Atsiliepimai

Atsiliepimai

Versus1994

Puikiai tinka intensyviai sportuojantiems

Jei intensyviai sportuojate - labai rekomenduoju! Skonis labai patiko, manau patiks visiems, nes tikrai skanu.. Rekomenduočiau greipfrutų skonio. Su tirpumu vandenyje problemų nebuvo. Kainos ir kokybės santykis geras. Ko daugiau norėti?

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Nebrangus BCAA

Vienas iš pigesnių BCAA, normaliai vartojasi, nesklandumų nekilo. Asmeniškai suvartojau vieną pakuotę, nežinau ar poveikis koks buvo. Šiaip girdėjau nemažai neigiamų atsiliepimų, kad pigus lenkiškas papildas čia yra, kaip sakoma padzielka.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.06

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Myxas

Puikios bcaa amino rūgštys

Pats asmeniškai naudoju šias bcaa amino rugštis jau kelerius metus, skonis tikrai labai geras visi skoniai puikus ir tinka maišyti su kitais papildais, tirpumas vandenyje nėra įspudingas tačiau tai netrukdo. O poveikis tikrai jaučiasi, kaina taip pat labai gera kaip už tokios kokybės papilda.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.03

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sarkis

Geriausi papildai

Tai buvo mano pirmosios naudotos amino rūgštys labai rekomenduočiau visiems kaina tikrai prieinama visiems, skonis nėra geras (Melynių), bet efektas pasijautė per kelias dienas 10/10

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.01

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Evaldas

ActivLab

Normalios amino rūgštys, teko suvartoti ne vieną šią pakuotę. Kažkokių stebuklingo pokyčio nepastebėjau, bet šiaip nuo papildų jų ir nelabai pastebėsi, bet tikėkimės jos apsaugo raumenį ir padaro greitesnį jo atsistatymą. Skonis pas mane buvo greipfuktų (lyg ir) tai pasirodė per daug rūgštus, tirpumas puse velnio. Geriau valgykit normalų maistą ir neleiskit pinigų ant papildų, nes jie Jums atneš tik minimalią naudą.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.26

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Lukas

Nevertas pinigų

Kaip ir sako atsiliepimas - visiškai nevertas savo pinigų, jau geriau investuoti į geresnės kokybės produktą nei šį -visiškai nulis pagalbos sportuojant, o ir pati firma yra viena iš tų, kuriuos gamina pigias kopijas. Realiai vartojau BCAA, o naudos buvo lygiai 0. Venkite ir taupykite savo pinigus.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Revoltino

gero skonio, puikiai tirpsta

Vartoju BCAA activlab, užsakiau du pakelius po 800g, mėlynių ir vyšnių skonio. Skoniai - nerealūs, labai skanu, ištirpsta labai gerai, užtenka plaktuves, su mikseriu kaip tik neskaniai gaunasi ir putoja. Mėlynių skonis panašus į kokia nors fanta miško uogų, tikrai ir toliau jį imsiu. Kaina prieinama, už ~20 eurų galima surasti 800g pakelį, efektas pajaučiamas kaip ir priklauso - po maždaug 3-4 savaičių vartojimo treniruotės metu žymiai daugiau energijos. Pagal instrukcija treniruotės dieną vartoti 2 kartus prieš ir po, bet aš dar ir treniruotės metu geriu vietoje vandens. puikus kokybės ir kainos santykis.

Atsiliepimas parašytas: 2017.04.22

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai