Atsiliepimai

Atsiliepimai

Barbara

Daug apgaulės

Isigijau ,,Ežio" pakuotę. Žadama 1500 SMS į visus Lietuvos tinklus, bet realiai gauni daug mažiau. Pinigus už internetą nuskaito net jei juo nesinaudoji, bet neatjungi interneto funkcijos tam laikui telefone. Jei nėra pakankamai pinigu plano pratęsimui prieš kelis valandas - reikia užsisakyti iš naujo. Nuskaito pinigus nuo sąskaitos nežinau už ką ir nerasi jokių ,,galų".

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tadas

Support žmones laiko tave idiotu

Nesugebėjo sutvarkyti bugo (nes aišku visi ežio klientai idiotai nežinantys ką šneka). Jau nekalbu apie prarastų pinigų už jų sistemos klaidą grąžinimą. Net neužsiminė apie tokį dalyką... Žodžiu. Kaip jau minėjo žemiau - kontora, blogąją šio žodžio prasme

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rytis

Ežys- neprofesionali komanda

Neprofesionali kontora arba žmonės atsakingi už jų internetinį psl.- per ežio psl. neleidžia papildyti pinigų iš kreditinės kortelės, jeigu neturi sąskaitos iš jų nurodytų bankų...

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Julija

Vagys

Šiandien 2020.02.09 pasipildžiau sąskaitą pasidaryti internetui. Pinigus nuskaitė, o interneto nepadarė. Ir taip kelis kartus jau buvo. Kas vyksta?! Ilgai dar taip?!

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aurimas

ŠUDAS KAŽKOKS

Labai didelės kainos mėnesis neribotas 15€. Ir dar kai turi galioti 3dienas tas planas, tai jie anksčiau nukerpa plano galiojimą. Nerekomenduoju niekam šito plano šudino imti. Kas ten dirba ir sugalvojo tokias kainas degradave senai gyvenime....

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

jolanta

Blogas

Labai blogas ryšys kaime - daug prastesnis už turėta tele 2. Taip pat neveikia numeris 1566, negaliu išsiųsti žinutės, kad atsisakyti plano

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Saulė

Esu LABAI pikta

Esu labai pikta. Ežio politika neturi visiškai jokios logikos ir niekas negali padėti NIEKUO. Nebūtų nieko baisaus, padariau klaidą neatsisakydama plano, bet planas dar nebuvo aktyvuotas ir Ežio pagalbos centro darbuotoja pareiškė, kad pinigų negrąžina ir dabar sumokėjau už 2 planus ir galiu naudotis tik 1. Iš esmės padovanojau 7€ už nieką, o Ežys negali niekuo padėti. Nėra kur kreiptis, tiesiog turi susitaikyti su tokia politika.

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lala

Siaubingas paslaugų tiekėjas.

Siaubingas paslaugų tiekėjas, neprasidėkit su juo. Pinigus lupa, o paslaugų nesuteikia. Bandžiau įsijungti planą kur neribotas internetas už 9,99 eur. , tai sumokėjau 21 eur., o interneto iki šiol nesulaukiu.... Skambini į jų pagalbą, o ten niekuo padėti negali, siūlo atsisiųsti išklotinę, o kai ją atsisiunti, ten randi tik pasenusią informaciją. Vienu žodžiu... ieškok informacijos kur nori....

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Indre

Labai nusirito..

Siulomos paslaugos neatitinka realybės.. užsisakai planą su neribotais skambučiais ir 500 sms į dieną, tai neleidžia nei vienos sms išsiust, nors parašyta, kad į visus Lt tinklus.. negana, kad kainos už planus kosminės, tai dar ir negauni paslaugų, kurias nusiperki :)) taip neturėtų darytis..
Gaila, bet tokių neturi :(
Negali naudotis paslaugomis, kurias nusipirkai

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Linas

Ežys - visiška š*** krūva

Naudojausi Ežiu gal 3-4 metus. Per tą laiką beveik visad buvo nesusipratimai: 1. Kuomet nebuvo programėlės, pasibaigus minutėms neperspėdavo, tokiu būdu siurbdavo nuo sąskaitos pinigus.
2. Planų kainų šokinėjimas turbūt pagal mėnulio fazes vyksta toj Šaraškino kontoroj
3. Jei plano kaina nesikeičia, tai minučių sumažėja (pvz. nuo 250 iki 200 už tuos pačius super 2.49 euro)
4. Neatlaikius nervams kęsti visokias nesąmones, perėjau į kitą tinklą. Sąskaitoj liko pinigų, todėl norėjau juos padovanoti kokiam pažįstamam. Ir ką jūs manot? Taip, ponas Ežiukas juos pasisavino ;)
5. Prisiskambint į informacijos centrą be penkių minučių klausymo šūdinos Ežio muzikos ir kompiuterio kartojimo, kad visos linijos užimtos neįmanoma. O žinot, kodėl? Nes minutės kaina 0,05 euro :) Kuo ilgiau nekeli ragelio, tuo geresnis biznis :)
Todėl patarimas yra toks - jei negalit apeit šitos šūdo krūvos, bent jau stebėkit, jog jūsų neapgaudinėtų, nes Ežys tą puikiai sugeba ;)
Gaila, kad minimum galima duoti tik vieną žvaigždutė. Šitas š..... nė tos nevertas ;)

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Barbara
2020-08-13 21:07 buvo uzsakyta AKC NAKTYS, planas galiojo iki 2020-09-12, 2020-09-11 12:24 saskaita buvo papildyta 1 euru. Kodel nebuvo pratestas planas ,,AKC NAKTYS"? Saskaita papildyta likus daugiau nei parai iki plano galiojimo pabaigos. Kodel as vel turiu uzsakineti planas is naujo, jei ji privalejo pratesti? Ar negeda del 5 centu taip elgtis su klientais? Pastaruoju metu labai padaugejo ,,nesusipratimu"( sukciavimo) is paslaugos teikejo.

Barbara parašė klausimą 2020.09.12

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Inga
Papildžiau sąsk.3eur. prieš 8 val.Kodėl atėjo žinutė, kad sąskaitoje yra tik mažiau nei 0,30 cnt?!

Inga parašė klausimą 2019.10.03

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti