Atsiliepimai

Carré

Gedimino pr. 9, Vilnius

Atsiliepimai

Evaldas

Carre - populiari kavinė

Vasaros metu stalą gauti vakare yra sudėtinga, visada pilna žmonių. Teko keletą kartų lankytis, tačiau niekas manes nenustebino, apart didelių kokteilių, kuriuose pilna leduko ir visa kita sirupas su alkoholiu. Praktiškai moki už leduką su vandeniu. Maistas nieko ypatingo, teko valgyti šaltibarščius, tai porcija maža ir skonis nelabai koks. Ten vietoje galima užsisakyti kaljaną prie stalo. Tai daugiau pasisedėjimo vieta miesto centre, bet pavalgyti ten rimtai tikrai neičiau.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Didelio įspūdžio nepaliko

Ši kavinė labai populiari Vilniuje vasaros sezonu. Tačiau man nuvykus ten nepaliko didelio įspūdžio. Vieta pasisėdėjimui visai faina, tačiau visad skambanti garsi muzika neleidžia susikalbėti su žmonėmis. Visi ten lankosi dėl kokteilių kitokių, kurių kitose kavinėse nerasite, tačiau man jie taip pat didelio įspūdžio, nes pilna taurė pripilta ledukų, ir išties atrodo jog vandenį gerčiau, o ne kokteilį kažkokį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Jauki atmosfera

Lankiausi ir mėgavausi kokteiliais lauko terasoje. Labai maloni atmosfera, kokteiliai kiek nestandartiniai, bet tikrai skanūs. Rekomenduoju.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Heda

Ganėtinai populiari vieta Vilniuje

Šiame restorane teko gerti tik įspūdingo dydžio kokteilius, kurie buvo labai skanūs. Girdėjau, kad ten maistas neįspūdingas. Šiai vietai klientų netrūksta, tačiau aptarnavimo srityje šį įstaiga galėtų patobulėti. Padavėjos ganėtinai lėtos ir nedėmesingos, tačiau dėl geros vietos ir kokteilių apsilankyti verta.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.14

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai