Atsiliepimai

Atsiliepimai

Tadas

Tragedija

Tragedija užsisakiau siuntą iš Anglijos. Siuntėjas išsiuntė siuntą. Gavau siuntos sekimo nr. Siunta visą laiką keliavo teisinga kriptim. Kol galiausei atkeliavo iki Kauno dpd paskirstymo punkto. Gavau žinutę, kad jūsų siunta bus pristatyta 11.07.2019. Praėjo savaitė, siuntos niekas nepristatė. Pasitikrinau pagal siuntos nr. internete. Ten rodo siunta kaune. Ruošiama siuntimui. Paskambinus į DPD ir paklausus kodėl niekas nepristato siuntos. Atsakė matome, kad pas mus sandelyje jūsų siuntinys. Sako tuoj sužinosiu kodėl ji pastrigo ir perskambinsiu jums. Perskambino po kokių 5val. Ir atsakymas šokiravo. Sako gavosi klaida ir jūsų siunta iškeliavo į Lenkija ir mes nieko nebegalim padėti. Kreipkites į siuntėją. Tegu jis siuncia jums kitą siuntą arba grąžina pinigus. Žodžiu žiauru

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Daiva

Pristatymas

Nejaugi taip sunku pristatyti siuntas į namus būtinai reikia paduoti mano mamai dvi siuntas mano kuri dirba ant gatvės , juk 1 dėžę aš privalau grąžinti tiems iš kurių užsisakiau prekę. Ir kas žiauriausia namai netoli buvo, be reikalo laukiu visą rytą ir jokių žinių iš kurjerio....

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Janek

SULAUŽYTA SIUNTA

NEMOKA VEŽTI SIUNTŲ!!!
SULAUŽĖ MAN PIRKINĮ IŠ KAUNO, JOKIO ATSAKYMO NEBUVO PO TO KAIP PARAŠIAU SKUNDĄ.
NEPATARIU NAUDOTIS ŠITOS FIRMOS PASLAUGOMIS.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Povilas

Tragiškai

Buvau informuotas, kad Kaune pristatinėja iki 22:00, realybėje paskambinęs kurjeris pasakė, kad gali pristatyti tik iki 10:00h (visom dienom). Tiesa pasiūlė pačiam atsiimti iš jų ofiso, sakė tikrai padės įmest į mašiną, deja... Gerai kad buvau ne vienas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tatiana

Tik ne DPD !

Kiek kartų teko gauti prekes per DPD- beveik tiek kartų buvo problemų. Pasiruoškite tam, kad savo siuntas teks tiesiog išreikalauti. SMS neatsiunčia, nepaskambina, neparašo į pašto dėžutę. Klientas turi pats spelioti kodėl. Niekam niekas nerūpi- nei operatoriams, nei kurjeriams. Jokių atsiprašymų. Toks servisas turėtų būti nemokamas. Teigia, kad "Jums siuntas pristatome su džiaugsmu!" - netikėkit )

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ugne

Siuntos neatiduoda su notaro įgaliojimu

Labai nemandagūs kurjeriai kurie paskambina telefonu klausia asmeno pasakai kad pasimsi sunta su įgaliojimu tada suagresivėja ir tau pradeda skaityti moralus, kad nieko negausi ir neskambink. Admininstracijos nemandagumas neturi ribų, nemoka gražiai paaiškinti, kelia balsą ir nenori net spręsti problemos. Savo vyro siuntos iš telijos jau bandau atgauti 3 sav ir dar neatgaunu nes alia neva negali patikrinti notaro įgaliojimo. Nors šis dokumentas tinka visoms įmonėms išskyrus dpd. Patariu vengti šios įmonės, kultūringumo nulis.
Labai nemandagus

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ravdo

Tragiškas kurjerio darbas

Kurjerio darbas tragiškas. Laukiau siuntos. Paskambino kurjeris kad tuoj bus, pasakiau broliui kad lauktų prie lango žiūrėtų kad atidaryti jam duris. Kurjeris įvažiavo į kiemą, pastovėjo ir išvažiavo. Aš jam paskambinau jis pasakė kad jam niekas neatidare, nors jis net nebuvo prie mano laiptinės. Sako buvau 17 butui paduoti siuntos galvojate nebūčiau pas jus užėjęs? Mano laiptinėje nėra 17 buto :) turėjo iki 13 val pristatyti siuntą, kai jam paskambinau šnekėjo grubiai, atsakė kad neturi laiko numes siuntą mados paštomate ir numetė ragelį. ČIA TRAGEDIJA O NE SERVISAS, SIUNTA TURĖJO BŪTI PRISTATYTA Į NAMUS
JOKIŲ
Kurjeris nemoka bendrauti mandagiai, imituoja darbą

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Rūta

Jei tik galima nesinaudoti DPD paslaugomis nesinaudokit

Visas siuntos pristatymo procesas yra absurdiškas: ryte gauni žinutę, kad šiandien būtinai jų nurodytą valandą turi būti nurodytu adresu (teko paprašyti, kad draugas liktų namie ir priimtų). Kai pildai adresą užsakyme nesi tikras, kada kuriuo metu tiksliai būsi (darbe, namie, susitikime, ar kt.). Be to, kai pildai adresą niekur niekas neprašo laiptinės kodo, DPD, taip pat. Atvažiuoja, skambina tris kartus, kas minutę, nes negali įeiti, nes reikia kodo, o aš tuo metu susitikime, kurį pati vedu ir negaliu atsliepti. Praleidai skambučius ir tavo užsakymas keliauja kur? Ogi į Biruliškes! Ir susirenki savo asmens dokumentą, ir varai iki Biruliškių kaži kur :D TODĖL jei darant užsakymą, galit rinktis ar DPD pristatymas, ar atsiimti kur nors paštomate, labai rekomenduoju RINKTIS PAŠTOMATĄ. Bus daug papraščiau, galėsit patys kur arti namų, kada norit pasiimti savo siuntą.
Siuntų visas pristatymo procesas labai prastas ir visiškai nepatogus gavėjui.

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zydrunas

Greita, patikima, patogu - nieko panašaus

Vėžlių kompanija. Iš Lenkijos DPD terminalo, lietuvių DPD pristatinėja 10 dienų. Turbūt veža su vėžliais, per tą laiką ir pėščiomis galima suvaikščioti. Venkite šitos firmos.

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Paulina

Dpd paštomatai

Nesupratau, kodėl parašius gyvenamąją vietą ir pasirinkus DPD paštomatą, jie patys pakeitė paštomato adresą? Tarp miestų skirtumas 200 kilomentrų!

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai