Atsiliepimai

Atsiliepimai

Klaudijus

Nepatariu niekam

Jau ilgas laikas, kai tenka nervuotis dėl cgates teikiamų paslaugų. Norint atsisukti filmą/laidą per TV, pastoviai tenka susidurti su trikdžiais, per kuriuos neįmanoma nieko žiūrėti. Interneto greitis tiesiog tragiškas. Dažnai norint per youtube pažiūrėti vaizdo įrašą, tenka laukti 5 minutes, kol užkraus įrašą. Paskambinus pasako, kad reikia perkrauti routerį, arba kiša nuomai savo routerį, kuris atseit viską sutvarkys, nors routerį turime gerą. Mokant pinigus už paslaugas, norėtūsi ir jas gauti pilnai. Tikrai nerekomenduoju. Nervų gadinimas.
Jokių privalumų.
Prastas aptarnavimas, tragiškas internetas, trikdžiai atsisukant kažką per TV.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nedas

Interneto greitis blogas, dingsta nuolatos

Interneto greitis lėtas, atsijungia ir nebebuna interneto baisiai dažnai, niekam nerekomenduoju. Su routeriu tikrai nėra problemų. čia problema su internetu ir niekuom kituom
Nėra
Visi

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gytis

Nerekomenduoju isigytį šios įmonės paslaugų išvis

Kasdien vis stipresnis interneto strigimas nepriklausomai nuo dienos ar tai savaitgalis ar šventinė diena, kuo toliau, tuo tragiškiau. Paskambinus į konsultaciją išgirsti, kad viskas pas juos gerai, tvarkykit routerį ar išsivalykit kompą. Nors patys supranta. kad jų internetas tikrai vienas iš prastesnių kuriuos įmanoma įsigyti. Tikriausiai blogiau už cgates jau pasirinkti nėra ką.
NĖRA
Viskas trukumuose, sparta, veikimo galimybes

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Antonis

šaraškino kontora, apkaltino, kad nesumokėjau paskutinės sąskaitos

šita firma yra šu.. krūva, nutraukiau su jais sutartį tai jie man dabar keršija, padavė mane į išieškojimų firmą, o už paskutinę sąskaitą buvo sumokėta prieš mėnesį, paduosiu juos į teismą aferistus, nerekomenduoju šitų aferistų, nesinaudokit jų paslaugomis apgaus
jokių privalumų, apgaudinėja
bloga kokybė visko, aferistų kontora

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lina

C-Gates. Tragedija. Baisu. Nerekomenduoju niekam!!!!!

C-Gates. Tragedija aptarnavimas! Nusipirkusi butą, persirašiau sutartį savo vardu. Sutartyje įrašytos buvo 2 TV kortelės. Pasakiau, kad vieną noriu grąžinti, nes turiu tik 1 televizoriių. Sekančia dieną, nuvežu į jų ofisą vieną TV kortelę, jų darbuotojas užpildo grąžinimo orderį, jį pasirašau, originalą jis pasiima, kortelę pasiima, o aš pasiimu orderio kopiją. Gaunasi taip, kad jau 5 mėnuo jie man skaičiuoja į sąskaitą 2 TV korteles, už kurias nuskaito pinigėlius. Mano grąžinta kortele greičiausiai naudojasi koks kitas klientas, mokedamas pinigėlius, arba koks giminė ar draugas už dyka žiūri.... o iš manęs terorizuoja orderio kopijos, nes ir toliau skaičiuos nuo manęs pinigėlius. Ir sako, kad aš kalta, jog slepiu nuo jų orderio kopiją!!!!! Kas per betvarkė? Jūs visada išmetate dokumentų originalus? Kas per šaraškino kontora??? Ne mano problemos, kad Jūsų dokumentai netvarkoje, ar kad darbuotojai išsižioję praterioja įrangą ir dokumentus.... Nerekonenduoju niekam Jūsų firmos, laikykitės toliau nuo C-gates, jei norit turėti ramius nervus ir nesugadintą dieną.
Baisiau negu baisu
Siaubas ne aptarnavimas. Niekam nerekomenduoju!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

Internetas savaitgaliais

Galiu pasakyti, jog internetas savaitgaliais visiškai neįmanomas. Anksčiau galvojau jog tai problema vakarais ir lietingą dieną, kai visi žiūri filmus.. bet deja.. saulėtą sekmadienio diena visiškai neįmanoma net su telefonu naudotis internetu. Ką jau kalbėti apie kompiuterį. Tieisog google paiešką kraunama 2-3 min.. Tai vienas didelis besisukantis savaitgalio ratukas. Kreipėmės pagalbos, tačiau mums pasiūlė tik perkrauti įrangą.. 0 rezultatų. Būtume labai patenkinti, kad mokėdami už paslaugas pinigus jas ir gautume. Nerekomenduoju niekam įsivesti šio interneto. Problemos tos pačios jau 4 metus. Jiems rūpi kiekybė, bet ne kokybė ir pastovūs klientai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.27

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Stringa televizija

Kai įsivedėm televiziją, viskas buvo gerai. Po kurio laiko pradėjo striginėti transliacijos. Padaro nuolaidą apmokant sąkaitas, bet tai nereiškia, kad neturi gerinti savo paslaugų kokybės. Nesinori nutraukti sutartį su šiuo televizijos ir interneto tiekėju, bet jei tai tęsis, teks.

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raymond

Tragedija

Internetas stringa, televizija dinginėja, nebuvo savaitės kad nebūtų problemų. Nerekomenduočiau niekam ir niekada naudotis jų teikiamos paslaugomis, košmaras.
Nėra nei vieno privalumo
Trūkumai visur

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ieva

Sutarties nutraukimas

Labai priviliojo pasirašyti sutartį, įvairiomis nuolaidomis ir dovanomis, naudojome 5 metus, niekad didelių skundų neturėjome ir buvome patenkinti. Bet tenka išsikraustyti į kitą būstą, kur jie savo paslaugų suteikti negali ir svarbiausia lieka kaltas tik klientas!!! Su mielu noru perkeltume jų paslaugas, bet jie to negali ir kaltas lieka tik klientas. Galėtumėt atsižvelgti ir į savo pusę, bent pritaikyti nuolaidą nutraukiant sutartį, nes žmonėm tokias sumas sumokėti už nieka irgi yra nuostolis.
Paslaugų kokybe.
Nelankstūs klientų atžvilgiu

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jurgita

Nerekomenduoju

Kas ten per kontora, baisu. Darbuotojai bendraut visai nemoka jokios pagarbos klientam. Rekomenduočiau apeiti šia įmone kuo didesniu atstumu. Jokio lankstumo klentui, kai sutartį pasirašyti tai jie kaip katinai murkia, o kai nutraukti reikia jiems sumoketi netesybas už tai kad negauni jų paslaugu nes ten kur gyvenam jie nenutiese kabelio dar.
Niekada i šia įmone nebesikreipčiau, tikrai yra geresnių

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Lina
Sveiki. Kas per betvarkė Panevėžio filiale? Kodėl esu terorizuojama atvežti įrangos grąžinimo orgerio kopiją, nes kitaip ir toliau skaičiuos pinigėlius už naudojamą TV kortelę, kuria jau 5 mėnesiai, kaip grąžinau??? Kur Jūs dedade įrangos grąžinimo orginalus? Kur fiksuojama grąžinama įranga? Imkitės veiksmų. Tikrai nusivylusi Jūsų įstaigos darbuotojais, bendravimu ir tvarka.

Lina parašė klausimą 2019.10.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti