Audimas atsiliepimai / skundai - Atsiliepimai.lt

Atsiliepimai

Atsiliepimai

Aiva

Striuke su zasu plunksnomis

Esu pastovi pirkeja. Pirkau is naujos kolekcijos striuke uz 159e, nesioju antras menuo, ir ji leidzia pukus jau, pirma karta tokia nekokybiska preke, Nusivyliau!

Nebera pasirinkimo,modeliukai rubu prasteja,kokybe prasteja,kainos dydeja.Striukes leidzia pukus per siules,nebepirksiu!Ieskokite nauju menininku ar dizaineriu!

Atsiliepimas parašytas: 2022.10.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

audra

viskas gerai

geros kokybes prekės, esu patenkinta gautu drabužiu. Galėtų tik atvykti greičiau, bet svarbiau kokybė nei gavimo trukmė. Mandagus aptarnavimas

Atsiliepimas parašytas: 2021.03.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ruta

Kokybė

Labai norėčiau, kad gamintojas atkreiptų dėmesį į užtrauktukų kokybę kurie neblogai skečiasi"", žinau ne iš nuogirdų ir ne vieną atvejį apie užtrauktukų keitimą audimo striukėse. Striukės tikrai nėra pigios tad ir tech detalės turėtų būti atitinkamai parinktos. Ir dar pastebėjimas (apsilankius keliose jūsų prekybos vietose) dėl pūkinių striukių, sudaikstymo vietose žinoma ne visur, bet vistik teko pastebėti lendančių pūkelių. O šiaip linkiu tęsti savo darbus ir visuomet būti pasitempus profesine prasme ;)
Yra gerų modelių, medžiagos geros, siūlės gražios (mano asmeninis pastebėjimas).
Trūkumai/problemos paminėtos atsiliepime

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.29

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Simona

Tobulas paltas

Nusipirkau tobulą paltą. Lengvas, šiltas ir patogus :)
Aptarnavimas patiko, bet aiškiai su paltu apsirengus po parduotuvę vaikščiojo kažkokia vadovė, taip nemaloniai prie tų mergaičių vis prieidinėdavo..... duotų ramiai dirbti, o čia matosi blaško su savo komentarais merginas nuo darbo.

Atsiliepimas parašytas: 2018.12.28

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

marius

Audimo kainos

Kainos prasilenkia su sveiku protu, jei litų laikais ten kabėtų striukės po 500-800 litų, ten niekas neužeitų. Anksčia kartas nuo karto įsigydavau jų produkcijos, bet dabar sau negaliu to leisti.

Atsiliepimas parašytas: 2018.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Kokybė super

Turbūt kiekvienas lietuvis žino prekinį ženklą Audimas. Tai tikrai patikimas prekinis ženklas, kokybė drabužių iš ties puiki, bet kaina kartais tikrai labai jau didelė. Čia nebent kažką nusiperku, kai pataikau ant tikrai geros akcijos, nes kitokiu būdu, kainos man asmeniškai yra per didelės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DEZAVU

Geriausias sportinių rūbų brandas Lietuvoje

Labiausiai paplitęs bei mano nuomone geriausias sportinių rūbų brandas Lietuvoje, o gal ir vienintėlis? Tikrai smagiai priglunda prie kūno rūbai, tad visiems rekomenduočiau įsigyti, galima net su Lietuvos atributika rasti trenigų, maikučių, labai faina, jog kuriasi tokie brandai. Kainos kiek mažesnės nei populiariųjų brand'ų, tačiau audimas irgi galima drąsiai nešioti:)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Dar vienas lietuviškas pasidižiavimas

Labai smagu lankytis šioje parduotuvėje. Viskas profesionalu, interjeras neapkrautas, minimalistinis – tik tai ko reikia. Personalas atletiškas ir išmanantis savo darbą, visuomet patars. Kas liečia prekes, manau visi ir taip supranta, kad Audimas kokybe prilygsta Nike, o kaina – jam šluosto nosį. Turiu Audimas striukę, kuri nepriekaištingai tarnauja jau ketvirtus metus, turiu ir nemažai marškinėlių. Myliu šitą tinklą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

mantisz

Kokybiškos prekės.

Šioje Lietuvių gamybos sportinių prekių parduotuvėje yra pardavinėjamos labai kokybiškos prekės. Ne kartą yra tekę pirkti krepšinio aprangas, kurių kokybė yra tikrai labai gera, ne vienerius metus nešiojant, jos išliko labai geros. Aišku, kainos nėra pačios mažiausios, tačiau už tokią kokybę, manau, galima ir daugiau sumokėti.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Versus1994

Nebloga kokybė

Kokybė nebloga, tačiau vardo kaina kyla. Nesinorėtų, kad ir Lietuvoje už ženklą, vardą tektų permokėti. Tik dažnokai turi problemų su dydžiais, jau ne kartą esu pastebėjęs, kad neturi reikiamo dydžio. (arba taip pasitaiko tik man)

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

bambukas
Sveiki, Gal kartais dar siųsite vasarinius kombinezonus "DAISY". Nešiojame su dukromis ir esame labai patenkintos. Pats patogiausias. Tinkantis laisvalaikiui ir sportui, tik jau baigiame sunešioti. Ačiū

bambukas parašė klausimą 2020.12.29

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti