Atsiliepimai

Durų planeta

www.duruplaneta.lt

Atsiliepimai

Genute

Užsisakius buto laiptinės duris likau nustebinta kaip greit padarė viską. Labai

Užsisakius buto duris iš Nic salono, mergaitės padėjo man pasirinkti spalvą, viską paaiškino, atvyko montuotojas išmatavo būsimas duris, pagamino per kelias savaites ir meistras vėl sumontavo. Esu labai patenkinta. Ačiū Jums.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mark

Niekam NEREKOMENDUOJU naudotis šios įmonės paslaugomis!

Užsisakėm trys kambario duris. Faneruotos. modelis Nova 7 (žilas ąžuolas spalvos). Apvadus sumontavo skirtingos spalvos. Pretenzijos nepriėmė! Atsakymas: viskas čia gerai. Nors pats montuotojas, pasamdytas "Durų planeta" (jie savo montuotoju neturi) patvirtino, kad tuo metu kai buvo atvežtos iš gamintojo (Baltarusija) ir mūsų durys, visa partija buvo tokia, kai apvadų spalva skiriasi nuo durų spalvos.
Nėra
Pretenzijos nepriėmė!

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arvydas

Klaipedos durų planeta tikrai iš kosmoso

Užsakėm duris, sumaišė užsakymą. Turėjo būti su stiklais, atėjo be stiklų. Užsakėm priešgaisrines duris, sutarėm kelintą valandą montuot, laukiam laukiam niekas neatvažiuoja, skambinu pats, sako tai jis kitur montuoja.... Nėra žodžių. Kad jau ant tiek blogai tai dar netikėjau, bet nežinau ar dar galima blogiau, ar dar galima būti labiau išsiblaškius, nekreipti dėmesio į klientą. Bent paskambintų, pasakytų, kad veluos, bet visur reik pačiam aiškintis. Aplenkit kiek tik įmanoma šitą "planetą".

Atsiliepimas parašytas: 2018.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Baisu

Niekam nepatariu užsakinėti duris iš šios įmones ,užsakėme durų nėra jau 3 mėn. į elektroninius laiškus neatsako nieko nepaaiškina, bendrauja šlykščiai. Atgrasiai darbuotoja Skaistė deco labai nemandagi ir nelabai išmananti savo pareigas , jei nenorite tureti problemų geriau ten nesikreipti
Blogiausia įmone su kuria teko susidurti
Klientas paskutinėje vietoje

Atsiliepimas parašytas: 2018.07.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gražios durys

Užsisakėme duris ,, Durų planeta ,, ir likome labai patenkinti. Buvo šiokių tokių niuansų, o kaip be jų? Širdingas AČIŪ durų meistrui Jonui, už atliktą nepriekaištingą darbą ir konsultantei Rimai už suteiktą informaciją ir patarimus. Sekantį kartą vėl kreipsimės pas jus. Geros kloties visam jūsų kolektyvui.

Atsiliepimas parašytas: 2018.05.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vladislav

Prastas aptarnavimas

Užsakinėjau "Durų Planetoje" 7-os durys. Tai visos vėlavo apie 1 mėn. 1-u duru apvadas buvo pristatytas netinkamo gabarito ir vėliau taip ir nebuvo pakeistas. Ir 1-u duru spyna buvo brokuota. Tai laukiau naujos spynos beveik 9-ius mėnesius. Žadėjo pakeisti, bet taip ir nepakeitė. Labai prastas aptarnavimas ir dirbančios merginos nesugeba be klaidų užsakyti durų komplektacijos iš 1-o karto.
.
.

Atsiliepimas parašytas: 2018.03.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Svetlana

Labai Nusyviliau

Užsysakiau durys į vonią iš durų planetos. Atvažiavo jų meistras, kuriam sumokėjau pinigus už išmatavimus. Durų laukiau 4 savaites, ir 3 savaites kol ateis meistras ir įstatys duris. Kai atėjo ta diena įstatyti duris, durų planeta atsiuntė kitą meistrą, nes tas kuris matavo nespėja(antras meistras pasakė, kad neįmanoma įstatyti duris nes yra blogai išmatuotos, nenorėjo jų net atidaryti nes neįstatys. Kai paskambinau į durų planetą jie pasakė, kad jam buvo per sunku jie atsiųs meistrą kitą, atsiuntė dar kitą meistrą jisai taip pat pažiūrėjo ir pasakė, kad neįmanoma įstatyti, kai paklausiau ką daryti jisai pasakė viso gero:) Aciū dievui kad antras meistras iš durų planetos pasitaikė labai fainas ir patarė mum ką ir kaip daryti ir kur kreiptis, kad įstatyti tas BROKOTAS DURIS. Moterys kurios ten dirba sako kad nieko nežino tik sėdi ofise ,,tai ką aš tada turiu žinoti ir ieškoti išeitį pati paprasta pirkėja??? Suradom patys meistrą kuris padės ištaisyti jų pačių klaidas ir dar sumokėjau už tai nemažą sumą. Durų planeta padarė nuolaidą 40 euru, o aš sumokėjau trygubai!!! Daugiau neužsisakysiu ten niekada,ir visus atkalbinėsiu iš ten imti duris! Pardavėjos sėdi ten, nosį krapšto ir nieko nežino

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Deimantė

Darbas atliktas nekokybiškas!

Buvo užsisakytos durys kurios turėjo būti pagamintos pagal pageidaujamus išmatavimus. Durys “pagamintos pagal išmatavimus” buvo laiku. Bet va pasiėmėme patys už tris duris moketa beveik 700€ t.y. tikrai nemaži pinigai. Pardavejos dirbančios yra labai nekompetetingos. Nežinojo jog prie durų priklauso spynos ir vyriai kurių net neįdavė. Iš vis durys nebuvo pagamintos pagal išmatavimos neatitiko visiškai. Durų spalva skiriasi!! Jos yra iš baltarusijos parveštos standartinės durys. Jas reikėjo šlifuoti net nelygios padarytos! Kažkas baisaus!!! Jie yra įsikūrę Klaipėdije “Minijos baldų centre” antras aukštas!!
Laiku užsakymas atliktas.
Durys neatitinka reikalaujamų išmatavimų. Neįduotos prekės visos dalys. Meluojama kilmės šalis. Durys nelygios jas teko šlifuoti patiems.

Atsiliepimas parašytas: 2017.11.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai