Atsiliepimai

Atsiliepimai

Raimonda

Gėda

Buvo viskas gerai, gavau žinutę, kad siuntą pristatys nuo 12:53 iki 14:53. Atvažiavo kurjeris, paskambino, užlipo laiptais ir pasakė: ups neturiu siuntos sutarties, pristatysiu kitą dieną. Prekes užsakiau likus savaitei iki kalėdų, nežinau ar pavyks gauti dovaną vaikui, iki kalėdų liko 2 dienos. Gėda jums.
Blogas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ramune

Niekam nepatarčiau užsisakynėti per DPD

Atsiliepimas neigiamas ir vertinu neigiamai. Ir jei yra tik galimybė niekada neužsisakinėkite per DPD. Nes siuntų pristatymo tarnyboje kairė nežino ką daro dešinė. Net pradėjus ieškoti siuntos, pas juos pasiteisinimas, kodėl laiku nepristato siuntos, nes elektrinės viryklės svoris 239kg. Galima įsivaizduoti, kaip jie dirba, ir kaip tvarko prekes. Ir aplamai mokant pinigus už pristatymą, pirkėjas gal neprivalo gaišti savo laiko ir klausytis jų šabloninių atsiprašymų, bukų pasiteisinimų. Daugiau jokių užsakymų per DPD.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rugile

Nepatikima ir neprofesionalu

Sumokėjau už siuntos pristatymą kurjeriu į namus. 9:30 gaunu sms, kad pristatys 14-15h, po kelių minučių gaunu SMS, kad nepavyko pristatyti siuntos ir ji palikta paštomate (nuo namų už 10km). Ir ne pirmas kartas. Klientų aptarnavimo skyrius išvis net į laiškus atsakyt nesugeba.
Nepatikima, neprofesionalu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šarūnė

Profesionalus darbas

Labai džiaugiuosi, jei užsakytas prekes pristato DPD kurjeris:) niekada nebuvo jokių nesusipratimų, atvažiuoja visada tas pats kurjeris. Net karantino metu neturėjau problemų. Labai patinka jų tvarka. Iš pačio ryto parašo žinutę, kad šiandien bus pristatyta siunta, plius visi reikalavimai kaip elgtis nurodomi karantino metu. Taip pat būna iškart nurodomas kurjerio numeris, ir jai planuoju kažkur išvykti iš namų, visada pasiskambinu, pasiteirauju ir pasako kuriuo laiku maždaug bus, ar kokiam laikotarpi planuoja atvažiuoti. Ne kartą buvo, kad atveža ryte, o kadangi miegu išjungus telefono garsą, nepakeliu ragelio, kitos įmonės net nevažiuoja, o dpd neatsiliepus vistiek atvyksta, paskambina į duris ir jei esi namie įteikia siuntą. Tik geriausia patirtis!!! V. Kreves pr. 18, ačiū!

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zosė

Jei galėčiau duočiau minusą

Apgailėtina kompanija, veža siuntą nuo ketvirtadienio, bet tai neįsideda į mašiną, tai neatsako.
Dideliu lanku nuo jų!
Kliento aptarnavimo skyrius, tai užregistruot pamiršta, tai apskritai neatsiliepia.
Jei nesusitvarkot, kam apskritai apsiimti arba prisiimkit žmonių nepykdę svieto.
Vieni trūkumai
Kliento aptarnavimo skyriui prisiskambinti, kaip popiežui.

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Žilvinas

Baisu

Paskutiniu metu, bet ne dėl CORONOS, DPD siuntų pristatymas yra nevaldomas rašo kad pristatys nuo 7.30 iki 22 val, visą dieną laukiu, nieko. Pasižiūriu siuntos sekimą: rašo kad, gavėjas atsisakė priimti siuntą, kitą dieną rašo kad, nepavyko pristatyti siuntos. Ar kurjeriai debilai? Kokia čia kontora? Už ką gauna pinigus ?
nesiūličiau niekam
baisu

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fabrizio

The worst company ever

DPD is the worst delivery company you can ever work with. They never call before delivering. They say they called but it is not true. They treat parcels like animals (they probably play rugby with parcels) because they destroy the content in ways that would otherwise be impossible to destroy it.
If you ask for a refund they refuse the reimbursement and say that is your fault.
I advise everybody not to work with DPD at all. You will save time, money and health. 

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

Pristato kur sugalvoja

Kažkas baisaus, elgesi taip lyg jie neturėtu konkurentų. Laukiau siuntos visa diena, o je pristatė kitam gale miesto į terminalą. Man dabar norint pasiimt reikia kviesti taxi, jam sumokėt, nes turiu nugaros traumą tokiu atstumų negaliu dar nueiti ir žinoma už pristatymą sumokėti DPD. Su manim susisiekta nebuvo, nepaklausė ar man tinka kad ten pristatytų. Va kažkam sušvietė ir pristatė kur jam patogu. Taip jau ne pirmas kartas kad norit iš jų siunta gauti reikia tiesiog bartis. Kaip žema. Tikiuosi jų paslaugomis neteks daugiau naudotis. Yra puiki įmonė omniva ar venipak.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aushrine

Puikiai

Dėkoju Vilniaus DPD kujeriams Nerijui ir jo kolegai už pagalbą pristatant man skalbimo mašiną! Prekė buvo pristatyta laiku, apie pristatymo laiką buvau informuota kelis kartus.
Šaunūs, paslaugūs vyrai.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Miglė

Siuntos

Pastoviai siuntos nepristatomos numatoma pristatymo dieną, kadangi reikia atvažiuoti į užmiestį. Kurjeris skambina ir klausinėja ar galiu atvažiuoti iki miesto pasiimti ar galiu atvažiuoti iki sankryžos, kad nereikėtų sukti. Labai neprofesionalu

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai