Atsiliepimai

Catrice Liquid Camouflage maskuoklis

Atsiliepimai

Paula

Puikus maskuoklis

Labai patiko, jau kokią 5 pakuotę perku. Nekemša porų, gražiai maskuoja ir sklaidosi, ilgai laikosi. Galima naudoti kaip vieną arba su pudra. Kaina palyginti maža kai toks geras produktas. Rekomenduoju!
Maskavimas, laikymasis, spalvų pasirinkimas, kaina

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gurkis

Kokybiškas gaminys

Dar vienas CATRICE gaminys, kurio kokybė stulbinamai džiugina lyginant su kaina, kuri tikrai nedidelė. Visų pirma, labai gerai tai, kad yra gausus atspalvių pasirinkimas, todėl žiemai galima pasirinkti šviesesnį, o vasarai tamsesnį toną. Toliau, labai gerai tepasi, lygiai padengia norimas užmaskuoti vietas. Labai gerai maskuoja ir išsilaiko gana ilgai. Taigi, kokybė ir kaina tikrai džiugina, rasti taip pat paprasta, yra visose grožio ir higienos prekių parduotuvėse.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gintariukeas

Puikus maskuoklis

Man šis maskuoklis labai patiko - patogiai tepas, pakankamai ilgai išlieka, gerai maskuoja. Minusas būtų atspalvių pasirinkimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.23

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

savaniukas

CATRICE maskuoklis: Liquid Camouflage

Superinė priemonė už tikrai labai mažą kainą. Naudoju šviesiausia atspalvį, paakių maskavimui, puikiai pašviesina paakių zoną, o tai labai pagyvina makiaža. Puikiai pasidengia, labai gražiai išsisklaido, atrodo natūraliai ir išsilaiko visą dieną. Tikrai rekomenduoju šią priemonę.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai