Atsiliepimai

Crustum kepyklėlė

www.crustum.lt

Atsiliepimai

Agnė

Neadekvati kaina

Crustum kepyklėlėje, Vilniuje, vikingų g., perkant puodelį šaltos gavos už 2.70 €, gaunate trečdalį - taip, TREČDALĮ - puodelio birzgalo. Gal su manimi kažkas negerai, bet būtų galima informuoti prieš, jog pilno puodelio kaina būsianti 8.10 €. Tikrai padėtų apsispręsti.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Brigita

Baisu

Vilniaus Akropolyje 0 aptarnavimo, o pas merginas suvokimo kaip daryti kavą dar didesnis 0. Pirmą kartą gyvenime teko ragauti tokio šlykštumo kavą, o pienas joje buvo sugižęs, be to kavos puodelyje buvo daugmaž per pusę puodelio. Šių meno kurinių laukėm virš 10 min, nes pardavėjos tiesiog šnekėjosi tarpusavyje.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovile95

Prastai šį kartą!

Vilniuje, Panoramoje paprašiusi juodos kavos gavau visiška marmalą, net nepatikėjau iš pirmo gurkšnio-karti net rūgšti, niekad neteko ragauti tokio gėralo. Nesuprantu, ar automatų neišsivalot ar kas atsitiko? Nusprendusi gražiai pasakyti, kad kavą gerti neįmanoma, visiškai "dzin man" veidu pasakė ačiū. Nesupratau tik už ką ačiū. Bent atsiprašymo tikėjaus, bet ką čia. Kai moki belekokius pinigus nesinori gauti "šūdo" žinokit.
Realiai su aptarnavimu taip visose Crustum kavinėse prekybos centruose, o štai centro kavinėse malonu užeiti, niekada nenuvilia ir kokybė.
Nepriimkit bet ko į darbą, arba didinkit atlyginimus, nes motyvacijos ar noro dirbti nulis iš darbuotojų pusės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.10.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Satnamliv

Nebepatinka man ši kepykla

Gal kažkada ir buvo gerai, bet paskutiniu metu- ne ypač. Kainos kyla vos ne kasdien, o gaminiai- kaip kažkas rašė- kasdien traukiasi. Sąžinės reikia turėti, kad šitiek prašytum už tešlos gaminius, kurių kokybė tikrai nebe išskirtinė.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

dovileev

Suprastėjus

Skanu ir šviežia, tačiau... kainos yra LABAI neadekvačios, bandelės kiekvieną kartą vis mažesnės, aptarnaujantis personalas visada nepatenkintas. Kažkada buvo mėgstamiausia kepyklėlė, tačiau atradom daug geresnių vietų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gerutis10

Gardu

Ši kepyklėlė isskirtinis nuo kitu savo kepinu gardumu. Labiausiai man tai itališkos bandeles. O aptarnavimas šiaip sau, nieko gero. Kai turėsite laiko užeikite nesigailėsite

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristupas

Kokybe ir skoniu nenustebina

Kainos, kaip specializuotose brand'inėse kepyklėse - kokybė ne.
Bandėm čia bandeles su aguonomis, krosantus - nenustebino, truputį geriau nei prekybos centre.
Vietinėje kaimo valgykloje kokybės lygis panašus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai