Atsiliepimai

EMSI degalinė

www.emsi.lt

Atsiliepimai

Jelena

Košmaras

Kainos gal ir mažesnės, bet dažnos problemos su šia degaline. vakar 2020.01.16 sustojus degalinėje nuo santariškių išvažiuojant link molėtų plento ir įdėjus 10 eur gavome orą tiesiogine ta žodžio prasme - paburzgė siurblys ir nieko neįpylė. Aišku 10 eur nėra kosmosas, bet kokio velnio turime juos aukoti kažkokiai šaraškinai kontorai, kuri nesugeba kokybiškai teikti paslaugas.... Kuras irgi ne pirmos klasės - verta susimastyti ar pilti keliais centais pigiau.
nėra
Blogai veikia savitarnos kolonėlė, bardakas....

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Neringa

Baisus aptarnavimas

Degalinės stende dyzelio kaina 1,06 e, pilantis jau rodo 1,18 e, nuėjus susimokėt pačios kasininkės dar nespėjus įeit jau perbraukia savo kortelę ir kuro kaina su nuolaida 1,06e... kaip ir viskas gerai, bet jei stende rodo 1,06 e tai aš turėdama kortelę degalinės noriu ir nuolaidos nuo 1,06e, o ne nuo 1,18e... kas šlykščiausia, kad paduodi savo nuolaidų kortelę tai dar išsityčioja, kad be reikalo čia ieškojot kortelės nes jos nebereikia.. o pasakius, kad noriu nuolaidos nuo 1,06e dar ir akis draskyt pradeda. Baisu!!!!!!!
Bendravimas su klientais, melagingos kuro kainos

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dariuš

Blogiau šito dyzelino nerasite.

Kas labiausiai pritraukia klientus tai mažos kainos, bet sutaupyti ant dyzelinių mašinų, bent jau man neišeina. Kol piliausi Neste ar CircleK viskas buvo tvarkoje, karta pravažiuojant pro Jeruzalės EMSI pastebėjau 1.03 na ir pagalvojau ko gi neužsipilti pilna baką. Na dėka tam bakui, pravažiavus pradėjo trūkčioti, vibruoti, sumažėjo trauka, ką gi atvažiavus į servisą, pasakė užsilenkė pirmas purkstukas, puiku, kiek remontas, tai kosmosas. Pas ką jautrus purkštukai geriau net ne lašo nepilti iš Emsi, nes remontas atsieis nuo 300e (restauruojant) iki tūkstančių, tai pagalvokit ar verta dėl poros centų pigesnio kuro piltis čia....
Geras personalas, mažos kainos.
Dyzelino kokybė - košmaras.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Viskas normaliai

Piluosi dujas, nesu pajautęs jokių problemų. Kaina nedidelė, bet degalinių tinklas nėra didelis, todėl čia retai tenka piltis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Degalai nėra geri

Na degalų kokybė tikrai ne ta, kaip Nestėje ar Statoile. Pliusas tik tas, jog su nuolaidų kortele nemaža nuolaida gaunama. Degalinėje taip pat yra skanūs submarinai , bet tai vieninteliai šios degalinės pliusai

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Neaiškus kuras

Su nuolaidų kortele duoda maždaug 5-6 centus litrui nuolaidą, kas yra gan daug, tačiau teko girdėti, kad pats nekokybiškiausias kuras šiose degalinėse yra, vos ne skiedžiamas. Nežinau kiek tiesos, bet kelis kartus čia pyliausi, pernelyg nieko blogo nepajaučiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Nekokybiškas kuras

Du kartus esu apsilankęs šioje degalinėje, daugiau niekados nesipilsiu kuro iš jų, važiavau su savo mašiną į kitą miestą, tačiau grįžtant pradėjo baigtis kuras - jokios degalinės aplink nebuvo automagistralėje apart Emsi - na tiek to užsipyliau. Ir ką gi jūs manote, pavažiavus 10 kilometrų pradėjo trūkčioti mašina. ŠIaip ne taip grįžau į miestą, užsipliau pilną baką kitos degalinės kuro - pravažiavau kelis kilometrus ir lyg niekur nieko viskas susitvarkė... Pyliau 15 litrų iš Emsi, tai gerai, kad ne pilną baką, o tai nežinia ką būtų reikėję daryti

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Pigus kuras

Teko kelis kartus apsilankyti šioje degalinėje. Didžiausias pliusas tas, kad kartais būna tikrai pigus kuras, aišku norint įsigyti pigiai reikia turėti lojalumo kortelę. Malonūs darbuotojai. Gal nepatinka tai, kad nevisada yra ka valgyti pas juos, na bet ten ne valgykla. Šiaip girdėjęs, kad ten ir pats kuras gana kokybiškas. Žodžiu viena geresnių degalinių mano nuomone.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Austė
Kokia nuolaida kurui su įmonės kortele?

Austė parašė klausimą 2019.12.15

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti