Atsiliepimai

Atsiliepimai

laura

Siaubas kažkoks

Užsisakiau picą ir coccolą1,5l į namus - gavau tik picą, klausiu kur gėrimas, sako man nedavė! Skambinu pagrindiniu telefonu išsiaiškinti, sako atveš už 20min, praėjo 50 vis dar laukiu jos!!! Daugiau iš čia niekada neužsakysiu! Totali tragedija!

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tadas

Varžtas picoje

Iš express pizza užsisakėme picą 15:00, sakėte atveš per valandą, gavome picas 17:00. Valgant čiut neišsilaužiau danties! Išspjovęs kąsnį radau varžtą. Nelabai suprantu kaip kažkada buvusi gera picerija leidžia tokiems dalykams nutikti. Nemanau kad dar kadanors iš jūsų norėsiu picą užsisakinėti, ir kitiems nepatariu!
Skanus padažas
Nevalgomi varžtai patiekaluose, prastas pristatymas, neprofesionalus darbuotojai, betvarkė kur bepažiūrėjus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

juste

Nusivylimas

Nerekuomenduojam užsakinėti atsakingoms šventėms!!!! Užsakėm, kad pristatytų sutartam laikui, nesulaukėm, kai paskambinom pasiteiraut, "pralaukėm ant ragelio" 6-7min, po to sužinojom, kad užsakymas net nėra vykdomas, nes kažkas kažkur neištraukė užsakymo lapo, žodžiu...sugadinta šventė, gėda prieš svečius, nulis atsiprašymo...NEPATIKIMA!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laura

aštri pica

užsisakėme meksikietišką picą išsinešimui, visada viskas buvo puiku, na, bet šį kart !!! Picos valgyt neįmanomą, pica tokia aštri, kad keli žmonės apsivėmė!!! baisu ! p.s būtent šią picą valgėm ne kart ir ji nebudavo tokia, tačiau šį sykį ....????

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika

Baisu..

Visada užsisakydavome iš jūsų picas ir viskas budavo tvarkoje. Ir skanios ir iškepusios, o dabar jau kaip užsisakome taip, gauname perkepusią , sudegusią. Sumokame pinigus tam, kad išmest ja. Nenormalu. Paskutinis kartas buvo kaip užsisakėm. Ir tikrai neberekomenduočiau jiems savo draugams.

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gediminas

Prastas pardavejos/kasininkes darbas

Švitrigailos g. esanti pica Express. Kadangi gyvenu netoliese, lankausi šioje picerijoje. Šiame restorane dirbanti pardavėja akivaizdžiai nemoka bendrauti su klientais. Nepamenu, jog bučiau atėjęs ir nesijautęs “kaltas”, jog perku picą. Tačiau stengdamas nekreipti dėmesio šį kartą dar geriau buvo. Kaip ir kiekvieną kartą užsisakiau picą, mane įspėja, jog atvykti po 30min. Atvykęs po 30 pasisveikinu ir prašau savo užsakymo, tačiau pardavėja sako, jog tokio užsakymo nebuvo. Ok. Būtų gi normalu, jei žmogus pasakytų (atsiprašau, “zavalas” ir t.t.. pasistengsim jūsų kuo greičiau jūs aptarnauti), bet sulaukiu atgrasaus pasisakymų, jog tokio užsakymo nebuvo, čia visi kelia ragelius :D ok. Taip atsiprašymo ir nesulaukiau ir teko laukti dar pusvalandį. Daugiau neturiu, ką pasakyti. Prastas vaizdas, kai žmogus dirba darbą, kurio nekenčia. Plius, aptarnavimo srityje, kurioje dar reikia bendrauti su žmonem.

Atsiliepimas parašytas: 2018.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ahmed

Nekokybiški ingredientai, baisus aptarnavimas

Jaučiasi, kad sūris yra "iš pigesnių", su mėsos gaminiais picos nebeperku, nes kumpis akivaizdžiai "pagulėjęs", faršas neaišku iš ko sumaltas brrr... tačiau yra keletas picų, kurias perku, kai tiesiog labai norisi picos, o kokiam Don Simon valgyti per prabangu, plius, yra šalia namų... tai "su kumpiu ir grybais" - kumpio, prašau, kad nedėtų ir manau, kad normalu yra paprašyti, kad vietoj jo įdėtų biški daugiau pievagrybių ir marinuotų agurkėlių, nu nes ims iš manęs, kaip už normalią picą, be to, kumpis yra vienas brangesnių ingredientų, nu tai man "atšovė" grubiai "malonioji" pardavėja (A. J. Povilaičio g. 20), kad NE. O dar, tik atvykus, padavėja ir pardavėja ramiai sau rūkė ir atrodė nepatenkintos, kad joms sutrukdžiau rūkyt ir nieko neveikt. Man nereikia, kad aptarnaujantis personalas man "laižytų užpakalį", bet as tikiuosi normalaus, paprasto bendravimo, o ne perkreipto "snukio". Taip pat, pasigaminti picą pačiam, pvz. tik su pievagrybiais ir agurkėliais, kainuoja brangiau, nei užsisakyti pica su kumpiu ir grybais, tačiau atsisakyti kumpio, net sumokėti vistiek, kaip už visą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Labai suprastėjusi

Ankščiau šita picerija garsėjo skaniom plonapadėm picom ant kurių visko labai daug prikrauta, paskutinį kartą užsisakiau picą gavau per daug trapų ir plona padą ant kurio nieko nebuvo, ir tai kas buvo buvo perkepta, ir lb neskanu. po to kartu renkuosi kitas picerijas

Atsiliepimas parašytas: 2017.07.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Pigios, skanios picos

Kartais tenka aplankyti šią piceriją ir labai stebina picų, nors jos ir pigios, gardumas. Picą iškepa taip pat greitai. Jokių nusiskundimų neturiu, rekomenduoju visiems!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Skanios picos.

Express pizza parduoda labai skanias storapades picas ir tuo teko ne kartą įsitikinti. Aptarnavimas taip pat yra geras, atmosfera jauki. Kaina galėtų būti ir mažesnė, tačiau tai didelių bėdų nesudaro.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai