Atsiliepimai

Europa Royale Druskininkai

Vilniaus g. 7, Druskininkai

Atsiliepimai

Miglė

Labai blogai!!!!

Labai prastas viešbutis su dar prastesniu aptarnavimu. Švaros nulis, jakuzzi ledinis purvinas vanduo, pirtyse nežmoniškai karšta tikriausiai niekada nebuvo vėdinama, baseinas juokingo dydžio į kurį telpa du žmonės, visas viešbutis pavargęs. Kambariai labai prasti, nejaukūs. Ėmeme liuxą o gavome kažkokį nesusipratimą su 40cm televizoriumi į kurį net iš arti neįmanoma įžiūrėti. Restoranas labai prastas, maistas tragiškas!!!! Aptarnavimas restorane labai blogas, žmonės nepasisveikina, dirba be žodžių atrodo lyg juos kažkas per prievarta ten būtų atvežęs ir privertęs dirbti. Labai pavargę veidai. Maistas labai blogas tiek vakarienės tiek pusryčių meniu. Pusryčiam gali pasiūlyti senų daržovių salotų, sudžiuvusios senos duonos ir kepta vištos koja. Kur pusryciai? Ar čia kas liko po vakarienės?? Kavos aparatas pusryčių metu vos veikė, o kava tekėjusi taškėsi į visas puses. Tragiškas viešbutis. Aikštelės perpildytos automobilių, vos radome kur pasistatyti automobilį. Viešbutyje jautemes nejaukiai ir nesaugiai.
Nėra!!!!!!
Viskas blogai!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Nusivyliau

Kadangi lankėmės šiame viešbutyje ne pirmą kartą ir apskritai nemažai viešbučių esame aplankę, tai galiu vertinti šį apsilankymą prastai. Prieš 5 metus dar šiame viešbutyje turėjome visiškai kitokius prisiminimus. Šį kartą buvome nuliūdinti. Pusryčių pasirinkimas mažas, o maisto skonis, tai tikrai nevertas 4 žvaigždučių. Gavome kambarius "naujajame" korpuse, 5 aukšte. Virš mūsų 6 aukšte burbuliavo dienos metu ir vėlyvo vakaro metu džiakuzį, o atvažiavome pasilsėti, po procedūrų galbūt ir pamiegoti. Džiakuzi vanduo mums pasirodė nešvarus. 6 aukšte taip pat buvo įkurta sporto salė, pastovus dungsėjimas nuo staklyno trukdė visas tas 3 dienas, kai bandėme ten ilsėtis. Kambariuose reiktų jau remonto, neveikė TV (žiauriai mažas), nebent su visu nykščiu paspaudus visus mygtukus, neveikė keleta lempučių. Kambarinių darbas taip pat stebino, išneštos tik šiukšlės. Kas liečia administracijoje, restorane darbuotojų bendravimą, paslaugumą mes vertintume 10 balų, bet apie patį viešbutį negalime palikti gero atsiliepimo tikrai.
Nelabai randame
maistas, kambarių kokybė, kambarinių darbas

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alma

labai šiaip sau :)

Galbūt buvo tiketasi daugiau, bet tikrai nuvyle savaitgalis šiame "prabangiame" viešbutyje. Personalas susiraukęs, visai neatrode, kad būtume laukti svečiai ... Pusryčiai nekokie... Visur kala, gręžia, burzgia- na , tiek to-gal žmonės remontuojasi vasarą :)
Nustebino pirties kompleksas su jacuzzi, kuriuo, pagal pasiūlymo sąlygas galejome nauddotis kasdien ... Bet vonia buvo tuštutėlė :)) ( užkalbintas vienintelis žmogus pirtyje sake, kad ji jau neveikia geras pusmetis, jei ne ilgiau )
O labiausiai , tai nustebino kambarinių darbas ...Nemažai kur esu buvus, bet pirmą kartą mano gyvenime kambario tvarkymas apėmė tik šiukšlių išnešimą ir mini baro apžiūrejimą :))-net lovos nebuvo paklotos....
Daugiau tikrai čia nebegrįžčiau .... O kitiems-sekmes...
Vieta
švara, personalas

Atsiliepimas parašytas: 2017.08.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Būna geresnių

Teko lankytis šiame Europa Royale Druskininkų viešbutyje. Galiu pasakyti, kad kainos neatitinka kokybės. Vertėtų keisti interjerą, padaryti remontą, bei įsigyti naujų šiuolaikiškų daiktų kambariuose. Aptarnavimu negaliu skųstis, tačiau aplinką reiktų pakoreguoti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Teko nusiviliti

Pirmą kartą, neskaitant mokyklos laikų lankantis Druskininkuose teko šiek tiek nusivilti šiuo viešbučių, kadangi lūkesčiai buvo daug didesni. Mokant tokią kainą norisi daugiau. Nežinau ar yra Druskininkuose geresnių alternatyvų tarp viešbučių, tačiau Druskininkus aplankyti rekomenduoju visiems!

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Pervertintas viešbutis

Teko kartą apsilankyti ir vėl šio viešbučio nesirinkčiau. Teko lankytis žiemą, prieš naujuosius metus, tad galiu pasakyti, kad kambaryje buvo vėsu, televizorius iš praėjusio amžiaus, koridoriams tikrai reikalingas remontas. Patiko vieta, bet šiaip tikiu, kad už tokią kainą būtų ir geresnių vietų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Didelė kaina

Viešbutis kaip viešbutis, tačiau jis 4 žvaigždučių ir kaina tikrai neatitinka gaunamos kokybės! Aptarnavimas tikrai nėra toks kokio tikėsi iš to viešbučio, tai manau, jis nevertas būti 4 žvaiždučių.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

ewaldux779

Reikalauja atsinaujinimo

Nemažai žmonių mano, kad viešbutis būtent šiuo metu nėra vertas 4 žvaigždučių įvertinimo ir tokios kainos. Labiausiai nustebino, kad žiemos metu buvo gana vėsu kambaryje, džiaugiuosi, kad nebuvau vienas ir buvo kam sušildyti.. Kaina nėra maža, o labiausiai nustebino, kad kambaryje buvo senas, didelis, juodas televizorius ir jokių LED ar UHD! Pliusas, kad mūsų kambario vaizdas buvo gana geras.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Europe Royale

Teko neviename viešbutyje lankytis Druskininkuose. Royale viešbutis - kaina neatitinka kokybės. Viduje reikalingas remontas, kambariai neįspūdingi. Didelis pliusas už vietą (prie grojančio fontano).

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Viešbutis Druskininkuose

Šiam viešbučiui 4 žvaigždučių neduočiau, nes kambariams reikia atnaujinimų. Paskirtas kambarys buvo su senu, mažu televizorium, ganėtinai šaltas, spa dirba labai nepatogiu laiku - tik anksti ryte. Pusryčių įvertinti negaliu. Manau kaina neatitinka kokybės. Nors vaizdas per langą buvo gražus ir personalui priekaištų nebuvo.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai