Atsiliepimai

Atsiliepimai

Tomas

Atsargiai

Aferistai. Per 6 mėnesius 4 klaidingos sąskaitos, nesugebama užskaityti laiku mokamų įmokų, savavališkai įjungiamos paslaugos ir skaičiuojamas mokestis. Net ir atsisakius šių savavališkai įjungtų paslaugų, toliau skaičiuojamas mokestis ir įtraukiamas į sąskaitas.
Klientų aptarnavimas blogas. Atsiunčia laišką, kad sąskaitos bus sutvarkytos, kitą mėnesį įrašyta skola ir vėl visas aiškinimasis iš naujo.
Visus skundus galima rašyti tik per jų puslapį, taip nebelieka jokios istorijos. Kiekvieną kartą pratęsiant sutartį, sutartyje įrašomos milžiniškos nuolaidos už paslaugų įrengimą, nors jokie darbai nevykdomi. Ilgesnį laiką nepažiūrėjus televizijos, visi kanalai užsikoduoja, reikia skambinti į klientų aptarnavimo liniją.

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zeliona

Labai nusivylęs šita imone

Niekam iš aplinkinių nerekomenduosiu šitos įmonės paslaugų. Tikrai ne dėl mūsų kaltės buvo nutraukta sutartis. Kadangi pardavėm butą ir persikrausteme gyventi kitur. Jie negalėjo perkelti interneto į mūsų gyvenamą namą, tai privalome ne dėl savo kaltės mokėti už neteikiamas paslaugas . Jokio kompromiso netgi nesuteikia. Tikrai nusivyleme šita imone. Niekam nepataria su jais turėti reikalų !!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raminta

Nerekomenduočiau Cgtes paslaugų

Internetas veikia labai lėtai, atvykę meistrai nepataiso, teigia kad viskas yra gerai, kitą dieną paskambinus konsultantams dėl lėto interneto patys teigia, kad mato gedimus. Pastovus delsimas sutvarkyti internetą, nors mokama buvo už kiekvieną mėnesį. Nusprendus nutraukti sutartį dėl jų nekokybiškų paslaugų privalėjau sumokėti nutraukimo mokestį ir sumą už priskaičiuotas nuolaidas.
Taip pat atvykusi konkurentų įmonė pasakė, kad tokio galingumo interneto, kaip Cgates atsovai žadėjo, mano gyvenamajame pastate įvesti neįmanoma.
Niekada nebesinaudočiau jų paslaugomis ir kitiems nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Эрик

Atsakingumas ir paslaugos

Užsimaniau pereit į Cgates, nes pasiūlė normalią sutartį. 1gb/s internetas ir kartu PS4. Vien dėl PS4 sutikau, brolis labai norėjo. Buvau visai patenkintas sandoriu. Savaitę reikėjo palaukt, bet galvojau okey. Atėjo įrengimo diena, pasiskambino man vadybininkė, užtikrino laiką kada atvyks meistras, palinkėjo malonaus nauduojimosi ir taip toliau. Atsisakiau seno interneto tekėjo. Ir prieš 2 valandas iki minėto įrengimo sako, kad žaidimų konsolės nebeturi. Tada klausimas koko velnio man visą savaitę buvo žadėta, derinama, reikėjo perplanuoti savo išlaidas ir atsisakyti tekėjo. Ar nejaugi nematėt, kad neturit sandėly? Vaiko lukesčiai dėl svajotos žaidimo konsolės žlugo, ir dar iš kompensavimo pasiūlymo gavau internetą už dvigubai didesnę kainą
Internetas gal ir geras
ilgas įrengimo laikas. Sandėlio vadovavimo struktūra

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jonas

Tragedija

Neveikia, o jei veikia tai nuolat stringa. Paskambinus dėl gedimo neatsiliepia, o kai atsiliepia praneša, kad negali atvykti, nes visi technikai užimti. Po to dingsta ir net nebando susisiekti. Neveikia paslaugos, išjungtas modemas kelis mėnesius, bet saskaitoje esanti suma kažkokiu būdu padidėjo. Tai apmokestinate nesinaudojima? Tačiau atėjus mokėjimo dienai patys pirmi atsiunčiate čekį.
Nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aleksej

Apgavystė

Prirašė kažkokį naudos rinkinį, jau 3 mėnesį ima po 1 eurą prie saskaitos) apgavykai) labai nepatenkintas. Įmonė turi pakeisti savo politiką

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Artūras

Tragedija

Niekam nerekomenduočiau naudotis Cgates paslaugomis.
Internetas prastas, išmanioji prasta. Kaina neatitinka kokybės.
Nesuprantu, kodėl ši “įmonė” dar vis turi klientų. Matomai todėl, kad neturi google listingo bei galimybės palikti atsiliepimą rekvizituose. Vien todėl dauguma “pakimba”.
Privalumai- po 2 metų kartu įvertini kitus operatorius

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Labai blogai.

Labai prastai. 30 eu į balą. Sutrikimai kiekvieną dieną, dasiskambinsi iš 10 karto. Tai nerodo kokio kanalo arba neatkuria įrašo, vis diena vis naujiena.

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

paulius

Tragiška

Nei filmo normaliai neįmanoma pažiūrėti o moki po 30 eur į mėnesį, vis vakarais stringa visad būna prijunktas tik 1 įrenginys, tragiška tiesiog niekam nerekomenduoju. Kaunas
Privalumų nėra
Net filmo neįmanoma pažiūrėt

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lėja

Labai prastas internetas

Labai prastas internetas. Lėtai krauna, o kartais visiškai nekrauna nerodo interneto. Buvo iš pradžių viskas gerai jau daug metų naudojames cgates. Bet nuo praeitų metų prasidėjo nesąmonės .

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Lina
Sveiki. Kas per betvarkė Panevėžio filiale? Kodėl esu terorizuojama atvežti įrangos grąžinimo orgerio kopiją, nes kitaip ir toliau skaičiuos pinigėlius už naudojamą TV kortelę, kuria jau 5 mėnesiai, kaip grąžinau??? Kur Jūs dedade įrangos grąžinimo orginalus? Kur fiksuojama grąžinama įranga? Imkitės veiksmų. Tikrai nusivylusi Jūsų įstaigos darbuotojais, bendravimu ir tvarka.

Lina parašė klausimą 2019.10.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti