Atsiliepimai

Džem'pub

Laisvės al. 59, 5 aukštas

Atsiliepimai

simonasruo

Dzemas

Vienas unikalesnių barų Kaune. Nebrangūs gėrimai, gera vieta, daug vietos ir smagi muzika. Smagu čia kartais pasišokti penktadienio vakarais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Danguota

Geras bariukas

Geras baras Kaune, kuriame draugiškos kainos. Kiek teko lankytis, žmonės visada draugiški. Smagu, kai vyksta šokiai arba vakaronė. Didžiulis privalumas - balkonas, iš kurio galima stebėti miesto centrą. Rūkantiems nereikia išeiti į lauką.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Puiki vieta atsipalaiduoti

Gyvenu Kaune ir Džempub man - neatsiejame savaitgalio vieta. Puiki vieta, nuostabi muzika groja, šaunus aptarnavimas, kolektyvas, daug vietos, žmonės renkasi malonūs, įdomūs, apstu ne lietuvių, įdomu būna praleisti laiką. Beje, yra ir daug gėrimų pasirinkimų, tiek alaus, tiek įvairių "šotų". Patinka karaokės vakarai, bet protmūšiai. Taip pat - yra balkonas, jame esant geram orui pasėdėti yra nuostabus jausmas, atsiveria prieš akis nuostabus vaizdas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

GinTra

Puikus baras!

Tikriausiai nėra kauniečio, kuris nežinotų džem'pub baro. Karokės vakarai ten puikūs, muzika labai gera, penktadieniais ir šeštadieniais visada pilna žmonių, bet visada randi, kur prisėsti prie kitų žmonių. Aplinka tipinio pub'o, ne restoranas, bet ten žmonės ir eina alaus atsigerti. Tikriausiai viena iš mėgstamiausių pasišokimo ir pasisėdėjimo vietų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai