Atsiliepimai

Atsiliepimai

Egidijus

Labai nekokybiški baldai.

Pirkome sofa-lova neatlaikė net metų laiko pradėjo traškėti, braškėti lyg būtų 10 metu naudota... Paskambinus į garantinį pasakius visą situaciją pasakė, kad baldas turi traškėti ???? Šiaip ne taip įtikinom, kad paimtų tą lovą ir pataisyt tai, "taisė" dvi savaites taip ir nieko nepadarė gero. Atidavė lovą tokią kokia ji buvo....

Atsiliepimas parašytas: 2020.09.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aina

Kokybiškas daiktas, geras aptarnavimas

Likome labai patenkinti Baldų Turgaus Salono Vilniuje darbuotojomis. Vos išgirdusios mūsų tarpusavio pokalbį su vyru, dairėmės kur sofa ekspozicijoje, kurią išsirinkome internete, iškart priėjo, nuvedė, parodė, maloniai viską patarė, neskubėjo, skyrė laiko mums.
Pats daiktas irgi kokybiškas, likome patenkinti nauja sofa bei jos kaina. Taip pat pristatymas greitas, malonus bendravimas net ir su sandėliu, kur dažniausiai iš praktikos bent, paskambina nelabai mandagūs žmonės.
Žodžiu, rekomenduoju ir tikrai sugrįšime!

Atsiliepimas parašytas: 2020.06.16

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Jūratė

Prekių pristatymo paslauga

Pirkau baldus naujoje parduotuvėje Vilniuje. Aptarnavimas tikrai malonus ir išėjau su puikia nuotaika. Bet ....Užsisakiau prekių pristatymo paslauga, kuri yra mokama. Tad ir turėtų būti paslauga klientui. Žinome daug baldų parduotuvių, kur pristatymas nemokamas ir pristato pagal sutartą laiką. Nežiūrint kad paskambino tą pačią dieną, pristatymo laiką 'po pietų". Šiais laikais tikrai vertinamas laikas, kuris brangiai kainuoja ir negali sedėti 6 valandas ir laukti kada tau pristatys, kaip gerą ketvirtį amžiaus atgal. Bandant patikslinti laikas - nuo 14 iki 17 val. Sutartą dieną, paskambinus 15 val, buvo pasakyta, kad ne anksčiau kaip po 2 val. Manau vertėtų transportavimo tarnybai, kuri dirba su Baldų turgumi pasimokyti iš kitų prekių pristatymo tarnybų , kaip aptarnauti klientus. O Baldų turgui taip pat atidžiau rinktis partnerius, norint turėti klientus.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

Labai prasta baldų kokybė!

Pirkome sofa-lovą , sulūžo neatitarnavus nei metų. Paskambinus į garantinį, pasiūlė 70€, arba taisyti sulūžusią lovos dalį, tai užtruktų tris mėnesius. Paklausėme ar nebūtų paprasčiau pakeisti sulūžusią lovą į naują, atsakė, kad tikrai ne. Tikrai patarčiau apeiti šitą "parduotuvę".

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Nijole

Paslaugi pardavėja

2019.11.16 d apie antrą val. apsilankėme jūsų parduotuvėje. Noriu padėkoti pardavėjai kuri pardavė mums baldus, ir nuoširdžiai talkino mums dėl norimo įsigyti staliuko. Gaila neįsidėmėjau jos vardo, nes baldus pirkau ne aš, bet sesė iš Marijampolės raj, darbuotoja pasitaikė lb paslaugi ir geranoriška. Surado norimą staliuką, tamsaus riešuto spalvos, nors sistema ten ir “nelabai” norėjo jį mums parduoti ;) Kitu atveju būtų tekę dar kartą važiuoti arba ieškoti kitur. Ačiū jai dar kartą.

Atsiliepimas parašytas: 2019.11.17

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sandra

Bloga kokybė

Nusipirkus lovą atraminė čiužinio lenta sulūžo po poros dienų (jų yra trys) kreipusis į įmonę ir paprašius pakeisti visas lentas gavome tik vieną '' po to kitiems neužteks'', kita darbuotoja išsidavė, kad mes nebe pirmi tokie su brokuota lova. Patikrinus ekspozicinę lova, tai joje kardinaliai skyrėsi lentos nei gautos perkant, jos buvo daug tvirtesnės. Visiškas atsakomybės neturėjimas už savo kokybę ir nesiskaitymas su pirkėjais.

Atsiliepimas parašytas: 2019.08.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Nusivylimas totalus

Žodžiu atvažiavau šiandien specialiai iš visai kito miesto į baldų turgų pabučiavau spyną apsisukau ir vęl išvažiavau!!!!! Tai jei turit savo internetinį puslapį kuriame skelbiat darbo valandas, tai būkit malonūs ir išimtis parašykit!!!!! Baisu, daugiau tokio atstumo nebevažiuosiu!!!!!
Negerbia savo klientų

Atsiliepimas parašytas: 2019.03.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vaidotas

Pagal kainą ir kokybę

Parduotuvė ieškantiems nebrangių naujų baldų. Tikėtis geros kokybės nevertėtų. Aptarnavimas geras. Smagu, kad galima baldus pačiupinėti prieš perkant.
Nebrangu
Prastos baldų medžiagos

Atsiliepimas parašytas: 2018.11.19

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Raimonda

Sofa sulūžo per metus

Sofą pirkau greit, o parsivežus namo pasigailėjau.. Kokybė prasta. Po pusmečio ištrupėjo porankiai, skambinau į garantinį tai maždaug pati išardyk atvežk o tada mes pažiūrėsim ką galima pataisyti :D nu juokinga.. šitaip elgiamasi su klientais :) Po dar pusmečio sulūžo išskleidimo mechanizmas, atšoko siūlės nuo atraminės dalies. Mokėjau 600eur.
nėra nei kokybės nei garantijų

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.08

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Kristina

niekada daugiau ten kojos nekelsiu

Kas rašo gerus atsiliepimus, toks jausmas, kad ten dirbantys, nes realiai kokybės nėra. Pardavėjos kažkokios išsižiojusios, šneka, kad tik šnekėti. Baldai apklijuoti plėvele. Parsivėžėm ir bijau net žiūreti. Kur buvo mano akys parduotuvėje! Privažiavimas šunkelinis, važiuoji zigzagais per čigonyną.

Atsiliepimas parašytas: 2017.09.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai