Atsiliepimai

Bitė Lietuva

www.bite.lt

Atsiliepimai

Gabija

Siaubingi vadybinkai

Niekuo nepasitikiu iš "Bitės".. pats baisiausias vadybininkų darbas, kurie neverti šio vardo. Jie moka tik ABGAUT IR PALIKTI.
Baisiausias Bitės poelgis, kad visiškai nesiskaito su sutartimi. Sutartyje parašyta, kad galima nutraukti sutartį bet reiks padengti žalą. Bet vadybininkai pareiškė, kad nieks neužsiema sutarties nutraukimu :))) nors sutartyje parašyta, kad galima, bet kas jiems, visiškai jiems neįdomu niekas. Nesilaiko taisyklių. Dingsta. O čia problema. Visiems žmonėms skelbiu, kad į bitę jokiais būdais neitu per vadyninkus. Turi teikti susitikimus o ne pokalbiais telefonu. Jie bijo susitikti ir normaliai išsiaiškinti, bijo nes nemoka savo darbo. Tik kaip prastūmti "š" ir dingti. Nieko žmogaus naudai nepadarys.
Beje, telefonų kainos "su nuolaida" juokingos. Du metus sekiau telefonų kainas, jos nei kiek nepasikeitė, apsimetat, kad telefonui nuolaida nors norint jį įsigyti pririšate pokalbio planą kuris pats brangiausias ir jį kas kart branginant. Čia vadinasi telefonui nuolaida? Visiškai vienoda suma mokant su planu. Ačiū, bite, už sugadintus kelis metus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dalia

Malonus aptarnavimas Varėnoje

Už operatyvumą, šypseną, grožį, patarimus nuoširdžiai dėkoju Varėnos Bitės salono darbuotojai poniai Vilmai.
Dalia. 22 m. Bitės klientė.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

zajecas

Turint daugiau nei 60cnt sąskaitoje - užsako interneta visai dienai

Nepatinka tai jog kai turi užsisakęs planą skirtą tik "facebook"(vienas iš pliusų jog nemokamas facebook'as), o kai turi užsisakęs jį, bei daugiau nei 60cnt įjungia automatiškai planą "DIENA" nors man jo nereikia, todėl laikyti pinigus savo sąskaitoje yra nesaugu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Brangus ryšys

Bitę geriausiai vertinau prieš kokį dešimtmetį, tačiau nuo tol iki dabar daug kas pasikeitė. Įkyri nuolatos siuntinėjamos reklamos (visai kaip Maxima), ryšio kokybė pakankamai gera, bet kainos išpūstos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Bitė - viskas tinka

Bitės klientė jau esu daugiau nei penkerius metus, kažkokių nusiskundimų nepasitaikė. Šiuo metu pasiūlė gerą planą, tad pasirašiau per naują sutartį. Tik šiek tiek įdomiai pas juos skaičiuoja internetą, nes šiuo metu turiu 3GB interneto (facebook, 15min, delfi ir pan.) nemokamai, tačiau kelintas kartas jau ateina žinute, kad "tipo" išnaudojau internetą, nors tikrai jo negalėjau išnaudoti, bet sąskaitą nepadidėja net ir toliau naudojantis internetu, nors jis kaip jie rašo jau pasibaigė. Tad šioje vietoje aš lieku nesupratus :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Šefas

Neblogas ryšio operatorius

Bitė nėra blogas operatorius. Turint sutartį kelis metus, galima gauti nuolaidų. Deja, gana brangus: išnaudojus interneto duomenų kiekį, 1 GB kainuoja 2.75 EUR. Ryšio kokybė tikrai gera.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Fackinas

Visą gyvenimą naudoju

Šis operatorius buvo mano pirmasis ir iki dabar tepenaudoju, esu patenkintas, tiek siūlomais planais, akcijomis. Patinka, kad gaunu nemokamus megabaitus fb, viber ir 15min

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Nieko gero

Naudoju labas [bitė] tik dėl to, kad nusipirkau gražų numerį, bet šiaip esu nepatenkintas, dėl ikyraus paslaugų siūlymo, planų pratesinėjimo neklausus, interneto užsakymu vienai dienai neatsiklausus nors būna išjungtas mobilusis ryšys.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

L33t

Blogai gaudė ryšį

Blogai gaudė ryšį Ginduliuose. Norint susikalbėt turėjei stovėti prie lango. Neapsikentęs tokio ryšio po pusmečio išėjau pas kitą operatorių

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Frunt

Nepatiko

Nors nesinaudoju šio operatoriaus paslaugomis, jo niekam nerekomeduočiau iš savo pažįstamų. Įkyri reklama, šūkiai (kurie, beje vyravo visai neseniai, prisiminkime speedtest.net 2016 Awards), pats praščiausias ryšio padengimas, bei interneto greičiai. Šiuo metu jų visi planai su ilgalaikiu įsipareigojimu, bei nepalankiais vartotojui sutarties sąlygomis, pavyzdžiui, neriboto interneto iš tikrųjų niekas neduoda, o viso labo tik apie 15 GB, o jeigu ir kažkam pavyksta likti neapribotu, vis tiek sutarties sąlygos draudžia jų internetą dalintis su kitais per WiFi.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai