Atsiliepimai

Bitė Lietuva

www.bite.lt

Atsiliepimai

Dovile

Pats blogiausias internetas yra Bitės

Labai gailiuosi, kad pasiėmiau bitės nešiojamą internetą. Negalvojau, kad jį iš tiesų reiks nešiotis iš vieno kambario į kitą, nes per kambario sieną jis netraukia. Butas 60kv, o turi internetą nešiotis kišenėje, kad bent prisijungtum, nors greitis apgailėtinas, nuolat stringa, nuolat atsijunginėja. Dirbu iš namų, tai su tokiu internetu dirbti yra neįmanoma. Nerekomenduoju niekam rinktis bitės interneto, nes pasidarysit sau meškos paslaugą ir tikrai pražilsit :)
Nėra
Nekokybiškas internetas, neveikia normaliai

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nusivyliau

Rugsėjo 30 dieną užsisakiau Bitės salone telefoną, turėjo pristatyti spalio 1 dieną. Nesulaukiau ir spalio 2 dieną,paskambinus į saloną pasakė kad atšauktas užsakymas,dėl trūkumo įrangos. Su manimi niekas nesivargino susisiekti. Iš Telia išėjau su trimis numeriais dėl tų pačių bendravimo su klientais priežaščių,bet matau kad nevertinate ir Jūs savo klientų. Tikiuosi pasitaisysite!

Atsiliepimas parašytas: 2021.10.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Inesatamos

Dingo telefonas

Užsakiau telefoną paskambinusi telefonu. Su sutartimi išsimokėtinai prie plano. Sekančią dieną gaunu telefoną, o ten vietos Iphone 11 Samsung A41. Suderinau su konsultantu, dar sekančią dieną telefoną paima jų užsakytas kurjeris. Nuo tada su manimi niekas nebendrauja! Konsultantams paskambinus pažada išsiaiškinti ir perskambinti. 10d. jokių žinių. Jau skambinau administracijai. Situacija ta pati. Perskambinsim. Šiandien suderinau su vartotojų teisėmis. Reik iš kart kreiptis raštu! Jeigu per 14d. neatsakys, problemą spręs vartotojų teisės. Kas per kontora! Šiais laikais lygioj vietoj apvogė!
Apvogė

Atsiliepimas parašytas: 2021.02.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justina

KLAIDOS SĄSKAITOSE, NEATSAKINGI DARBUOTOJAI

Apgailėtina įmonė. Buvo sudaryta interneto sutartis pas Gintarę Gaidjurgytę Klaipėdos Akropolyje. Ji į sutartį įtraukė papildomų paslaugų, kurių aš neprašiau ir niekada nebūčiau prašiusi, nes man tereikėjo interneto. Pirmąjį mėnesį neteisingos sąskaitos nepastebėjau, nes praėjo ne pilnas mėnuo. Antrąjį mėnesį klaidą pastebėjau, susisiekiau telefonu ir konsultantė man paaiškino, kad tai tikrai yra klaida, o skirtumą man grąžins sumažindami kito mėnesio sąskaitą. Sakė, kad to mėnesio sąskaitos ji pakeisti negali ir liepė ją apmokėti. Na ir kaip manote ar kitą mėnesį aš gavau mažesnę sąskaitą? Tikrai ne! Vėl skambinu pagalbos telefonu, bet pagaliau atsiliepė normalus konsultantas, kuriam tikriausiai nenusispjauti ant naujų įmonės klientų ir sąskaitą man ištaisė per kelias minutes. Ko kažkodėl nesugebėjo prieš tai dirbusi neatsakinga ir savo pareigas pamiršusi darbuotoja. Tai jeigu norite kas mėnesį skambinti ir žaisti žaidimą "Kodėl mano sąskaita didesnė negu sutartyje?" galite pabandyti naudotis šios įmonės paslaugomis. Kitu atveju - nerekomenduoju. Paprastai žmonės nenori užsikrauti papildomais darbais ir tikisi gauti bent jau tokias paslaugas, kurių nereikia kontroliuoti. Ateinančiais metais linkiu daugiau ATSAKOMYBĖS PRIEŠ KLIENTUS, NORMALIŲ DARBUOTOJŲ ir TEISINGŲ SĄSKAITŲ.
Nėra
Prastas aptarnavimas, lėtas internetas, prasti darbuotojai, klaidos sąskaitose

Atsiliepimas parašytas: 2020.12.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Bitė nesilaiko savo sutarčių ir kaip gauti kompensaciją

Pasiūlymas visiems iš mūsų patirties. Antrą kartą UAB NEBA gavo kreditinę kompensaciją tik po sistemingo BITĖS savivalės viešinimo. Patariame visiems taip elgtis. Parašykite mums išsamiai ką, Jūsų nuomone, BITĖ padarė ne pagal sutartį į bite-grupe@neba.lt ir mes pasistengsime Jums atsakyti.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Bitė nesilaiko savo sutarčių.

Gegužės mėnesį gauname sąskaitą, kurioje antrame lape, tarp pastovių reklamų, antroje pastraipoje esame informuojami, kad nutraukiama viena dalis mums teikiamų pagal sutartį paslaugų.
Sutartis galiojo iki 2022-02-26.
Iki šios dienos mes skambinome, rašėme ir buvome nuvykę į saloną. Kol kas be rezultatų.

Atsiliepimas parašytas: 2020.10.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Viktorija

Malonus bendravimas

Noriu labai padėkoti Panevėžio filiale dirbančiai merginai Gabrielei už suteiktą išsąmią informaciją ir malonų bendravimą ir už sąžiningumą.

Atsiliepimas parašytas: 2020.08.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Nesusidėkite

Su mobilaus ryšio paslaugom problemų neturiu, nu bet dabar ant savo galvos paėmiau namų internetą kur žadėjo 150mb sakė veikia be problemų, dave routerį sim kortelei, įsidedu kortelę į routerį tikrinu intiką 20mb viskas stringa neįmanoma naudotis, ir beje konsultantė sakė, kad jei netiks grąžinti per 15 dienų be problemų, aha kurgi ne nuvariau grąžint routerio nepriema nes panaudotas, nu tai logika kur kaip man tikrint internetą be routerio, nu sutikau sumokėt už routerį apie 68 ar78 eu, sakau junkit lauk intiką, sako ok paskambins pirmadienį ir atjungs, aha ne taip paprasta dbr man reiks įrodit kad intikas blogai veikia, nesinaudokite bites namų internetu ir tą kur siūlo go3 tv per 20min go3 pastrigo 3 kartus. Tai vat konsultantai šneka vieną o poto ieškot teisybes tenka klientui, labai neatsakingas požiūris į klientą, ai dar prisiminiau kai šniekėjau su konsultante dėl go3 tv mano vienintelis klausimas ar yra tv programoj discovery kanalas sako jo yra (aš aišku nepasitikrinau) o pasirodo konsultantai meluoja arba nežino net ką siūlo

Atsiliepimas parašytas: 2020.07.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

aferistai

nusipirkom su žmona du naujus telefonus bitėje. Telefonai nuolat stringa, neveikia wifi, bluetooth, kaista.. jau net nebenorim tokių telefonų remontuot, norim kad pakeistų arba aplamai pasiimtų savo šūdą atgal ir atiduotų pinigus. Nuėjom į saloną tai paaiškino, kad mes patys kalti nes ale prastus nekokybiškus telefonus išsirinkom ???? Patys pripažino, kad šūdą parduoda o klientai patys kalti, kad tą šūdą perka ????
aferistai?
aferistai!

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justyna

atsiuntė ne tą telefoną kurį užsisakėme

Labai nusivyliau ir kreipiuosi dėl bitės neatsakingų darbuotojų darbą į tam tikras instancijas.. Visų pirmą akropolyje Vilniuje kovo 8d užsakiau naująjį s20ultra, taip atsitiko, kad dėl karantino paskelbimo viską uždarė, okey praėjo beveik 2 savaites, galvoju paskambinsiu paklaust kaip bus su telefonu. Pasiteiravus sakė, kad geriau būtų iš naujo užsisakyti, kad atneštų kurjeris namo, teko atšaukti ana užsakymą, okey taip ir padarėme su žmona.. tada antrą kartą atsiuntė dzbiliška planą kaip visada, nuėjo nesake, kad čia naujiems klientams, pritaikė mums prie telefono, okey, paskui skambina sako, oj čia ne qenizk klientams, wtf??? galiausiai iš trečio karto pavyko naują sutartį sudaryti ir spėkite kas.. atvežė mano sutartį o telefoną įdėjo žioplė (vardas, pavardė žinoma) s10 modelį.. nu kaip taip per karantiną galima tokiu žiopliu būti.. pora lapų ir maža dėžutė į voką įdėt nesugeba, viršūnė.. skambinom, pasakė atsiųst foto, atsiuntėme, kitą dieną ta žioplė skambina, sako, kad jums rytoj pakeitimas bus.. liepė supakuoti tą telefoną atsiuntė adresą kur išsiųsti, okey.. ateina kita diena.. jokios sms nieko nesulaukiau iš kurjerio, dirbu negaliu galvoju sedet visą dieną laukt, vėlgi pats rašau klausiu kada atvažiuos, kodėl jokios sms negavau. atrašė 8-18 tame tarpe.. atvažiuoja kurjeris po 15h..sakau tai keitimą darome, sako ne, aš jums nieko neturiu, atvažiavau tik pasiimt... Nu ble!!!!!! melagių ir žioplių kompanija, žiople pridarė nesamonių, turiu kentėti aš, ne mano kaltė, kad išsiuntė telefonus ne ten ir neprivalau laukti!!!!!!!!!!
melagių kontora
melagiai

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Akvilekap
Noriu labai padėkoti operatoriui Aivarui už suteiktą išsąmia informacija ir malonų bendravimą su pensininkų amžiaus žmogumi.

Akvilekap parašė klausimą 2020.08.15

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Nezinau
Bite yra AFERIUGOS SASKAITAS SIUNCIA PO 2 KARTUS NUORS IR APMOKETA PO APMOKEJIMO DAR KARTA PRASO PINIGU O PASKUI ATJUNGIA INTERNETA PARAZITAI

Nezinau parašė klausimą 2019.09.30

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti