Atsiliepimai

Atsiliepimai

gintas

Saugokitės, sukčiai ir reketininkai!!!

Nusivylęs galutinai. Viduryje sutarties termino atjungė analoginę TV, tik dėl kurios aš juos ir buvau pasirinkęs (pas mane namie 4 televizoriai).Viename televizoriuje buvo skaitmeninis signalas kurio kokybė kartais būdavo tragiška, norint pažiūrėti ankstesnes laidas, reikdavo kelis kartus viską perkrovinėti nes kamuodavo nuolatiniai „frizai“ arba mirtini „pakibimai“. Atsibodo taip, kad atjungiau tą jų aparatėlį ir įkišau į spintą. Likau tik su analogine TV kurią dabar atjungė.Pasipiktinęs paskambinau ir tikėjausi kažką išspręsti, arba nutraukti sutartį, bet pasirodo, kad negalima nes joje kažkur yra įdiotiškas įrašas, jog pas mane yra tik vienas televizorius ir dabar už kiekvieną turiu papildomai mokėti po 2 Eurus į mėnesį. Saugokitės, jie vagys ir reketininkai, žinantys ką įrašyti sutartyje, kad galima būtų apgaudinėti žmones. Jau susiradau kitus TV tiekėjus, pas kuriuos man viskas kainuos dvigubai pigiau ir 90 Eurų bauda už sutarties nutraukimą man atsipirks per metus, o bendrai per 2 metų sutarties laikotarpį bus 100 Eurų pliusas.

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Niekada daugiau nesinaudosiu jūsų paslaugomis ir net niekam NEREKOMENDUOSIU!!!!

Aferistų armija ir tiek. Primalė šūdo o dabar nėra kaltų. Sutartis metai laiko pasibaigus tai dar delspinigius priskaičiavo už visus metus. Norint atsisakyti jų paslaugų tai dar turi kryžiaus kelius pereiti. Visų pirma nematau tikslo už ką mokėti nes nei televizija nei internetas nebuvo labai kokybiški. Tad sėkmės maudant kitus klientus... norėčiau, kad kuo mažiau jų pasinaudotų jūsų paslaugomis..
Paskutinis š......

Atsiliepimas parašytas: 2019.06.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Diana

Labai prastas bendravimas su klientais

Senivo amžiaus moteris (mano močiutė) bandė dvi savaites prisiskambint jokio bendravimo, aišku jinai sunkiai kalba lietuvių kalba (bet jūs dirbat aptarnavime ir turit žinot bent minimaliai rusų kalbą, kad galėtum susišnekėt su klientais.)

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.04

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Inga

Nėra komunikacijos su klientais

Cgates nesugeba deramai tvarkyti abonementų/sutarčių su klientais. Cgates nesinaudoju daugiau kaip 2 metai. Dabar atsiuntė 2 metų senumo sąskaitą, kur jų teigimu esu skolinga. Gavus laišką iškart skambinau nurodytu - VIENINTELIU numeriu. kelias dienas linija pastoviai kiek pabandydavau buvo užimta.
Be jokio priminimo ar apskritai paaiškinimo (visų pirma kodėl sąskaitą gaunu tik po 2 metų, net jei būčiau išties skolinga), jie po keletos savaičių perdavė viską "Sergel" skolų išieškojimo tarnybai. Radau senus kvitus (2m senumo! nors paprastai senų čekių nesandėliuoju), nusiunčiau Sergel, jie peržiūrėjo ir sakė aiškintis su Cgates. Prisiskambinti ten vėlgi neina. Galiausiai el. laiškų pagalba situacija buvo išaiškinta. Cgates neinformavo, kad sutartis nebuvo nutraukta iškarto (nutraukta tik po mėnesio ir už tą "nenutrauktą" mėnesį sąskaitą gavau tik po 2 metų o per tą laikotarpį nė vieno laiško, kad buvau likusi skolinga). Negana to dar reikalauja padengti Sergel administravimo išlaidas.

Tiekia internetą, turi kontaktus, o susisiekti su klientais nesugeba.

Dėl interneto priekaištas tik kad tas pats telefono numeris naudojamas visiems reikalams, ir juo tikrai labai sunku būdavo prisiskambinti dėl interneto nesklandumų.
-
Nėra komunikacijos su klientais. Yra tik vienas telefono numeris į kurį prisiskambinti beveik neįmanoma. Linija vis užimta.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Asta

Yra geresnių

Prastoka kokybė, dažnai stringa. Už tokią kainą tikrai galima rasti geresnį internetą. Galbūt yra žmonių, kuriuos ši kokybė tenkina,tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Arminas

Dažnai stringa

Esu nusivylęs šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Labai dažnai stringa, dingsta internetas ne iš šio, ne iš to. Pradedu žiūrėti filmą, o jam įpusėjus viskas užstringa. Esu nepatenkintas šiomis paslaugomis. Siūlyčiau Cgates nesirinkti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Neteko patirti didelių trukdžių

Su šiuo internetu didelių problemų nebuvo (kalbant apie striginėjimus), kuomet gyvenau Vilniuje, Naujininkuose. Nepatiko tik tai, kad maršrutizatorių prijungti atvykęs darbuotojas elgėsi ne itin mandagiai ir atrodė, kad net pats nesupranta, kur laidai yra pravesti į butą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gintas2014

Prastas internetas

Nuomojame bute naudoju Cgates internetą. Tai esu labai nusivylęs, mažas greitis, kuris niekada nebūna pastovus dažniausiai svyruoja tarp 20-40mbps, taip pat internetas retkarčiais sugeba pradingti kelioms minutėms ar sekundėms visai, tai ypač būdinga vakarais.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Prastas internetas

Manau už tokią kainą galima rasti tikrai kokybiškesnę paslaugą tiekiančią įmonę. Internetas dažnai striginėja, o kartu ir televizija. Paskambinus aptarnavimo numeriu sulauki tik pažadų, o ne veiksmų.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Nėra geriausias pasirinkimas

Renkantis interneto tiekėją mano prioritetas buvo maža kaina. Išsirinkau cgate tiekėjo planą studentams. Interneto kokybė tikrai galėtų būti geresnė, iš pat pirmų dienų atsirado neaiškūs interneto išsijungimai. Čia kaip kada užeina, bet interneto ryšio dingimas sukelia daug nepatogumų pavyzdžiui, žaidžiant žaidimus, kai tave atjungia nuo serverio. Aptarnavimas nėra geras, atvažiavo vaikinas jaunas pajungti, įėjus batų nenusėmė trypčiojo vidurį kambario. Yra tikrai kokybiškesnių tiekėjų, bet iš bėdos galima rinktis ir šį, visgi kartais interneto greitis būna gana neblogas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti