Atsiliepimai

Atsiliepimai

Gintarė

Nepristatė picų

2020.03.20 užsisakėme picą į namus Vilniuje. Užsakymą turėjo pristatyti per valandą. Nustebau, jog karantino metu taip greitai, tačiau pagalvojau, galbūt verslininkai stipriai pasiruošę šiam periodui. Prabėgus daugiau nei valandai nuspręndžiau pskambinti ir pasiteirauti dėl užsakymo, tačiau niekas neatsiliepė. Mėginau skambinti dar vėliau, tačiau picerija nebedirbo. Nusivyliau, kadangi picų taip ir nepristatė, o dėl vėlaus vakaro daugiau nebeliko vietų, kur galėtume užsisakyti. Tai jau ne pirmas kartas, kuomet užsisakius nesulaukiame užsakymo arba gavę ir apmokėję užsakymą pastebime, jog trūksta padažų ar užsakymas ne tas. Apmaudu, jog verslas toks neatsakingas prieš klientus. Remiantis patirtimi tikrai daugiau čia picų nebeužsisakinėsime ir nepatartume kitiems.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kornelija

Picerijos užsakymas

Nuo mūsų picos užsakymo praėjo maždaug 2 valandos paskambinom prieš valanda ir pasakė ,kad mūsų picos yra tik gaminamos. Picerija tikrai galėtų greičiau gaminti arba sakyti tikslesni laiką.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Goda

baisu

Užsisakėme Mafijos picą, 17.30val. Užsakymą turėjo pristatyti valandos bėgyje. Praėjus daugiau nei porai valandų gavome atšalusią, šlapią picą. Negana to, joje buvo jelapenų (o užsisakėme tai ne aštrią picą!!!).
ilgai trunkantis pristatymas, neatsižvelgiama į poreikius

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Elė

Nusivylimas

Su draugu buvome nuolatiniai šios picerijos lankytojai, bet dabar nusprendėme ten nesilankyti. Pica būna sudeginta šonuose, labai mažai padėta ingridientų... Anksčiau suvalgius 2 gabaliukus jaučiausi soti, o dabar valgai ir nieko... Pica yra labai plona ir labai mažai visko padėta... Tai gal padarykite, kad būtų tam tikras picos svoris? Nes pica pabrango, o kokybė suprastėjo...
Prasta picos kokybė

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Almina

Klientu aptarnavimas-tragedija!

2019-11-19 13:30 Klaipėda. Jau ne pirmą kartą skambinu ‭(8 46) 444 333‬ siuo numeriu uzsisakyti pica I namus ir moters, atsiliepusios siuo numeriu, bendravimas yra kazkokia tai tragedija. Bendrauja grubiai, i klausimus atsakineja “mh, nu”, visiskai nejaucia jokios pagarbos klientui, kazko paklausus dar karta ar neisgirdus, atsako su pakeltu tonu, paprasius sekundele palaukti pokalbiu metu, ji “krinkscia”, taip skubindama mane greiciau apsispresti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

laura

Siaubas kažkoks

Užsisakiau picą ir coccolą1,5l į namus - gavau tik picą, klausiu kur gėrimas, sako man nedavė! Skambinu pagrindiniu telefonu išsiaiškinti, sako atveš už 20min, praėjo 50 vis dar laukiu jos!!! Daugiau iš čia niekada neužsakysiu! Totali tragedija!

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tadas

Varžtas picoje

Iš express pizza užsisakėme picą 15:00, sakėte atveš per valandą, gavome picas 17:00. Valgant čiut neišsilaužiau danties! Išspjovęs kąsnį radau varžtą. Nelabai suprantu kaip kažkada buvusi gera picerija leidžia tokiems dalykams nutikti. Nemanau kad dar kadanors iš jūsų norėsiu picą užsisakinėti, ir kitiems nepatariu!
Skanus padažas
Nevalgomi varžtai patiekaluose, prastas pristatymas, neprofesionalus darbuotojai, betvarkė kur bepažiūrėjus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

juste

Nusivylimas

Nerekuomenduojam užsakinėti atsakingoms šventėms!!!! Užsakėm, kad pristatytų sutartam laikui, nesulaukėm, kai paskambinom pasiteiraut, "pralaukėm ant ragelio" 6-7min, po to sužinojom, kad užsakymas net nėra vykdomas, nes kažkas kažkur neištraukė užsakymo lapo, žodžiu...sugadinta šventė, gėda prieš svečius, nulis atsiprašymo...NEPATIKIMA!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.09.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laura

aštri pica

užsisakėme meksikietišką picą išsinešimui, visada viskas buvo puiku, na, bet šį kart !!! Picos valgyt neįmanomą, pica tokia aštri, kad keli žmonės apsivėmė!!! baisu ! p.s būtent šią picą valgėm ne kart ir ji nebudavo tokia, tačiau šį sykį ....????

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika

Baisu..

Visada užsisakydavome iš jūsų picas ir viskas budavo tvarkoje. Ir skanios ir iškepusios, o dabar jau kaip užsisakome taip, gauname perkepusią , sudegusią. Sumokame pinigus tam, kad išmest ja. Nenormalu. Paskutinis kartas buvo kaip užsisakėm. Ir tikrai neberekomenduočiau jiems savo draugams.

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai