Atsiliepimai

Vidinė atmintis

16GB (9)

32GB (1)

Atsiliepimai

Šefas

Nesitikėjau, kad toks geras.

Telefonas puikus. Naudoju jau 2 m. ir jokių problemų tikrai nebuvo. Baterija vis dar laiko, naudojant plėvelę telefonas yra kritęs daug kartų, bet nedužo. Patogus rankoje, metalinis korpusas suteikia solidaus daikto įspūdį. Rekomenduočiau tiems, kieno rankos nėra didelės.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Geriausias telefonas

Šiuo metu naudoju šį telefoną, jau antri metai ir kolkas tikrai nežadu keisti, jis labai patogus rankoje, viskas pasiekiama vienu pirštu, operacine sistema visad atsinaujina tad jis tampa kaip naujas. Kaina taip pat dabar jau palyginus labai maža, nėra prikištas bereikalingų programų, kiek turėjau per 2 metus niekada nestrigo. Dar jei naudojate iphone 5 patarčiau atsinaujinti į šį nes nėra kameros problemų ir nuo šalčio neišsikrana taip greitai kaip 5.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.30

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Erika

Labai geras telefonas

Naudoju šį telefoną jau antri metai ir esu labai patenkinta. Puikiai veikia, jokių strigimų ar nulūžimų. Didžiausiai jo pliusas, tai jo dydis. Lengvai susitvarkau su viena ranka. Jei reikia patogaus, gražaus ir greito telefono rekomenduoju šį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Geras, kokybiškas telefonas

Telefonas šiuo metu jau gan senas, naujo pirkti tikrai nebeapsimoėktų, tačiau jei perkant naudotą, kaip antrą telefoną, jis puikiai tiks. Kokybiškas, patvarus, gerai veikiantis, ir jau gan pigus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Vilius

Labai puiku!

Naudoju jau virš dviejų metų, esu visiškai patenkintas, jokių strigimų, išėjimų iš ritmo ir panašiai, už tokią kainą tikrai labai puikus kokybės santykis. Priešingai, negu android OS telefonai, kuriuos įsigyjus naujus, po metų (o kartais ir dažniau) pradeda strigti, veikti lėčiau, čia to visiškai nepastebėjau, esu labai patenkintas!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

gytis899

Greitas, nesenstantis

Vienas geriausiu visų laikų Apple išleistų modelių, savo laiku buvo labai greitas, tačiau ir dabar veikia visos reikalingos programos bei žaidimai, gal kiek trūksta atminties kai turi kelis metus prisikaupia nuotraukų. Gauna visus reikiamus atnaujinimus greit, patogus, telpa į delną ir išeina paliesti visus ekrano kampus su nykščiu.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Sagenas

Vienas visų laikų geriausių

Vienas visų laikų geriausių telefonų. Labai puikus dizainas, greitas veikimas. Man asmeniškai svarbiausia buvo dydis ir patogumas - nemėgstu kišenėje turėti milžiniško telefono, tad šis iPhone 5s buvo tobulas variantas. Naudoju jau ilgą laiką ir iki šiol viskuo esu patenkintas. iOS technologijos labai skiriasi nuo Android, bet tai tik privalumas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.07

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

moonflight

Patenkintas pirkiniu

Geras variantas tiems kas dar nebuvo susidūręs su iOS sistema. Prietaisas patiko savo fukcijomis, bei elegantiškumu. Labai patogu laikyti rankoje, taipogi korpusas ganetinai tvirtas ir gali atlaikyti kritimą iš nedidelio aukščio.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

petrasr

Geras, kokybiškas telefonas.

Ką gi, pirmasis mano iOS telefonas buvo būtent IPhone 5s. Perėjus nuo Android prie iOS buvo kiek neįprasta dėl programinės įrangos lankstumo, nes Androide pasirinkimas žymiai didesnis, bet tai nebuvo didelė problema. Telefoną naudojau du metus, tai nėra nei syk pavedęs, niekada nebuvo kilę problemų su stabiliu veikimu, nebuvo strigimų ir pan. Telefonas ypatingai pasižymintis gera kamera. Gaudavosi tikrai aukštos kokybės nuotraukos, kad nelabai atskirtum ar tai su telefonu fotografuota, ar fotoaparatu. Telefonas gana plonas, siauras, nesunkus, patogus. Kiek žinau, ir procesorius galingesnis už pvz 4 IPhone, neveltu A6. Geras telefonas, bet išėjus 6 ir 7 produktams, neaišku, kaip dabar palaikoma yra operacinė sistema būtent penktuko.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.05

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Produkto detalės

Ekrano dydis (coliais)4" 
Raiška640x1136
Baterija1560 mAh 
Galinė kamera8MP
Priekinė kamera1.2MP

Klausimai ir atsakymai