Atsiliepimai

Elektromarkt

www.elektromarkt.lt

Atsiliepimai

Jovita

Sudaužytas televizorius

2018-11-19 pirkome televizorių elektroninėje parduotuvėje. Atsivežę namo ir išpakavę prekę pamatėme, kad televizoriaus ekranas sudaužytas. Iškart paskambinome elektromarkt informacijos telefonu, mums pasakė rašyti prašyma/skundą ir jame išdėstyti susikloščiusią situaciją, taip ir padarėme. Kitą dieną mūsų paprašė atsiųsti daugiau televizoriaus ir dėžės nuotraukų, išsiuntėme ir vakare gavome atsakymą, kad neįmanoma nustatyti dėl ko kaltės buvo sudaužytas televizorius, todėl prekė keičiama nebus ir pinigų elektromarkt parduotuvė negražins. Parduotuvė visiškai nevertina savo klientų, perkant prekę iš mūsų nebuvo gautas sutikimas, kad prekė tvarkinga, nebuvo suteikta galimybė įsitikinti ar prekė kokybiška ir veikianti.
Sudaužytas televizoriaus ekranas

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

RAMUNAS

Klaikus aptarnavimas

Kainos užkeltos. Perkant prekę iš ekspozicijos nebuvo padaryta nei cento nuolaida. Dar blogiau, perkamą televizorių supakavo ne visos komplektacijos (neįdėjo pajungimo laido). Tai aš pastebėjau atsivežus televizorių namo ir bandant jį pajungti. Paskambinus į parduotuvę, jie paaiškino, kad yra žmogiškasis faktorius ir jei man reikia to laido, tai imk ir atvažiuok, pasiimk. Pasakiau, kad jūs neįdėjot, tai imkit ir atvežkit, tai mane pasiuntė toli, toli. Jokio atsiprašymo, jokios pagarbos klientui. Tikiuosi daugiau niekada nereikės man nieko pirkti šioje parduotuvėje.

Atsiliepimas parašytas: 2018.09.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta0112

Brangi parduotuvė su maloniu personalu

Kainos tikrai labai užkeltos nei perkant kitur, bet malonu vien dėl to jog dirba žmogiški darbuotojai kurie gali duoti žmogišką patarimą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Prekės kokybiškos, tačiau kaina kosminė

Palyginus kitus e-shopus ir šį centrą tai kainos užkeltos tikrai nenormaliai. Kam kelt tiek tas kainas tiesiog nesuprantu. Kokybė kaip kokybė, tikrai kokybiška, tačiau pas konkurentus tam tikras prekes gali rast 100 eurų pigiau... Na nebent esat turtuoliai ir jums būtinai reikia prekės iš elektromarkt.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Vieta apžiūrėti prekes

Kodėl taip manau? Ogi beveik visi šiuo metu perka elektronikos prekes iš el. parduotuvių tokiu būdu sutaupydami. Tokios parduotuvės yra skirtos tik prekių apžiūrėjimui prieš jas nusprendžiant pirkti. Pati parduotuvė nebloga. Nors man ir nepatinka jos išdėstymas, kita vertus jis yra kiekvienam suprantamas, ir turbūt kiekvienas yra prie jo įpratęs.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

kitiniuks

Normali parduotuvė

Kartais perku šioje parduotuvėje, bet tai darau retai, nes dažnai kitose parduotuvėse kainos būna geresnės, nors prekių pasirinkimas čia ir nemažas. Aptarnavimas malonus, pataria ir atsako į turimus klausimus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Neypatinga parduotuvė.

Ši technikos parduotuvė jau yra gana sena, tačiau per tiek metų nesugebėji tapti labai gera. Kainos yra gana didelės, prekių pasirinkimas nėra didelis, dažniausiai būna tik kelios tam tikros rūšies prekės. Taip pat pardavinėjama technika yra gana pasenusi, tarkim joje nerasi pačių naujausių telefonų ar kompiuterinių žaidimų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Malonus parduotuves personalas

Ši parduotuve išsiskyrė tikrai savo taikomomis akcijom. Personalas malonus visą laiką patars, padės. Jeigu nieko nenusimanote apie elektronika, tai tikrai galite pirkti iš elektromarkt tikrai neapgaus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Viskas, ko gali prireikti iš elektronikos buityje

Esu keletą dalykų čia pirkęs, viskas tvarkoje. Kažkada sugedo MP3 grotuvas pirktas iš čia, tai greitai pakeitė į naują.
Pačios parduotuvės gana patogios, su milžinišku pasirinkimu, nuo žaidimų konsolių iki barzdaskučių, todėl galima surasti viską, ko reikia. Bet kainos tikrai nėra mažos, todėl taupant pinigus privengiu iš čia pirkti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dead02

elektronikos parduotuvė

Kartais tenka apsilankyti, kai nėra laiko laukti, kol atsius arba kaina panaši, kaip kitose elektroninėse parduotuvėse. Darbuotojai paslaugūs ir atsako į visus, iškilusius klausimus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai