Atsiliepimai

Ermitažas

www.ermitazas.lt

Atsiliepimai

Henry

Nuoširdus ačiū Vilniaus Ermitažo Tualetinių reikmenų skyriaus Onutei

Labai sužavėti Onutės dirbančios Vilniaus Ermitaže Tualetinių reikmenų skyriuje žiniomis ir patarimais. Jos dėka išsirinkome tinkamiausią mums variantą. Ji labai kantri ir myli savo darbą. Tikrai nuostabu bendrauti su darbuotoju, kuris dirba darbą su pasimėgavimu. Sužavėti ir labai dekingi
Paslaugus ir gerai pasiruošęs personalas

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Didelė problema dėl konsultantų

Visai neseniai ieškojom kilimo ir šioje parduotuvėje radom geriausia kainos kokybės variantą, šalia mūsų kitas žmogus rinkosi ir manau jau net išsirinko tapetus (girdėjau pokalbį telefonu), konsultanto pralaukėm gerą 20 min, taip ir nesulaukėm, pasigavom vadybininke ji bandė surasti konsultante telefonu bet irgi nepriskambino liepė laukti, pralaukus dar 10 min. atėjo vyrukas atpjovė reikiama kiekį kilimo, pjaustydamas jį, kelis kartus lauko batais perlipo per jį, nors kilimas šviesus, svetainę, ir žymekliu (markeriu) žymėjo pjovimo vietą ant pačio kilimo pūkelio, davus dėl to pastabą sako tai čia tuoj išsiplaus ar išsivaikščios, perkant nauja kilimą nesinori parvežus jo plauti, kol mums atpjovė kilimą prieš tai liepė dar susimokėti iki pjovimo, kitas žmogus vis dar kantriai stovėjo ir laukė jo laukimo lakas apie 1 val.

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Tikras atradimas

Lankiausi kartą šioje parduotuvėje vien iš smalsumo.Galiu pasakyti, kad buvau šiektiek nustebintas prekių gausa ir pakankamai geromis kainomis, o taip pat jaukia atmosfera ir maloniu aptarnavimu, kitaip sakant, buvo visas paketas.Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Gera parduotuvė

Labai dažnai lankydavausi ir lankausi šioje parduotuvėje esu labai patenkintas prekių kokybe ir asortimentu taip pat kainos yra visiems prieinamos rekomenduoju

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Ermitažas

Labai didelis prekių pasirinkimas, manau panorėjus viską galima susirasti vienoje parduotuvėje. Labai patogiai parduotuvė padalinta į 2 aukštus. Pirmame daugiausiai statybinės medžiagos, antras jau labiau skirtas elektronikai ir kitiems panašiems dalykams. Kalbant apie kainas, jos maždaug visur tokios pačios ir nematau prasmės jų nagrinėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

lėtas aptarnavimas

Labai jau lėtas aptarnavimas, kalbu apie elektros ir santechnikos skyrius. Norint ką nors ten nusipirkti turi sulaukti pardavėjos kuri velniai žino kur randasi ( bet kur tik ne tuose skyriuose). Manau čia Ermitažo valdžios problema, nes užkrauna pardavėjas ir jos nespėja visų aptarnauti... Klaipėdos randasi nelabai patogioj vietoj, nes norint grįžti į Klaipėda turi padaryt didelį ratą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

Eilinė parduotuvė

Parduotuvė niekuo nenustebino, kiek analizavau prekių asortimentą, tai jis beveik identiškas ir kitoms parduotuvėms. Statybinės medžiagos na ir kitos prekės pasitaiko netgi brangesnės nei kitus (pvz Senukuose, mokivezi ir kt.), tačiau kartais randi kažką pigiau. Negaliu išskirti šios parduotuvės iš kitų panašių gausos eilinė parduotuvė, gal tik dar vienas variantas kur galima užsukti apsižiūrėti reikliam pirkėjui.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Paprasta, bet gera parduotuvė

Įprasta statybinių(ir ne tik) prekių parduotuvė. Prekių pasirinkimas gausus, kainos gan normalios, aptarnavimas taip pat neblogas. Gal norėtųsi kiek gražesnio parduotuvių dizaino(konkurentai pasidaro gražesnį interjerą), tačiau tai yra vienintelis nedidelis šios parduotuvės trūkumas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Ypatingai gera parduotuvė

Teko šitoje parduotuvėje pirkti tepalinį radiatorių. Tai kaina tikrai buvo patraukli lyginant su kitomis parduotuvėmis. Pasirinkimas taip pat didelis, aptarnavimas puikus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tomas

Alternatyva Senukams

Ermitažas savo asortimentu ganėtinai panašus į senukus, kainos irgi panašios, tačiau priešingai nei kitur, konsultantą surasti sunkoką. Todėl, tai, jei atvykote beieškantys prekės, gali užtrukti papildomai. O šiaip rinktis kaip patogu, pakeliui. Kažkuo ypatingu ar pigumu nepasižymi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai