Atsiliepimai

Atsiliepimai

gerutis10

Nepatvarus

Garso kokybe yra labai gera. Mikrofono kokybe nesiskundžiu, bet šitos ausines labai nekokybiškos dėl savo patvarumo. Nesvaistykit savo laiko ir nusipirkit "Razer kraken" ausines ir laimingai sedesit prie kompiuterio be Jogios baimes kad suges ar dar kas nors.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Gan kokybiškos, brangokos ausinės

Draugas geimeris rekomendavo. Tinka net tokiai didžiulei galvai, kaip mano. Priglunda maloniai ir minkštai – džiaugsmas ausims. Tiesa, medžiaga nelabai kvėpuoja, todėl po kelių valandų būna gan sukaitusi. Apskritimai apžioja ausis, bet nesulenda, kas irgi yra pagyrimas. Tačiau trūkumai tokie, kad girdisi pašaliniai garsai, tikrai silpnoka išorės izoliacija. Pats garsas, kaip visada, skonio reikalas, bet mano supratimu jis labai kokybiškas ir švarus. O ar verta savo kainos (mokėjau 60 EUR), nežinau. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarg

Geros ausinės

Šios ausinės yra turbūt geriausios kurias turėjau,gerai perduoda garsą patogus mikrafonas,patogios pačios ausinės gerai laikosi nelūžtančios greitai.Rekomenduoju šias ausinės visiems.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Auris

Profesionalios ausinės

Pliusai: nuimamas mikrofonas, reguliuojamas garsas ant laido, taip pat ten pat galima išjungti/įjungti mikrofoną, ilgas laidas, pilnai apima ausis, reguliuojamas aukštis. Tačiau yra ir minusų, jog ganėtinai silpna garso izoliacija (aplinkiniai girdi tai, ką klausai), nors pats realiai nieko negirdi aplink, tad iš tos pusės ok. Bendrai, ausinės neblogos, bet, mano manymu, labiau skirtos gaming'ui ar muzikos kūrimui, kadangi pastoviai klausantis pavargsta ausys.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai