Atsiliepimai

Atsiliepimai

Aurimas

ŠUDAS KAŽKOKS

Labai didelės kainos mėnesis neribotas 15€. Ir dar kai turi galioti 3dienas tas planas, tai jie anksčiau nukerpa plano galiojimą. Nerekomenduoju niekam šito plano šudino imti. Kas ten dirba ir sugalvojo tokias kainas degradave senai gyvenime....

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

jolanta

Blogas

Labai blogas ryšys kaime - daug prastesnis už turėta tele 2. Taip pat neveikia numeris 1566, negaliu išsiųsti žinutės, kad atsisakyti plano

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Saulė

Esu LABAI pikta

Esu labai pikta. Ežio politika neturi visiškai jokios logikos ir niekas negali padėti NIEKUO. Nebūtų nieko baisaus, padariau klaidą neatsisakydama plano, bet planas dar nebuvo aktyvuotas ir Ežio pagalbos centro darbuotoja pareiškė, kad pinigų negrąžina ir dabar sumokėjau už 2 planus ir galiu naudotis tik 1. Iš esmės padovanojau 7€ už nieką, o Ežys negali niekuo padėti. Nėra kur kreiptis, tiesiog turi susitaikyti su tokia politika.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lala

Siaubingas paslaugų tiekėjas.

Siaubingas paslaugų tiekėjas, neprasidėkit su juo. Pinigus lupa, o paslaugų nesuteikia. Bandžiau įsijungti planą kur neribotas internetas už 9,99 eur. , tai sumokėjau 21 eur., o interneto iki šiol nesulaukiu.... Skambini į jų pagalbą, o ten niekuo padėti negali, siūlo atsisiųsti išklotinę, o kai ją atsisiunti, ten randi tik pasenusią informaciją. Vienu žodžiu... ieškok informacijos kur nori....

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Indre

Labai nusirito..

Siulomos paslaugos neatitinka realybės.. užsisakai planą su neribotais skambučiais ir 500 sms į dieną, tai neleidžia nei vienos sms išsiust, nors parašyta, kad į visus Lt tinklus.. negana, kad kainos už planus kosminės, tai dar ir negauni paslaugų, kurias nusiperki :)) taip neturėtų darytis..
Gaila, bet tokių neturi :(
Negali naudotis paslaugomis, kurias nusipirkai

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Linas

Ežys - visiška š*** krūva

Naudojausi Ežiu gal 3-4 metus. Per tą laiką beveik visad buvo nesusipratimai: 1. Kuomet nebuvo programėlės, pasibaigus minutėms neperspėdavo, tokiu būdu siurbdavo nuo sąskaitos pinigus.
2. Planų kainų šokinėjimas turbūt pagal mėnulio fazes vyksta toj Šaraškino kontoroj
3. Jei plano kaina nesikeičia, tai minučių sumažėja (pvz. nuo 250 iki 200 už tuos pačius super 2.49 euro)
4. Neatlaikius nervams kęsti visokias nesąmones, perėjau į kitą tinklą. Sąskaitoj liko pinigų, todėl norėjau juos padovanoti kokiam pažįstamam. Ir ką jūs manot? Taip, ponas Ežiukas juos pasisavino ;)
5. Prisiskambint į informacijos centrą be penkių minučių klausymo šūdinos Ežio muzikos ir kompiuterio kartojimo, kad visos linijos užimtos neįmanoma. O žinot, kodėl? Nes minutės kaina 0,05 euro :) Kuo ilgiau nekeli ragelio, tuo geresnis biznis :)
Todėl patarimas yra toks - jei negalit apeit šitos šūdo krūvos, bent jau stebėkit, jog jūsų neapgaudinėtų, nes Ežys tą puikiai sugeba ;)
Gaila, kad minimum galima duoti tik vieną žvaigždutė. Šitas š..... nė tos nevertas ;)

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laisvunas

Keliaujant gamtoje Ežio internetas yra praktiškai niekinis

6 km nuo Labanoro, telefone rodo internetą E raidę, bet ryšio praktiškai nėra ir tai ne vienintelis atvejis, nuvažiuok toliau nuo miestų ir pamatysi, kad ryšis tik imituojamas.
tik mieste tinkamas internetas
užmiestyje Ežio internetą išmesk į šiukšlyną

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kamilė

Nusivylusi

Naudoju labai daug metų, bet pastebėjau, kad pasidarius internetą rašo, kad Facebook yra neribotas, bet einant į arba išnaudojus gb nebeleidžia, tai kaip čia suprasti :) o visad gb nuskaičiuojami :)

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rita

Ežys patikimas ir patogus

Esu jau dvejus metus patenkinta Ežiuku :) geros min ir sms akcijos, normalūs planai, turiu mintyje dėl kainų, tikrai geras aptarnavimas.

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Paulius

Geri pasiūlymai, tačiau klientų aptarnavimas gėdingas

Kainos tikrai geros, nors planų įvarovė nedidelė ir gana ribota. Interneto puslapis suteikia daug funkcijų, tačiau vėlgi pastarasis atnaujinimas padarė puslaptį komplikuotesniu, per daug mygtukų ir sunku surasti kai kuriuos dalykus - nepaisant daugybės mygtukų vienur, kitur dvi gana skirtingos funcijos paslėptos po viena iš jų. Tragiškiausias yra klientų aptarnavimas, nes sistemoje dažnai įsivelia klaidos, tačiau visa tai sprendžiama nenoriai ir kartais net atrodo, kad kam tikri įsipareigojimai nevykdomi specialiai ir juos gali "išgauti" tik susisiekęs, ką, natūraliai, padaro nedaugelis. Online pagalba taip pat neretai veikia labai lėtai ir gana šabloniškai, net jei klientas nurodo konkrečią problema, iš pradžių yra gaunama kažkokia atsitiktinė informacija bent kažkiek susijusi su problema, tačiau mažai kuo padedanti - trumpai tariant, jaučiama konsultavimo įgūdžių stoka.
Kaina
Klientų aptarnavimas; sistemos klaidos

Atsiliepimas parašytas: 2017.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Inga
Papildžiau sąsk.3eur. prieš 8 val.Kodėl atėjo žinutė, kad sąskaitoje yra tik mažiau nei 0,30 cnt?!

Inga parašė klausimą 2019.10.03

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti