Atsiliepimai

Atsiliepimai

Saras28

Apgailėtinas

Jau antri metai kaip naudojuosi Cgates ir galiu pasakyti apgailėtina įmonė su savo apgailėtinomis paslaugomis. Pirmiausia televizija: išmanioji televizija veikia tragiškai nuolatiniai atnaujinimai, norint pasižiūreti kokia laidą įrašyta nesitikėk kad tu ją ir pasižiūrėsi dažnai jungiant įrašą permeta automatiškai į kitą kanalą tiesioginę transliaciją. Kino klubo dažniausiai nepasižiūrėsi ne tiesiog pakimba ir negali net įeiti į tą kino klubą, Prasukant įrašuose dažnai atsiranda juodas ekranas su užrašu: Rodomas kitas įrašas ir tai kartojasi nuolatos bet gerai kad po to juodo ekrano gryžta atgal į įrašą. Buvo išsikviestas meistras ir jo pasakymas čia taip yra nieko negalima padaryti. Apie internetą išvis nėra ką kalbėt. 4 GB HD filmą siunčia keliolika valandų kol galiausiai išvis nutrunka siuntimas. Internetas yra 100mb/s realiai 8 mb/s geriausiu laiku kai mažesnė apkrova 20-30 mb/s. Net mobilus internetas veikia žymiai geriau nei Cgate internetas. Dar pastebėjimas buvo kalbėtas su meistru kad internetas lėtas gali verta pasididinti iki 400 mb/s? Atsakymas: žinokit seni kabeliai Jūsų name tai negausi tokio greičio. Tai kokio velnio išvis teikia tas paslaugas? Tie kurie teigia kad veikia be priekaištu, arba yra visiškas blefas ,arba gyvena naujos statybos daugiabutyje ar name, kur maža tinklo apkrova ten gal ir veikia. Realybė tokia kad dauguma LT gyventojų gyvena senos statybos namuose. Jei įmanoma pirmiausia išbandykite nemokamai kad įsitikintumėte. Šiaip tikrai nerekomenduoju
Nėra tokių
lėtas internetas, stringantys sumanios tv įrašai, dažni techniniai sutrikimai

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Nerekomenduoju

Sausio pradžioje pastebejau kad vaikui žiurint youtube filmukus kartais pastrinka vaizdas, paskambinau dėl sutrikimo sako kažkas nusimušė reik išjungt įjungt ir bus gerai kištukus ištraukt ir vėl atgal sustatyt ir veiks kuo puikiausiai.. ta dien kaip ir vekė praėjo savaitgalis žmonai buvo nuotolinis bandomasis prisijungimas magistro darbui gintis. Vaizdas strigo garsas trukčiojo žodžiu net gėda prieš dėtytojus. Skambinau nusakiau situacija sakau padarykit kanors nes ketvirtadienį magistro gynimas kad nebutu vėl tokia nesamonė.. vėl ale kažka pakoregavo perkraukit ir tikrai veiks. Na ir ka ketvirtadieni gynimas žmonai taip jaudulys dėl gynimo ir vėl internetas gryba pjauna nei wifi nei kabeliu papildomas stresas ir nervai dasidėjo tai vienintelis išsigelbėjimas buvo mob. telefonu pasidalinau internetu prisijungė ir pavyko pristatyti darbą. Laukiam nesulaukiam sutarties pabaigos su tuo prasčiausio interneto tiekėju!!! Tiesiog svetima gėda ir aišku jokios kompensacijos...

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

juleja

Stabilus internetas ir malonūs operatoriai

Esu patenkinta Cgates teikiamomis paslaugomis. Interneto ryšys visada stabilus, traukia net pirmame daugiabučio aukšte. Ypač noriu pagirti operatorius-konsultantus, kurie maloniai aptarnauja ir nepraranda kantrybės net su arogantiškais klientais.
Nenutrūkstantis interneto ryšys

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

w84meok

Tiesiog Nekartokit mano klaidos

Cgates internetas toks prastas, kad sėdi prie kompiuterio ir gadini sau sveikatą. Pastovūs interneto strigimai, prisiskambinti neįmanoma, tiesiog reikia laukti po 30 min kad kas pakeltų ir tai ne faktas kad ir po to kas pakels. Sutrikimų niekas netvarko, pasakoja pasakas, kad kompiuteris blogas ar per toli stovi nuo routerio. Galvoja vakar gimęs, nieko nesupratu. Kas ten per aptarnavimas tai baisus, studentų prisirinkę ir tai kur į kulinariją eis pabaigę, toks vaizdas susidarė bekalbant. Tik naudos paketus iškalė atmintinai siūlyti. Televizija stringa, priedelio MENIU kaip neužbaigtos programos. Padarykit sau paslaugą, nekiškit nosies į šitą Š. Laukiu sutarties pabaigos kaip Leninas revoliucijos. Sėkmes visiems
Jokių privalumų
Viskas blogai, viską tvarkyti. Nuo Personalo iki Paslaugų

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaidelis

Baigiu Gala gaut dėl interneto

Nebeturiu sveikatos jau su jais kariaut. Anksčiau internetas buvo silpnas nieko nekraudavo, būdavo taip kad telefonuose ir televizoriuje yra, o nešiojamam kompiuteryje nėra ir dingsta savaitei laiko, kompiuteris visiškai naujas. Padidinom internetą ant pačio stipriausio ir jei ten stoteles WIFI keitėme bet niekas nevyksta taip ir toliau. Keistas internetas prieš mėnesį laiko ir sakė veiks kuo puikiausiai ir nebus jokių problemų. Nepatariu rinktis C-Gates- totali nesamonė su tokia įstaiga !!!!
Jokių privalumų
Viskas ką jus siūlot yra trūkumai. Viską gerinkit

Atsiliepimas parašytas: 2021.01.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

...

Nerekomenduoju

Planas pasirašytas dėl televizijos ir interneto. Internetas kiekvieną dieną stringa, neįmanoma net paskaitų klausytis normaliai. Televizija visuomet trūkinėja, norint atsisukti kokį filmą ar serialą įrašai persijungia patys, trūkčioja ne tik įrašai, bet ir tiesioginė transliacija. Tikrai nerekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Julijadel

Televizija

Jūsų įrašai išmanios televizijos žiauriai suprastėjo... Esu labai pikta! Arba visiškai nerodo arba įpusėjus nutrūksta ir automatiškai kitas įsijungę. Kiek jau galima taip???

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lana

Labai blogai

Kreipiausi į klientų aptarnavimo centrą dėl paslaugų nutraukimo. Teko bendrauti su konsultante vardų Dovilė. Siaubingas aptarnavimas. Neprofesionali, nemandagi, erogantiška nežinanti net pagrindų bendravimo kultūros.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Internetas mires..

Pasirašant sutartį, jum paruoštas paketas 22, darbuotuoja malė nesamones kaina kilo net 28, pasakius kad išvis blogas internetas padarė 24 kaip apgavo 2eur. Turiu 14 dienų nutraukt gal bėgt nuo sukčių..
Nieko gero
Internetas koks buvo 20 metų

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

begemotas

Nei vienos žvaigždės. Cgate žulikai

Paaiškinsiu kame reikalas. Jie prirašo į sąskaitą daugybę skaičių į savo naudą, klientų skundai ir problemos jiem nerūpi.
Nepasirašykit su jais nieko. Telikas ar PS4 tai viskas peliakautai. Pasirašysit sutartį ir turėsit mokėt visus 2 metus, o jei norėsit nutraukti sutartį, teks mokėt didžiulę baudą. Interneto visąlaik nėra, po 3 dienas. Grįžtant vakare po darbo prisėdęs prie kompo, interneto nėra. Kitą dieną irgi. Tenka naudotis ofise. Esu labai nepatenkintas. Paduosiu į teismą sutarčiai pasibaigus.
Jokių, afera
Interneto nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2020.11.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Julijadel
Jūsų įrašai ismanios televizijos žiauriai suprastėjo... Esu labai pikta ???? arba visiškai nerodo arba įpusėjus nutrūksta ir automatiškai kitas įsijungę. Kiek jau galima taip??? Už ką pinigai mokami!

Julijadel parašė klausimą 2020.11.23

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Raimonda
Ar jūs manote, kad yra sąžininga siūlyti paslaugą pasididinti interneto greitį, neįspėjus kliento, kad jis įsitikintų, ar jo kompiuteris palaiko tokį pralaidumą? Atsakymas, kad pats kaltas, reiškia, kad klientą galit prarasti amžinai, galbūt jis net susimokės už sutarties nutraukimą.

Raimonda parašė klausimą 2020.11.06

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Lina
Sveiki. Kas per betvarkė Panevėžio filiale? Kodėl esu terorizuojama atvežti įrangos grąžinimo orgerio kopiją, nes kitaip ir toliau skaičiuos pinigėlius už naudojamą TV kortelę, kuria jau 5 mėnesiai, kaip grąžinau??? Kur Jūs dedade įrangos grąžinimo orginalus? Kur fiksuojama grąžinama įranga? Imkitės veiksmų. Tikrai nusivylusi Jūsų įstaigos darbuotojais, bendravimu ir tvarka.

Lina parašė klausimą 2019.10.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Jolanta
Sveiki visada ziuredavau per tv irasus ka rodydavo dienos metu jau pora dienu kai neleidzia atsisukt del ko tai galetu but?ar problema pas mane ar bendra cgate?aciu

Jolanta parašė klausimą 2019.04.25

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti