Atsiliepimai

Bitė Lietuva

www.bite.lt

Atsiliepimai

Raimonda

aferistai

nusipirkom su žmona du naujus telefonus bitėje. Telefonai nuolat stringa, neveikia wifi, bluetooth, kaista.. jau net nebenorim tokių telefonų remontuot, norim kad pakeistų arba aplamai pasiimtų savo šūdą atgal ir atiduotų pinigus. Nuėjom į saloną tai paaiškino, kad mes patys kalti nes ale prastus nekokybiškus telefonus išsirinkom ???? Patys pripažino, kad šūdą parduoda o klientai patys kalti, kad tą šūdą perka ????
aferistai?
aferistai!

Atsiliepimas parašytas: 2020.05.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Justyna

atsiuntė ne tą telefoną kurį užsisakėme

Labai nusivyliau ir kreipiuosi dėl bitės neatsakingų darbuotojų darbą į tam tikras instancijas.. Visų pirmą akropolyje Vilniuje kovo 8d užsakiau naująjį s20ultra, taip atsitiko, kad dėl karantino paskelbimo viską uždarė, okey praėjo beveik 2 savaites, galvoju paskambinsiu paklaust kaip bus su telefonu. Pasiteiravus sakė, kad geriau būtų iš naujo užsisakyti, kad atneštų kurjeris namo, teko atšaukti ana užsakymą, okey taip ir padarėme su žmona.. tada antrą kartą atsiuntė dzbiliška planą kaip visada, nuėjo nesake, kad čia naujiems klientams, pritaikė mums prie telefono, okey, paskui skambina sako, oj čia ne qenizk klientams, wtf??? galiausiai iš trečio karto pavyko naują sutartį sudaryti ir spėkite kas.. atvežė mano sutartį o telefoną įdėjo žioplė (vardas, pavardė žinoma) s10 modelį.. nu kaip taip per karantiną galima tokiu žiopliu būti.. pora lapų ir maža dėžutė į voką įdėt nesugeba, viršūnė.. skambinom, pasakė atsiųst foto, atsiuntėme, kitą dieną ta žioplė skambina, sako, kad jums rytoj pakeitimas bus.. liepė supakuoti tą telefoną atsiuntė adresą kur išsiųsti, okey.. ateina kita diena.. jokios sms nieko nesulaukiau iš kurjerio, dirbu negaliu galvoju sedet visą dieną laukt, vėlgi pats rašau klausiu kada atvažiuos, kodėl jokios sms negavau. atrašė 8-18 tame tarpe.. atvažiuoja kurjeris po 15h..sakau tai keitimą darome, sako ne, aš jums nieko neturiu, atvažiavau tik pasiimt... Nu ble!!!!!! melagių ir žioplių kompanija, žiople pridarė nesamonių, turiu kentėti aš, ne mano kaltė, kad išsiuntė telefonus ne ten ir neprivalau laukti!!!!!!!!!!
melagių kontora
melagiai

Atsiliepimas parašytas: 2020.03.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dovilė

Apsurdas kuris nesibaigia

Sveiki, jei planuojate eiti į bitę ir rinktis jos paslaugas, geriau apeikite šį saloną nes jus apgaus net nepaklausę vardo. Gruodžio mėnesį sulaukiau skambučio su „dovana” plančetiniu kompiuteriu, klausiau šimtą kartu ar nera jokių paslėptų kabliukų, konsultantė patvirtino kad jokių kabliukų nėra ir reikės sumokėti tik už vieno mėnesio naudojama internetą 17.90€ o plančetinis nemokamai. Nu vau smagu galvojau, sutikau. Ji dar pabrėžė jog sutarties nėra. Nu ka viskas fainai, po mėnesio nueinu į bitės saloną o ten paaiškėja sutartis 24mėn. Kiekvieną mėnesį aš turiu sumokėti 17.90€ už internetą, juokinga tai kad aš jo net nenaudoju nes visados wifi įjungtas. Nu puoliau aiškintis kaip čia viskas yra, skambinu 1501 numeriu ten pasako, kad taip negali buti, prašiau perklausyti pokalbio jie „perklausė” ji žinoma savo labui. Man pačiai pokalbio neleidžia išgirsti. Siūlo sprendima už netesybas man 26€ nemoketi ir sumoketi tik už plančetinį TIK 204€ jus ka juokaujat???? Tada gaunu vėl skambutį su pasiūlymu 204€ išskaidyti į kiekvieną mėnesį nu ka galvoju nu gerai tebunie, ateinu į saloną galvoju pagaliau pasibaigs ta nesamonė o man sako jums nereikės sumoket už netesybas tų 26€ jums reikes sumoketi tik už plančetini 204€. Nu jus juokaujat????? Apgavo lygioje vietoje kaip vaiką, ir dar varo ta pacia gaidele, pokalbio išklausyti neleidžia. Aš žinau kad ta konsultantė tikrai tai nuslėpė ir man nepasake ir čia jų kaltė, ne mano. Ir dar pinigus bando išpešt. Dabar vel laukiu konsultanto skambučio ir vėl aiškintis ir taip be pabaigos. Kreipsiuos į vartotojų teises už tokius apgavimus, nebegaliu jau.
Taip kad vietoj bitės eikit geriau į tele2. Siulau visiems ir pigiau ir žodžio laikosi.
Nėra tokių
Apgavimo lygis aukštas

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Someone

Geriausia patirtis

Kaip ir visos ryšio tiekimo kompanijos, bitė perša savo brangiausius planus, stengiasi įsiūlyti bet kam. Draugų ir šeimos rate susidūrėm su situacijom, kai prišnekina ant bereikalingų dalykų, o poto tenka dėl plano pakeitimo kovoti.

Tačiau dėl aptarnavimo nusiskundimų neturiu. Iškilus problemai viskas tvarkoma labai atsakingai ir greitai. Tiek salone, tiek telefonu pagalbos sulaukiau greit, vadybininkai malonūs. Ačiū.
Aptarnavimas
Kainos

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jullytia

Ar toks aptarnavimas yra toleruotinas?

Sausio 1 dieną, trečiadienį užsisakiau naują telefoną internetu. Kadangi šventinė diena, užsakymas pradėtas vykdyti kitą dieną ir turėjo pristatyti penktadienį, po 2 d. dienų. Pasirinkau, kad atvežtų iš ryto. Penktadienį telefono negavau, vakare skambinu darbuotojai, su kuria kalbėjau anksčiau. Pasakė, kad telefoną reikia atvežti iš Vilniaus, nes tokio modelio neturėjo (???) ir telefoną gausiu tik pirmadienį. Nu okei. Pirmadienį kurjeris atvyksta, bet telefono nepalieka bei nieko nepaaiškina ir išvažiuoja. Po daugkartinių bandymų prisiskambinti į bitę pagaliau man pavyko, bet kitam darbuotojui, nes mergina, su kuria kalbėjau anksčiau, visą dieną man nekėlė. Paaiškinau situaciją, tada darbuotojas, pažadėjęs išsiaiškinti ir atskambinti, dingo, paskambino praeita mergina. Bėda buvo, kad kažkas iš užsakymą vykdančiųjų neįdėjo reikalingo dokumento, telefoną pristatys antradienį. Atėjus antradieniui link vakaro sulaukiu skambučio, kad telefono man neduos, su jokiu paaiškinimu dėl ko. Tai va kokia ta Bitė. Nuėjau ir pasiemiau telefoną iš Tele2. Ten bent jau atsakingi, pareigingi žmonės dirba.

Atsiliepimas parašytas: 2020.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Austėja

Pati blogiausia nuomonė

Turint abonimentą, pasirašius sutartį, kainos kas mėnesį už planą kilo, pasirinkimo jokio nebuvo. Bitės atstovai skambinantys yra nemandagūs. Paskutinis atvejis buvo su moterimi kažkokia, kuri man vis siūlė išeitis, kad neišeičiau iš jų, tačiau man netiko ir mandagiau atsakydavau, kad nuomonės mano nekeičia. Gavau atsaką iš Bitė moters "TU mane išklausyk! Aš TAU nekišu, o tik siūlau!"... Likau be amo... Pradėjo kreiptis TU, šaukti ant manęs. Vėliau pasakė, kad dar persigalvosiu tikrai ir numetė ragelį. Rimtai..? Čia tokie profesionalai Bitėje? Su jais neįmanoma susikalbėti, atjungi paslaugas, kurių tau nereikia, o jie vėliau vėl tau įjungia ir poto už tai turi susimokėti... NEREKOMENDUOJU!!! Niekada čia negrįšiu. Anksčiau Bitė buvo geras darykas, pigūs planai, susikalbėjimas, tačiau dabar....

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabija

Pati blogiausia įmonė

Daugiau gyvenime nebesirinksiu bitės paslaugų, susisiekus su konsultantais ko reikia to negausi, saskaitos pastoviai skiriasi, išvykus į užsienį man atėjo tokia sąskaitėlė už nieką, būdama užsienį užblokavo ryšį, visas paslaugas o sumelė atėjo didelė. Niekas nesirinkit bitės paslaugų, tai vienas blogiausių mano sprendimų
Niekas netentina, apgavikai
Prastos sąlygos

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tatjana

Tikrinkite savo sąskaitas

Norite turėti problemų, pasirašykite verslo sutartį su uab bite lietuva.
Internetas nerbojimas su apribojimais.
Sąskaitose kiekvieną mėnesį klaidos, vietoje 33 €, išrašomos dvigubos sąskaitos. Santykiai baigiasi ginčais ir teismais dėl kompensacijų.
Nėra tokiu
Vieni trukūmai, nuostoliai, laiko gaišimas

Atsiliepimas parašytas: 2019.10.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Gabija

Siaubingi vadybinkai

Niekuo nepasitikiu iš "Bitės".. pats baisiausias vadybininkų darbas, kurie neverti šio vardo. Jie moka tik ABGAUT IR PALIKTI.
Baisiausias Bitės poelgis, kad visiškai nesiskaito su sutartimi. Sutartyje parašyta, kad galima nutraukti sutartį bet reiks padengti žalą. Bet vadybininkai pareiškė, kad nieks neužsiema sutarties nutraukimu :))) nors sutartyje parašyta, kad galima, bet kas jiems, visiškai jiems neįdomu niekas. Nesilaiko taisyklių. Dingsta. O čia problema. Visiems žmonėms skelbiu, kad į bitę jokiais būdais neitu per vadyninkus. Turi teikti susitikimus o ne pokalbiais telefonu. Jie bijo susitikti ir normaliai išsiaiškinti, bijo nes nemoka savo darbo. Tik kaip prastūmti "š" ir dingti. Nieko žmogaus naudai nepadarys.
Beje, telefonų kainos "su nuolaida" juokingos. Du metus sekiau telefonų kainas, jos nei kiek nepasikeitė, apsimetat, kad telefonui nuolaida nors norint jį įsigyti pririšate pokalbio planą kuris pats brangiausias ir jį kas kart branginant. Čia vadinasi telefonui nuolaida? Visiškai vienoda suma mokant su planu. Ačiū, bite, už sugadintus kelis metus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dalia

Malonus aptarnavimas Varėnoje

Už operatyvumą, šypseną, grožį, patarimus nuoširdžiai dėkoju Varėnos Bitės salono darbuotojai poniai Vilmai.
Dalia. 22 m. Bitės klientė.

Atsiliepimas parašytas: 2019.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Nezinau
Bite yra AFERIUGOS SASKAITAS SIUNCIA PO 2 KARTUS NUORS IR APMOKETA PO APMOKEJIMO DAR KARTA PRASO PINIGU O PASKUI ATJUNGIA INTERNETA PARAZITAI

Nezinau parašė klausimą 2019.09.30

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti