukai pakankamai brangus nes užsisakinėjau su dviguba dioptrija, taip pat padidinto atsparumo įbrėžimams, Kadangi pats nenuėjau pasiimti tai mano akinius paėmė žmona, na gal neatkreipė dėmesio ar kaip, bet patys stikliukai tai matosi tarsi su smulkiu švitriniu popieriumi praeiti ir gerai nenušlifuoti. Iki tol nusiskundimų nebuvo su kitokiais akiniais. Žiūrėsim ką atsakys salone, jei ką keisim akinių gamintoją.
Aptarnavimas geras, pataria, pasiūlo
pirktų akinių stikliukai nekokybiški, gerai pažiurėjus saulėtą dieną į stikliukus, matosi stikliuko pajuodavimas kampuose, lygtai būtų perkaitinta pjovimo metu

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Vaikiški akiniai

Prieš pora mėnesių pirkome vaikiškus korekcinius akinukus. Mums pasiūlė brangesnius stiklus, ir sakė vienas iš privalumų kad daug atsparesni įbrėžimams. Mums tai pirmi akinukai todėl ne daug išmanome. Vaikas palyginus ramus, dėkliukai atskiri darželyje ir namuose, tikrai stengiamės saugoti. Bet jau po pirmo mėnesio stikliukus reikėtų keisti, dabar du mėnesiai - tai kažkoks košmaras. Vienas stikliukas apie 40 eur. Jokios garantijos stikliukams netaikomos. Buvo pasakyta tai Jūsų nešiojimo pasekmės ir stikliukus reikės dažnai keisti nes jie braižosi. Aš viską suprantu bet ne kas mėnesį ar du. Kaip parduot tai labai gražiai kalba o dabar .... Mes nusivylę FIELMANN.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Romualdas

Neduoda duomenų

Pasitikrinau akis ir negaliu gauti išrašo (sutinku susimokėti), kad galėčiau užsisakyti akinius internetu. Mano akių būsena- man paslaptis. Likau labai nepatenkintas.
Nėra elementarios paslaugos

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai