Atsiliepimai

Citadele

www.citadele.lt

Atsiliepimai

Kestas

Neatsižvelgia į žmonių interesus

Ne koks banko aptarnavimo darbas, bankas nemoka atsižvelgti į žmogų. Sugeba areštuoti ir užblokuoti sąskaitą. Jiems neįdomu kad žmogus badauja visą savaitę, žmogaus mokesčiai nemokėti. Jeigu info kreditai domėjosi žmogumi. Padarė saugų pinigų pavedimą. Klausimų krūva kurių nemoka parašyt, žmogus į tuos pačius klausimus atsako po keletą kartų, tai pat vėliau dar siunčia klausymus, kitaip atsakai jie nesupranta tipo atsakymo. Kai klausymai yra atsakyti, visas operacijas mato gaunamas ir išeinamąsias pajamas. Kas kur kaip yra, viskas ant jų delno. Ir taip vilioja žmones į banką, kolkas gerai būna o po metų prasideda nesąmonės. Nekoks banko citadele vardas

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarasnoos

Kainos/kokybės puikus santykis

Šiuo metu bene vienintelis bankas, kuris už 1e/mėn. mokestį suteikia ir nemokamą išgryninimą pinigų visuose Lietuvos bankomatuose, suteikia nemokamus pavedimus. Interneto sąsaja taip pat atsinaujino, interneto bankas tapo patogesnis. Neseniai išleido mobiliąją programėlė. Pastarajai reikėtų šokių tokių atnaujinimų, kaip kad greitasis pervedimas neprisijungus prie sąskaitos ar greitasis likučio patikrinimas. Tačiau apibendrinant, vienas euras per mėnėsį pilnai tenkina poreikius.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

WinSim

Pigu, palankios salygos

Pigiausi įkainiai iš visų šiuo metu Lietuvoje egzistuojančiu tradiciniu bankų. Neteko nusivilti, esu visiškai patenkintas šiuo banku.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

spyrsmen

Pigus bankas

Bene pigiausias bankas šiuo metu. Nebrangi banko kortelė bei patys banko įkainiai, mažesni nei kitų bankų

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Esu patenkintas šio banko siūlomomis paslaugomis

Prasidėjus naujiems krepšelių mokesčiams iš karto užsidariau sąskaitas visose bankuose ir perėjau į Citadele banką. Gavau kortelę, kurios mokestis tik 1 EUR/men. Kortelė yra puiku, paslaugos siūlomos - taip pat. Gryninimas užtektinas, su kortele galima gryninti pinigus BET KURIAME bankomate NEMOKAMAI ir ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje. Banko klientų aptarnavimas labai šaunus, greitas, malonus ir kokybiškas. Taip pat, labai patinka naujas internetinis bankas, kuris buvo atnaujintas. Atrodo labai gražiai vizualiai, taip pat yra patogus ir paprastas. Puikus bankas, esu visiškai patenkintas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai