Atsiliepimai

Atsiliepimai

Anna

Likau nusivylusi ir alkana

Šiandien 2020-06-22 pietų metu užsukau papietauti į Can Can piceriją, kuri yra Liepkalnio Maximoje. Užsisakius maistą pasakė, kad laukti reikės apie 20 minučių - deja pralaukus beveik valandą atnešė tik dalį užsakymo, kitos dalies taip ir negavau. Jokio atsiprašymo irgi nesulaukiau. Mano laikas praejo tuščiai. Žmonės, kurie atėjo vėliau išėjo daug ankščiau. Vaikas valgė picą tai net negavo žadėto padažo. Likau nusivylusi.

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Eva

Tikrai likau nusivylusi...

05-25 norėjome skaniai pavalgyti Vilniuje Verkių g. prie Outlet park picerijoje, iš pradžių viskas buvo gerai, sulaukėme greito aptarnavimo ir padavėja buvo mandagi, pica buvo skani, užsisakiau jautienos mesainį, išvaizda buvo puiki, tačiau atsikandusi pamačiau jog mėsa visiškai neiškepusi, o su žaliu faršu viduje... Kas darosi virtuvėje, kad toks neatidumas.. Likau tikrai pasišlykštėjusi ir nusivylusi, tikrai daugiau nebesilankysiu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ula

Maistas į namus

Štai toks maistas pristatomas į namus koronosviruso protrūkio metu.. kur apsauginės priemonės gaminant? Nepriimtina! Užsakyta buvo Šiauliuose. Beje, būtų galima pasiklausti ar reikės padažų ir ar užpilti juos.. internete užsisakant tam nėra funkcijos
Nėra

Atsiliepimas parašytas: 2020.04.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Riepšaitė

Liūdesėlis

Sveiki ,
Klausimas: ar siaučiant koronai normalu yra pristatyti picą su plaukais? Ten jau net nebe plaukas, o šerys! Gal, sakyčiau, reiktu kepėjams plaukų tinklelius nešioti? Ir taip karantinas, saugotis visko reikia, o čia dar picą su plaukais gauni...
Gaila labai, su draugais mėgdavome maistą į namus iš CAN CAN, bet dabar, turbūt, teks nebeužsakinėti...
O be to, receptūra pasikeitė ar ir į aštrią sriubą sūrio nebededat visai? Nes sriubą gavome be sūrio...
O ir be to, telefono operatorės, manau, turėtų paklausti, sakykim, ar prie picos padažų reiks, nes kaikurie žmonės nežino kad jis užsakomas atskirai ir gavę pliką picą pradeda keikti piceriją ir operatores... :) .Aptarnavimo standartas žinomas aiškiai, tad kiek žinau, pareiga - paklausti...:)

Labai labai liūdna...

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.31

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mantas

Tragedija

Laisvės a., Panevėžys. Sušikta katastrofa, visur nešvara, dirba dvie pasimetusios padavėjos, plius nemandagios. Turi ir meniu nueiti pasiimti ir jas belakstančias pagauti kad užsisakyti kažką...

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Mindaugas

Šlyškus maistas.

Jau trečią kartą iš eilės su maistu nesusipratimai. Tai nedakepė tai sudegęs arba šaltas maistas. Paskutinį kartą pramonės can can vakarieniaujam

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Zaneta

nauja padalinio vadove kaune , pramones 29 can can

kiek suprantu Kaune pramones maximoje, can cane naujas veidas? tiksliau nauja ''šluota'' ką galiu pasakyti, mergaitę biški reik nusodinti, ji matyt jaučiasi prieš klientą ''Dievas"? Aptarnaudama prie baro pirkėją, elgiasi neadekvačiai iššaukiančiai, toks jausmas, kad imdama mano pinigus man daro paslaugą..veidelis nepatenkintas, grubiai atsako į klausimus, nors aš, kaip pirkėja, turiu teisę jų užduoti, kad ir 10 ir ji PRIVALO į juos atsakyti! Kas tokią jauniklę pastatė į tokias pareigas, matyt nesusimastė, kad tokiu elgesiu, padalinio vadovė atbaido klientus..kiek teko pastebėti , personalas staigiai pasikeitė, kas rodo, kad ne iš tuščio, senosios padavėjos ėmė ir dingo..o gaila, nes padavėjos išties buvo malonios, atsakingos ir paslaugios, niekada nekildavo jokių nesklandumų, senasis aptarnavimas man visada patikdavo. Gaila, bet šią vietą teks iškeist į kažką naujo, nes matyti ten ta blondine-vadovė yra labai nemalonu. lai pirma išmoksta elgtis su žmonėm, paskui vadovauja. Nusivyliau..
nėra privalumų.
naujosios padalinio vadovės elgesys šlykštus. Nesugeba bendrauti su klientu.

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

indre

Bjaurus padavėjos elgesys

Lankėmės can can picerijoje Klaipėdos akropolyje. Padavėja Laura S. buvo labai nemaloni, stulbinančiai atgrasaus chatakterio, priėmė užsakymą visai nenoroms, bendravo kaip su šiukšlėmis. Kaip taip įmanoma bendrauti viešame sektoriuje dirbant. Esam labai nusivylę Can Can tinklu. Jokio profesionalumo, gėda tokius darbuotojus laikyti bet kokiam darbe. Vaikai mūsų iš vis šoke. Koks pavyzdys jaunajai kartai.... gyvenime nesugryšim!
Maistas geras
Šlykštus aptarnavimas!!!!!

Atsiliepimas parašytas: 2020.02.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Živilė

Aptarnavimo ypatumai

Nusivyliau Cup padalinio aptarnavimu jau ne pirmą kartą. Liūdna, kad panelės nesiklauso klientų užsakymų, plius kai paprašai to kas pavaizduota meniu, o improvizuoja savaip. Patarimas ateičiai, jeigu neišgirdote ar nesupratote ką klientas užsakė, paklauskite ir nebus tokių nesusipratimų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Objejtyvus

Siaubingai

Šiandien upes gatvėje CUP parduotuvėje! Aš suprantu, kad sausio pirmoji yra sunki diena šios vietos darbininkams, bet, atleiskit, Naujieji metai nebuvo sukurti kaip šventųjų atostogos, o tik mokesčių įmonėms, kurios rengia metinę ataskaitą! Jaučiasi, kad vienintelė dirba varginga padavėja, o virtuvėje nėra ir virėjų, nes jie siūlo mums valandą laukti karšto maisto, kur aš šiuo metu dirbu, kolegos šiandien pradėjo dirbti nuo 3 ryto (LIETUVOS GELEŽINKELIAI), tad atsiprašau, kas trukdo sausio 1 d. darbuotojams įsitraukti į tokią mažą vietą, kaip ši? Tai rodo, kad nėra pakankamai profesionalių darbuotojų, iki mūsų 30 minučių niekas ne priejo, kad užsakytume šaltus patiekalus, šlykštus požiūris į klientus, mes teikiame jums pelną, o jūsų - padavėjai elgiasi įžuliai, 1 žvaigždutę tik todėl, kad bent kažkas dirba ar bent sukuria darbingą vaizdą !!!
Jokiu
Įžulus elgesys, lėtas aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai