Atsiliepimai

Antonio Banderas Blue Seduction

Atsiliepimai

PopiPop

Merginos dievina vyrukus pasikvepinusius šiais kvepalais :)

Komentuoju iš moteriškosios pusės! Šis kvapas priverčia atsisukti ir apsidairyti, kas galėjo būti pasikvėpinęs tais kvepalais. Man šis kvapas labai patinka , kai juo kvepinasi mano vyras. Kaina super gera, o kvapas prabangus, tikrai ne pigiai atrodo :) Rekomenduoju pirkti net neuosčius!

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Puikūs kvepalai kiekvienam vyrui

Tai buvo vieni iš pirmųjų kvepalų, kurie tapo mano kasdieniu kvapu. Metai iš metų pirkau šiuos kvepalus ir ketinu įsigyti dar kartą! Nepabostantis kvapas, kuris patiks kiekvienam aplinkiniui žmogui, ilgas išliekamumas ir puiki kaina. Esu sulaukęs ne kartą pagyrų dėl šių kvepalų, nors ir kiek kartų kvepinčiausi. Kvepalai yra gaivaus, vyriško kvapo - užtenka vieno-dviejų papurškimų ir bent jau pusdieniui valandų puikiai kvepėsite

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.12

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blackbeard

Tobulas pasirinkimas naujokams

Nuo paauglystės naudoju šituos kvepalus ir dar nė karto jų nepakeičiau. Puiki kaina, patrauklus, neagresyvus kvapas ir priimtinas kvapo galiojimo laikas – apie 2-4h. Dažnai tenka sulaukti komplimentų iš aplinkinių. :)

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

Antonio Banderas

Kvapas tikrai skanus, ir nesijaučia, kad būtų iš "papigiškių", turbūt tai vienas populiariausių kvapų, vien dėl kainos ir kvapo. Tačiau didžiausias minusas, jog laiko tikrai trumpai jie, apie 2-4h, tad ar verta juos rinktis spręsti Jums, bet už tokią kainą tai manau puikus pasirinkimas.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Pavasario kvapas visoms progoms

Naudojau šiuos kvepalus pamaišymui po mexx man naudojimo. Labai skanus kvapas, šiek tiek saldokas. Kaina apie ~20 eur. žinoma galima rasti su akcija pigiau. Aš mokėjau 15 eur., kai pirkau, dabar tokia kaina nelabai matau. Kvapas laikosi panašiai kaip ir visų kvepalų už tokią kainą. Kvepėti jais kol išsigeria išeina max pusdienį.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Marius

Gaivūs, labai mėgstami jaunimo

Labai gaivus, jausmingas, vasariškas aromatas nuteikiantis nuotykiams, aktyviai veiklai. Pasikvepinęs šiais kvepalais niekada neprašausi, jų kvapas yra saugus tinka bet kuriai progai. Kvepalai yra labai pamėgti jaunimo dėl savo geros kainos ir kokybės santykio, Lietuvoje tai vieni populiaresnių kvepalų. Vienintelis šių kvepalų minusas, kad jie nesilaiko taip ilgai kaip norėtusi, daugiausiai 2~3 valandos.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.09

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Blofeld

Neblogi kvepalai

Išsilaiko vidutiniškai, gal 2-3h (tiksliai pasakyti negaliu), tačiau kvapas tikrai gan neblogas, malonus, gaivus. Vasarai tinka idealiai. O ir kaina nesikandžioja - su akcija galima rasti už maždaug 20 €.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai