Atsiliepimai

Atsiliepimai

Audrone

Apie vaistų vartojimą geriau neklausti vaistininkės

Šiandien teko apsilankyti Kaune Panerių gatvėje 322 vaistinėje. Vaistinės patalpa buvo tuščia, be rūškano veido, anglies spalva dažytų plaukų vaistininkės nieko daugiau nebuvo. Kadangi aš stengiuosi vaistus pirkti užsienyje ir aspirino, kurį norėjau isigyti nesu anksčiau niekada naudojusi. Gal pateikiau perdaug klausimų prieš pirkdama, kas yra visai natūraliai priimtina JAV, Anglijoje. Nes kiekvienu klausimu vaistinkės tonas vis darėsi nemalonesnis, grubesnis. Mokant už vaistus, man pasitikslinus kada aspirinas geriamas, buvo pakeltu tonu išrektas atsakymas.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Andrius

Nuostabis darbuotoja - p. Asta A.

Nuoširdžiai dėkojame p. Astai A. iš VCUP Eurovaistinės skyriaus. Jos profesionalių rekomendacijų dėka radome tai ko reikėjo ir gavome gerų patarimų. Nuo šiol visuomet kreipsimės į Astą, nes žinome, kad apart parduodamų vaistų ir vitaminų, bus parinktas tinkamiausias derinys atsižvelgiant į individualius poreikius. Asta visuomet sutinka klientus su šypsena ir yra labai geranoriška. Ačiū Jai
Pavyzdingas darbuotojas
na

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

artemisia

nepagarba klientams

Eurovaistinė informuoja, kad užsisakant prekių internetu už 20 eurų, galima pasirinkti nemokamai 1 mėginuką iš siūlomų 4, už 30 eurų - du. Užsisakiau prekių už 133 eurus, bet iš "siūlomų" mėginukų trijų nebuvo, o ketvirtas man nereikalingas. Tas pats buvo ir 11, ir 17 val. - informacija neatnaujinta. Parašius apie tai el. paštu, vietoj atsiprašymo ir kitų dovanų pasiūlymo gavau formalų atsakymą: "gali būti, kad matote mėginukus, kurių likučio jau nebeturime. Atsiprašome, kad tai sukėlė Jums nepatogumų.". Viskas. Problema, jų nuomone, išspręsta, mano nepatogumai - mano reikalas. Aišku, tie nemokami mėginukai nepakeis mano gyvenimo, bet kam siūlyt tai, ko neturi, o paskui švystelt formalią rašliavą?
Nulis
Formalizmas ir problemų nesprendimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

slovikienev

Skundas

“Eurovaistinėje” Grybo g. 23 Vilniuje, atsidūriau nemalonioje situacijoje su ten dirbančia vaistininke-vedėja. Vakar lapkričio 6 dieną pirkau diklofenako 100 mg kapsules ir man dar įsiūlė FINALGON tepalą, kuris man nepadėjo, o pablogino situaciją: koja visa raudona, ištinusi, vos paeinu, jaučiuosi blogiau nei atėjusi į vaistinę. Ji nepabrėžė nei vartojimo, nei kokios galimos komplikacijos vartojant šildantį tepalą. Dar ne gana to teko girdėti kaip ji neetiškai elgiasi su savo bendradarbiais: puola, kelia balsą darbo vietoje. Tai yra nenormalus, nekompetetingas ir nekvalifikuotas elgesys iš vaistininko pusės. Atsižvelkite į tai.
farmacinės paslaugos nesuteikimas, nekompetetingumas, nemalonus bendravimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Jonava. Nesugebėjo aptarnauti

Euro vaistinėje, kuri įsikūrus Jonavoje, plento gatvėje, šiandien (liepos 29d. apie 17:45 val), dirbo viena vaistininkė, kuri buvo užsiemusi su kita ponia ir šnekėjo apie užsakymus ir receptus, kaip supratau darbo reikalais. Kai atėjau, buvo keleta žmonių, kurie taip ir nesulaukė savo eilės ir išėjo. Aš norėjau nusipikti greit vaistų, bet pralaukiau gerų 20min ir kai paklausėme ar jos dar ilgai užtruks, nes skubame, iš pradžių ignoravo, o po to gavome atsakymą, kad mat jos ne apie "bernus" šneka.:) Esu pakraupusiu tokiu aptarnavimu, nes darbo reikalais gali pašnekėt kai klientų nėra. Tai gi, su danties skausmu apsisukau ir išėjau. Baisu. Nerekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Monika

Įmušta papildoma prekė, kurios neporkau

Šiandien apie 16:30 Jonavos gatvėje esančioje Eurovaistinėje, įsikūrusioje visą parą dirbančiame prekybos centre, buvo įmušta papildoma nepirkta prekė. Prekių krepšelis buvo (Dolmen 10tab, lecitinas, bintas, pleistriukai ir 10tab Neocitramono), papildomai įmušta prekė kvito priekyje Dolmen 25mg granulės geriamam tirpalui kainuojančios 4.32, kurios nebuvo pirkto. Kaip atgauti sumokėtus pinigus už medikamentą, kurio nepirkau?

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidija

Mažeikių mieste dirba profesionali vaistinkė

Mažeikiuose, Žemaitijos g. 20 Maximos prekybos centre dirba tikrai puikūs ir be proto malonūs vaistinkai, bet viena moteris ji ne tik šilta savo išvaizda (ji tokia miela), bet ir savo aptarnavimu, savo bendravimu, pas ją taip gera ateiti, aš ateinu beveik kasdieną, tarsi sugrįžtu pas mama, bet ji tikrai nėra senyvo amžiaus moteris :) Jei ir jūs norite pajusti jos šilumą arba tieisog esate blogos nuotaikos užsukite š mūsų miesto vaistinee, ji dirba pačioi pirmoi kasoj atvykus į vaistinę, tikrai sakau tiesa. Ji visą savo darbo laiką šypsosi, tikrai ji myli tai ką daro. Ačiū labai, nežinau ar šis atsiliepimas pasieks ją, bet ji turėtų būtų metų vaistininkas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lauryna

Veiverių maxima bazės euro vaistinė

Labai gaila tačiau veiverių maximos bazės dirbanti euro vaistinėje jauna mergina su kultūringu bendravimu labai susipykus, negana to, kad nei labas nei viso ,gero tai ir čekius šiurkščiai trenkia atgal. Ir tai jau ne pirmas kartas. Visada pikta, susiraukus, atrodo, kad atėjau kaip didžiausias priešas. Baisu aptarnavimo lygis kol kas 0.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Otilija

Šis vaistinių tinklas meluoja

Vaistai nuolat brangsta, senjorams receptiniams vaistams nuolaidos siekia vos 15 proc. Nebepirksiu čia vaistų, nes kuo toliau tuo labiau nusiviliu. Tai brangi vaistinė.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rasa

Pasibaisėjau

Nuo kada vaistininkas sprendžia ar parduoti gydytojo išrašytą vaistą? Tai kam tuomet reikalingi receptai? Draugė sėdi ligoninėje prie sunkiai sergančio anūko, gydytoja jai išrašė raminančių. Nepardavė!!! "Vaikų ligoninės receptas" Tai kada lakstyti po poliklinikas???!!! Gydytojas sprendžia ką ir kam išrašyti, JŪS dirbkite SAVO darbą

Atsiliepimas parašytas: 2018.08.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Otilija
Kodėl daugiau negu dvigubai pabrango kompensuojami vaista i Valsacor ir Esforge HCT

Otilija parašė klausimą 2018.07.28

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti