Atsiliepimai

Atsiliepimai

Fabrizio

The worst company ever

DPD is the worst delivery company you can ever work with. They never call before delivering. They say they called but it is not true. They treat parcels like animals (they probably play rugby with parcels) because they destroy the content in ways that would otherwise be impossible to destroy it.
If you ask for a refund they refuse the reimbursement and say that is your fault.
I advise everybody not to work with DPD at all. You will save time, money and health. 

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Pristato kur sugalvoja

Kažkas baisaus, elgesi taip lyg jie neturėtu konkurentų. Laukiau siuntos visa diena, o je pristatė kitam gale miesto į terminalą. Man dabar norint pasiimt reikia kviesti taxi, jam sumokėt, nes turiu nugaros traumą tokiu atstumų negaliu dar nueiti ir žinoma už pristatymą sumokėti DPD. Su manim susisiekta nebuvo, nepaklausė ar man tinka kad ten pristatytų. Va kažkam sušvietė ir pristatė kur jam patogu. Taip jau ne pirmas kartas kad norit iš jų siunta gauti reikia tiesiog bartis. Kaip žema. Tikiuosi jų paslaugomis neteks daugiau naudotis. Yra puiki įmonė omniva ar venipak.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aushrine

Puikiai

Dėkoju Vilniaus DPD kujeriams Nerijui ir jo kolegai už pagalbą pristatant man skalbimo mašiną! Prekė buvo pristatyta laiku, apie pristatymo laiką buvau informuota kelis kartus.
Šaunūs, paslaugūs vyrai.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Miglė

Siuntos

Pastoviai siuntos nepristatomos numatoma pristatymo dieną, kadangi reikia atvažiuoti į užmiestį. Kurjeris skambina ir klausinėja ar galiu atvažiuoti iki miesto pasiimti ar galiu atvažiuoti iki sankryžos, kad nereikėtų sukti. Labai neprofesionalu

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ge

Esu labai nusivylusi dpd kurjeriais

Esu labai nusivylusi DPD kurjeriais. Turėjo siuntą pristatyti 2020 02 28 d. 19.00-19.30, namie buvau visą dieną ir galvojau, kad visgi gali atvežti ankščiau, nei nurodyta, nes visgi penktadienis ir suprantu, kad žmogus gali susisukti greičiau ir ankčiau atvežti siuntą. Laukiu, laukiu, 19.30 patikrinu koduką per dpd svetainę ir rašo, kad "bandymas pristatyti siuntą nepavyko, su gavėju suderintas pristatymo laikas" 19.27 val. Deja, niekas su manimi nei susisiekė, nei bandė siuntos pristatyti. Bandau skambinti į dpd, bet vis sako, kad siuntos šiuo numeriu nėra. Tai likau visiškai nesupratusi, tikrai pasimetusi ir nežinau, ką šiuo atveju daryti.... Siunta buvo tikrai vertinga... Niekam nelinkiu susidurti su tokiais neatsakingais kurjeriais...

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Valentina

Neatsakingi kurjeriai

Laukiau siuntos nurodytu laiku, tačiau nesulaukiau. Pasijungus puslapį, rodo kad nepavyko su manim susiekti, nepavyko pristatyti siuntos. Niekas neskambino, kaip galima nepavykti susiekti? nenormalu..

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zeli

Nesuvokiu tokio neatsakingumo.

Siunta turejo pasiekti namus šiandien tarp 12 ir 13h, SPECIALIAI sėdejau namuose ir laukiau siuntinio, kuris man yra laabai svarbus. ~12:30 gavau sms žinutę, jog siuntos pristatyti nepavyko! Paskambinau į DPD konsultacijos centrą, atsiliepusi mergina išklausė situaciją ir susisiekė su kurjeriu, kuris jai pasakė, kad neveikė laukinių durų telefonas, todėl ir nepristatė. Išsyk supratau, kad vyksta kažkokie vaikų žaidimai, bet mergina patikino, kad kurjeris šiandien TIKRAI pristatys siuntą - deja taip neįvyko. Siunta man tikrai yra svarbi, ir šiandien jos labai laukiau, o toks kurjerio neatsakingumas ir kažkokios vaikiškos melagystės yra tiesiog absurdiškos. Esu labai nusivylusi.
Jokių
Neatsakingas kurjeris

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evelina

Nepristatė siuntos

Kurjeris turejo pristatyti siunta i namus, bet įdėjo i siuntu terminalą . Turejau papildomai gaišti laiką ir važiuoti atsiimti pati..

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Regina

Kurjerio darbo vertinimas

Pristatymas į namus be priekaištų. kurjeris puikiai atlieka savo pareigas. Dažnai naudojuosi šia paslauga ir visad lieku patenkinta.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabyte

Siunta

Sveiki, labai nusivyliau dpd kurjeriais, pirmiausiai pasiemus siuntą iš siuntų taško radau pradarytą dėžę ir trūko vieno siuntinio, baisu !

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai