Atsiliepimai

Fielmann

www.fielmann.lt

Atsiliepimai

Rosita

Tobulas aptarnavimas

Apsilankiau Fielmann parduotuvėje, esančioje Kauno akropolyje. Aptarnaujantis personalas puikus. Visas dėmesys klientui. Puikus poreikių išsiaiškinimas. Konsultantės atitinka aukšiausio lygio aptarnavimo standartus. Ypatingai dėkoju Jolantai už kantrybę. Įmonė gali didžiuotis savo darbuotojais.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Saulius

Eyezen akiniai

Sveiki, uzsisakiau Eyezen akinius, pasirodo jos gamina Prancuzijoje, stikliukai pakankamai brangus nes užsisakinėjau su dviguba dioptrija, taip pat padidinto atsparumo įbrėžimams, Kadangi pats nenuėjau pasiimti tai mano akinius paėmė žmona, na gal neatkreipė dėmesio ar kaip, bet patys stikliukai tai matosi tarsi su smulkiu švitriniu popieriumi praeiti ir gerai nenušlifuoti. Iki tol nusiskundimų nebuvo su kitokiais akiniais. Žiūrėsim ką atsakys salone, jei ką keisim akinių gamintoją.
Aptarnavimas geras, pataria, pasiūlo
pirktų akinių stikliukai nekokybiški, gerai pažiurėjus saulėtą dieną į stikliukus, matosi stikliuko pajuodavimas kampuose, lygtai būtų perkaitinta pjovimo metu

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Vaikiški akiniai

Prieš pora mėnesių pirkome vaikiškus korekcinius akinukus. Mums pasiūlė brangesnius stiklus, ir sakė vienas iš privalumų kad daug atsparesni įbrėžimams. Mums tai pirmi akinukai todėl ne daug išmanome. Vaikas palyginus ramus, dėkliukai atskiri darželyje ir namuose, tikrai stengiamės saugoti. Bet jau po pirmo mėnesio stikliukus reikėtų keisti, dabar du mėnesiai - tai kažkoks košmaras. Vienas stikliukas apie 40 eur. Jokios garantijos stikliukams netaikomos. Buvo pasakyta tai Jūsų nešiojimo pasekmės ir stikliukus reikės dažnai keisti nes jie braižosi. Aš viską suprantu bet ne kas mėnesį ar du. Kaip parduot tai labai gražiai kalba o dabar .... Mes nusivylę FIELMANN.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Romualdas

Neduoda duomenų

Pasitikrinau akis ir negaliu gauti išrašo (sutinku susimokėti), kad galėčiau užsisakyti akinius internetu. Mano akių būsena- man paslaptis. Likau labai nepatenkintas.
Nėra elementarios paslaugos

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Algirdas

Megos padalinio kolektyvas

Pirmą kartą apsilankiau fielmann salone, kuris yra prekybos centre "Mega". Kiek teko ieškotis akinių, čia dirbantys žmonės nerealiai puikiai konsultavo, suteikė optimaliausia kainą! Patarė ir pnš! Žiauriai smagu kuomet yra vertinamas klientas, o bendravimas prilygsta kaip draugystei! 100 balų;)
Darbuotojai!
Nėra!

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Neturiu prie ko prikibti, viskas profesionaliai

Neseniai kreipiausi į šią optiką, nes norėjau antrų akinių darbui, aptarnavimas aukščiausio lygio, atliko pilną akių patikrą (išsamesnę nei kitoj optikoj prieš metus), padėjo ištrinksi tinkamus akių rėmelius, nepabodėjo pasiūlyti ir pigesnių modelių, kadangi žmonių srautas tą dieną buvo tikrai labai didelis, maždaug 5 konsultantės vienu metu aptarnavo maždaug 15-20 žmonių, ir nė vienam nereikėjo ilgai laukti, nes jos profesionaliai spėdavo suktis, ir nepamiršdavo nė vieno kliento, pavaišino kava, mano akinių atvejis buvo sudėtingas trumparegystė + astichmatizmas, sakė jog stiklų gaminimo technika sudėtingesnė nei įprastai, sakė gaminimas užtruks 2-4 savaites, lygiai 14 dienos rytą jau gavau žinutę apie pagamintus akinius, nuvykus jų atsiimti jaučiausi vėl kaip VIP klientė, pasodino, padarė kavos, paaiškino apie jų priežiūrą, garantijos privalumus, įteikė serfitikata jog tai originali prancūziška prekė, pasakius jog šiek tiek sukasi galva, dar kartą pažiūrėjo seną receptą ir nauja, palygino, dar kartą paklausinėjo, liepė paskaityti tekstą žiūrėti kaip matau, kaip jaučiuosi, ir dar padovanojo akinių dėklą. Akiniai kuriuos pirkausi tikrai nebuvo brangūs, bet aptarnavimas kaip VIP klasės klientės, tik didžiausias pagyrimas jūsų optikai už tokį atsidavimą darbui ir klientui. tikrai pas jus grįžiu ir dar draugams rekomenduosiu

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Didžiulis pasirinkimas

Teko kelis kartus lankytis. Akies dugno tyrimą padarė greitai ir paprastai. Taip pat akinių rėmelių pasirinkimas išties didelis. Kainos gana didokos, manau būtų įmanoma kitur rasti pigiau, todėl 4 žvaidždutės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Geras optikos salonas

Turi didelį rėmelių ir lešių pasirinkimą, todėl gali būti šiek tiek sunku apsispręsti kuriuos įsigyti, tačiau pardavėjos dirba nepriekaištingai ir su malonumu padeda šią "problemą" išspresti.Kainos ganėtinai prieinamos, o atmosfera visada jauki, todėl esant reikalui čia užeiti tai padaryti būna tikras malonumas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Puiki optika

Jau treti akiniai iš šios optikos. Net nėra noro eiti kažkur kitur ieškoti akinių, bent jau Vilniuje į kurią parduotuvę užeisi maloniai aptarnaus ir pakonsultuos. Labai platus rėmų pasirinkimas, personalas viską puikiai paaiškina ir ne visada siūlo įsigyti brangiausią variantą, man tai aktualu, nes man reikalingi akinių stiklai tikrai nėra pigūs. Akinius sutvarko ir išvalo nemokamai.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blacksnow

Tikrai puikus akinių salonas

Esu šio salono lankytojas gal jau 6metus, apsilankau bent į metus, jei nori nusipirkti skirtingą rėmelį savo akiniams, ar skirtingus sitkliukus. Personalas tikrai draugiškas, maloniai bendrauja, padeda ir pasiūlo ką nusipirkti. Dėl kainos nieko negaliu pasakyti, nes nesilankau kituose akinių salonuose, bet manau, kad ji nėra labai didelė, tikrai rekomenduoju bent pabandyti užsukt.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai