Atsiliepimai

Abromika

www.abromika.lt

Atsiliepimai

Kotryna

Didžiuojuosi darbuotojais

Sveiki. Gruodžio 7d., šeštadienį, pakeliuj iš Kauno užsukome į šią degalinę. Nuoširdžiai dėkoju šioje pamainoje dirbusiam kolektyvui, ypač vyriškiuj, kurio vardo per sumaištį nepaklausiau, nelikusiam abejingu ir apie 17val. pakeitusiam pradurtą padangą. Nors turiu pretenzijų dėl nepakankamo degalinės apšvietimo bei bordiūrų ženklinimo, kas kiek apsunkina matomumą esant lietingam orui, tuo pačiu galiu tik padėkot personalo atrankos administratoriui už puikaus ir kompetentingo personalo atranką. Sėkmės Jums darbuose.

Atsiliepimas parašytas: 2019.12.10

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Laura

Labai blogai

Labai esu blogos nuomonės apie šią degaline... Pylėme 10 l benzino... Ir kaip visada tikėjome kad viskas bus gerai, bet kuro rodyklė net nepakilo... Sumokėjome pinigus o likome be kuro.... Paskambinus į degalinė tvirtina kad pas juos viskas gerai ir tikina kad per maža kiekį pylete už tat nieko ir nerodo. Nors kiek pilame kitose degalinėse tokį kiekį visada viskas kuo puikiausiai... Esu labai nusivylusi šią degaline ir jų personalu.

Atsiliepimas parašytas: 2018.06.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

DonVital

Pigus kuras

Kartais tenka važinėti į Kauną, tai sustojame užsipilti Abromikoje dyzelio, nes jis pigesnis, negu kitose degalinėse. Be visokių nuolaidų kortelių litras DK būna apie 97-98 centus, o ir eilių nėra.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

sauliusfm

Antra iš pigiausių degalinių

Abromika patinka tuo, kad Kaune yra antroje vietoje po pigiausios degalinės Jozitos. Čia kaina kartais būna skiriasi tik 1 euro centu, tačiau didžiausias pliusas, kad niekada nereikia laukti jokiose eilėse dėl pigesnio dyzelio. Toliau galima atsiskaityti grynais ir kortele, dirba visą parą (naktį nuo 22-6 val. reikia susimokėti iš karto). Šiaip viskas kaip ir ok, tik pardavėjai labai ne nuotaikoje visada.

Atsiliepimas parašytas: 2017.05.02

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai