Atsiliepimai

Atsiliepimai

Marius

Viskas ok

Užsisakiau vieną prekę internetu į Omniva paštomatą. Pristatė dar anksčiau nei buvo rašyta, prekę atsiimiau be problemų, viskas kaip ir gerai. Prisiskaitęs buvau, kad visiem čia blogai, bet atsiliepimus žmonės juk rašo tik tada, kai kažkas būna blogai.

Atsiliepimas parašytas: 2019.07.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Ivona

Klaidina vartotojus

Po prekėmis rašo, kad liko paskutinės penkios prekės, o realiai ne vienos neturi. Jau du kartus bandžiau pirkti pas juos, tempia laika, o po to atšaukia užsakymą, o tą pačia prekę ir toliau siūlo su tuo pačiu užrašymu liko paskutiniai 5 vienetai. Labai nesiūlau iš jų ką nors užsakinėti, nes ir iš pažystamų girdėjau, kad susiduria su tokia situacija, tik daug laiko sugaišite.

 

Atsiliepimas parašytas: 2019.05.15

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Edmundas

Labai greitas pristatymas

Užsakinėjau tris prekes, jas gavau greičiau negu planavo, pakuotės nepažeistos, vienos prekės neatsiuntė, bet pinigus gražino laiku man net nespėjus susisiekti.
Neįmanoma gauti informacijos telefonu

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Tatjana

Netinkamas aptarnavimas.

Prekė iškomplektuota. Prisiskambinti įmanoma tik tol, kol negavai prekės. Teks kreiptis į vartotojų teisių tarnybą. Vadybininkas turėtų bendrauti su klientu ir po to kai prekė išsiųsta.
Išimta skardos išėmimo rankena.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.20

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Alina

Pati blogiausia internetinė parduotuve

Nepirkit šioje parduotuvėje nes apgaudinėja klientus. Užsisakiau šioje parduotuvėje prekę ir užsakymo metu galėjau atsiimti ją kitą dieną, bet praėjo jau 4 dienos ir negavau, kaip nepaskambini sako bus rytoj ir taip kiekvieną dieną. Gerai, kad nebuvau sumokėjus pinigus tai galėjau atšaukti, o taip nežinia ar grąžintų atgal pinigėlius. Apgavikai ir melagiai

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.13

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Romanas

Ačiū už gera ir greita garantinį aptarnavimą.

Na nežinau kaip kitiems, bet man 1a.lt tai gera el.parduotuvė, užsisakiau ne viena prekę, gavau net anksčiau negu buvo numatyta per 1-2 dienas, tada buvau nusipirkes SSD diską, kuris sugedo po 6 mėnesių, parašiau į 1a.lt, užpildžiau formatą ir išsiunčiau prekę jiems, parašė jog bus atlikta maždaug per 1-3mėn, o atliko per 2 sav, ssd naują jau gavau ir už nieka man papildomai nereikia mokėti, kolektyvas malonus, ir pavyzdžiui jeigu jūms visiems įdomu, kodėl kai išsiunčiat brokuotą prekę, ilgai reikia laukti maždaug 1-3 mėn, tai tik dėl to, jog jie surenka pakankamai brokuotų daiktų iš visos Lietuvos, kol jiems apsimoka išsiusti visas prekes kartu į kažkurią tai valstybe+priklauso nuo gamintojo per kiek laiko pažiūri, taigi jie negali užtikrinti jog jie patikrins numatytu laiku, jie negali patys patikrinti prekęs, juk jie tai negamintojai, patys gamintojai, žino ar tai brokas, ar tai specialiai sugadintas ar kaip nors pažeistas pirkinys.
Pirkau ir pelytė ir ssd diską ir daugiau, visada gaudavau juos saugiai įpakuotus su paminkštinimu.

Atsiliepimas parašytas: 2019.02.11

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Dobilas

1a nesikuklina ir pinigus pasisavinti

2019-01-10 už užsakytas prekes pervedžiau beveik 40 eurų; pristatymo laikas buvo 01-15, bet pranešė, kad prekės išparduotos. šiandien 01-25 ir nei prekių, nei pinigų. nei parduotuvės dėmesio
nesąžiningi verslininkai

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.25

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Egidijus

Tikėtina, kad prekės LAIKU negausite. Arba iš viso negausite.

2019-01-04 užsakyta prekė per "Valome sandėlį" akciją. Prekė pigesnė nei kitose parduotuvėse apie 100 Eur (kaina 275 Eur).

Pristatymas 2019-01-15. Tą dieną susisiekus buvo atsakyta, kad prekė vėluoja ir ją gausite 2019-01-24, jei palauksite.

Susisiekus 2019-01-21 dėl sistemoje pasikeitusio pristatymo laiko buvo parašyta, kad prekė išparduota.

Nepasiūlyta jokių analogiškų prekių, kompensacijos. Į paklausimus nereaguojama.

Pati blogiausia parduotuvė.
Nerekomenduoju užsisakinėti prekių iš šios parduotuvės.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.24

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

abc123

APGAUDINĖJA KLIENTUS

www.1a.lt parduotuvė apgaudinėja klientus, kol nebuvau sumokėjęs mano užsakyme už prekę pristatymo terminas buvo nurodomas vienas, o tik sumokėjus be jokių paaiškinimų pristatymo terminas staiga pailgėjo ilgiau nei SAVAITĘ.
Perkėlinėja prekės pristatymo laiką

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.21

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Aušra

Nepriima atgal prekių jei nepranešate per 24h!

Pirkau elektroninį laikrodį-radio imtuvą. Gavau visą subraižytą, ant ekrano pilna mikro įbrėžimų, nudaužtu kampu, trumpai tariant su žymiais ilgalaikio dėvėjimo požymiais. Pinigų neatgavau, nes apie trūkumus pranešiau po 4 dienų, o ne per 24h nuo gavimo!!! Tai pasak 1a.lt, labai tikėtina, jog tokie dėvėjimo požymiai būtent per tokį laiką ir atsirado. Siuntinį gavau penktadieni, prieš pat Kučias. Prisiskambinti sudėtinga, o prisiskambinus nepasako, kad per 24h reik pranešti. tik pasiūlo užpildyti formą ir atsiųsti atgal. Perkantieji, skaitykit sąlygose ne tik kas parašyta paryškintai, bet ir visą aprašą. Nes apie trūkumų pranešimą per 24h, tikrai reikia "išskaityti"! Nepatikima!!!!!! Pristatymo terminas taip pat vėlavo. Tai niekis palyginus su tuo, jog šis daiktas turėjo būti dovana! Gavome iki Kalėdų likus 2 dienom. Nepirksiu ir kitiem nerekomenduosiu. Gėda, kad 1a.lt nepripažįstate ir savo klaidų.

Atsiliepimas parašytas: 2019.01.18

Netinkamas atsiliepimas? Pranešk

Klausimai ir atsakymai

Agne
Tiesiog pasiskaicius komentarus plaukai siausiasi.Labai norejau paklausti ar Jum "1a" nesarmata zmones apgaudineti?man keisciausia,kad zmones tokie kantrus, kad nepadave jusu i teisma.

Agne parašė klausimą 2018.08.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti
Arturas
Užsisakiau telefona honor10,su inašu ir lizingu 12 mėn.Atėjo saskaita pilnam apmokėjimui.Deja teks atšaukt užsakima.

Arturas parašė klausimą 2018.07.09

Netinkamas klausimas? Pranešk

Atsakyti